5 z pozoru ważnych rzeczy, na które goście nie zwracają dużej uwagi

Szybko o nich zapominają.
5 z pozoru ważnych rzeczy, na które goście nie zwracają dużej uwagi
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rockmywedding/)
09.04.2019

Organizacja wesela jest bardzo czasochłonnym i stresującym zadaniem. Pary młode przywiązują dużą uwagę do każdego szczegółu, spędzają godziny nad wyborem danej rzeczy, niejednokrotnie pojawiają się też sprzeczki. Nie ma w tym nic dziwnego, wesele ma się raz w życiu i chęć dopracowania każdego detalu jest normalna. Są jednak rzeczy z pozoru ważne (na które poświęciliście mnóstwo czasu), a do których goście nie przywiązują uwagi i szybko o nich zapominają. Oto one:

Zobacz też: Kilka rzeczy, dzięki którym stworzysz niezapomniany klimat na weselu

1. Zaproszenia

Wybór zaproszeń to dla niektórych prawdziwa udręka. Zwłaszcza, że oferta papeterii ślubnej jest naprawdę bardzo szeroka. Zaproszenia na ślub i wesele są wręczane na kilka miesięcy przed uroczystością i z pewnością nikt z waszych gości nie będzie pamiętał, czy kwiaty z twojego bukietu ślubnego pojawiły się na zaproszeniu... Dla gości najważniejszą informacją jest gdzie, kiedy i o której  godzinie mają się stawić. Poświęćcie jeden wieczór na wybór zaproszeń i zamówcie te, które wam się podobają i są w rozsądnej cenie. Naprawdę szkoda waszego czasu i pieniędzy na coś, co za chwilę wyląduje w koszu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

2. Podziękowania na gości

To zwyczaj, który całkiem nie dawno przywitał do Polski i bez którego wesele spokojnie może się odbyć :) Zauważyliście, że niektórzy goście zapominają zabrać ze stołu upominku? Po prostu nikt nie przywiązuje uwagi do tego typu gadżetów. Jeżeli jednak nie wyobrażacie sobie wypuścić gości z pustymi rękoma, wręczcie im kawałek tortu, czy pudełeczko ciasta ze słodkiego stołu.

 

3. Pierwszy taniec

Choć to właśnie nim rozpoczynamy zabawę weselną, a oczy wszystkich gości zwrócone są tylko na nas, jest to ulotna chwila. Niejednokrotnie pierwszy taniec jest najbardziej stresującym momentem dla pary młodej, a decydując się na układ choreograficzny spędzamy godziny na sali tanecznej, wydając przy tym niemałe pieniądze. Jeżeli, wiecie, że będziecie się stresować, odpuście sobie skomplikowane choreografie. Wystarczy, że pobujacie się w rytm ulubionej piosenki i będzie patrzeć sobie głęboko w oczy. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

4. Tort weselny

Potrafi kosztować fortunę! Tort jest tradycyjnym elementem każdego wesela, ale wydawanie na niego kilku tysięcy chyba trochę mija się z celem. Instagram zalewają piękne artystyczne torty, które wyglądają niczym dzieła sztuki. Czy jednak ich wygląd idzie w parze ze smakiem? Nie zawsze. Moim zdaniem nie warto zaprzątać sobie głowy wyglądem tortu i wydawać na niego kilka tysięcy. 

 

5. Dekoracja auta

To kolejny wydatek, który może nadwyrężyć wasz budżet, a tak naprawdę jest mało ważny. Oczywiście na pierwszy rzut oka może zrobić wrażenie, jednak już na drugi dzień nikt nie będzie pamiętał, czym jechaliście do ślubu i czy dekoracje miały kolor różowy czy biały. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Dodałybyście coś jeszcze do tej listy? 

Zobacz też: O TYCH rzeczach musisz pamiętać, organizując wesele w stylu glamour

Kolekcja ślubna dla gości weselnych Doroty Goldpoint
Kolekcja ślubna dla gości weselnych Doroty Goldpoint - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.04.2019 22:02
Wszystko prawda, na te rzeczy szkoda pieniędzy... No może dosyć ważne żeby tort był smaczny, ale już jego wygląd to naprawdę tylko do zdjęć...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2019 11:40
Ja na te wszystkie rzeczy zwracam uwagę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 09:30
ja na zaproszenia zwracam uwagę, ale szybko o nich zapominam :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie