Właśnie miał się ożenić, gdy do kościoła wtargnęła jego eks. I to w sukni ślubnej!

Chciała zająć miejsce prawdziwej panny młodej.
Właśnie miał się ożenić, gdy do kościoła wtargnęła jego eks. I to w sukni ślubnej!
Fot. YouTube.com/KENS 5: Your San Antonio News Source
09.04.2019

Po rozstaniu nie wszyscy są w stanie poradzić sobie z faktem, że były partner układa sobie życie na nowo u boku innej osoby. Dla niektórych osób jest to bardzo bolesne i nie potrafią tego zaakceptować. Być może wciąż mają nadzieję, że były kochanek przypomni sobie o dawnym uczuciu i jeszcze do nich wróci. 

Zobacz również: Panna młoda straciła cierpliwość i wyprosiła gości z wesela. Czy miała ku temu dobry powód?

Jednak gdy do tego nie dochodzi i okazuje się, że była sympatia planuje ślub z kimś innym, może dojść do prawdziwej afery. Tak stało się w przypadku pewnej chińskiej pary, na ślubie której nagle pojawiła się była partnerka pana młodego i zrujnowała całą uroczystość. Na nagraniu, które pojawiło się w Sieci widać, jak była pana młodego, wystrojona – a jakże – w suknię ślubną, uczepiona jego ramienia zanosi się płaczem. Według świadków ceremonii kobieta wtargnęła do kościoła akurat w momencie, gdy młodzi mieli się pocałować. Zrozpaczona rzuciła się na byłego partnera i błagała, by do niej wrócił. Krzyczała też, że to wszystko “jej wina”. 

Fot. YouTube.com/KENS 5: Your San Antonio News Source

Jak na to wszystko zareagowała prawdziwa panna młoda? Początkowo próbowała zachować spokój i z pogardą patrzyła na całe przedstawienie. Jednak w końcu stwierdziła, że ma dość i wybiegła z budynku, podczas gdy pan młody próbował wyswobodzić się z uścisku swojej eks. Po tym, jak filmik pojawił się na platformie Weibo, która jest chińskim odpowiednikiem Twittera, internauci masowo publikowali wyrazy współczucia wobec młodej pary, której ślub został zrujnowany w taki sposób. 

Fot. YouTube.com/KENS 5: Your San Antonio News Source

Nie wolno niszczyć cudzego związku żeby spełnić swoją własną obsesję. 

Właśnie dlatego nie wolno przyjaźnić się ze swoją byłą. 

To więcej niż nieodpowiednie. Z punktu widzenia panny młodej jak można po czymś takim kontynuować wesele? 

Fot. YouTube.com/KENS 5: Your San Antonio News Source

Nieszczęśliwa para młoda może szukać pocieszenia w fakcie, że przynajmniej nie są sami. Parę miesięcy temu podobna historia wydarzyła się w Republice Południowej Afryki. Podczas tamtejszego ślubu w kościele nagle pojawiła się porzucona kochanka pana młodego, wystrojona w suknię ślubną. W odróżnieniu od historii z Chin uwaga “drugiej panny młodej” skupiła się na świeżo upieczonej żonie byłego partnera – kobieta próbowała się z nią skonfrontować i była wyraźnie zdenerwowana. 

Tym razem przynajmniej skończyło się bez agresji! 

Zobacz również: Właśnie mieli powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Nagle w kościele pojawiła się... druga panna młoda!

Kobieta z brodą poślubiła rudowłosego satanistę. „To najbrzydsza para młoda w historii!”
Kobieta z brodą poślubiła rudowłosego satanistę. „To najbrzydsza para młoda w historii!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 04:15
a może to wyreżyserowane żeby nabić wejścia? dziś niewiadomo co jest prawdą a co nie. jeśli to prawda to pokazałabym tej eks gdzie jej miejsce .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.04.2019 17:57
Wtargnela do kościoła? Bardzo mało prawdopodobne, skoro to Chiny, to raczej do sali ślubnej w przeznaczonym do tego celu budynku...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie