3 pułapki wiosennego wesela

Musisz być na to przygotowana!
3 pułapki wiosennego wesela
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/wedsites/)
04.04.2019

Ślub wiosną to marzenie wielu zakochanych. Wiosenna aura sprzyja naszemu samopoczuciu, przyroda budzi się do życia, a pierwsze promyki słońca muskają nasze ciało. I jak tu nie kochać wiosny? Decydując się na ślub wiosną, musisz jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przygotuj się, a nic cię nie zaskoczy!

Zobacz też: Kwiaty sezonowe - dekorujemy majowy ślub

Kwiecień plecień...

Biorąc ślub w Polsce, nigdy nie mamy gwarancji pogody. Niezależnie od tego czy jest to wiosna, lato, czy jesień. Pogoda po prostu lubi płatać figle. Wiosenna pogoda może być jednak szczególnie ryzykowna. Dlatego musisz być przygotowana na ewentualny deszcz oraz chłodny dzień. Koniecznie zaopatrzcie się w ładne i eleganckie parasole oraz narzutkę na suknie. Jeżeli organizujecie wesele pod namiotem, upewnijcie się, że jest stabilny, a żaden wiatr mu niestraszny. Dopytajcie również obsługę o możliwość wstawienia nagrzewnic, aby zapewnić gościom jak najlepszy komfort. Jednym słowem, musicie być przygotowani na każdą ewentualność.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Przyroda budzi się do życia...

A wraz z nią owady. Jeżeli twój ślub lub wesele odbywa się pod gołym niebem, musisz liczyć się z chmarą dokuczliwych owadów. Będą one gromadzić się przy kwiatach oraz na jasnych ubraniach twoich gości. Pomyśl, więc o rozmieszczeniu elektrycznych łapaczy owadów, a wybierając kwiaty postaw na te mniej aromatyczne. W maju mogą pojawić się już pierwsze komary, dlatego zaopatrz się w spray przeciw owadom i udostępnij go swoim gościom. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Patrz pod nogi

Może wydawać się to śmieszne, prawda? Jednak przez tak błahą sprawę, możesz już na samym początku ubrudzić swoją suknię. Wiosenne poranki są dość wilgotne, a ziemia może osuwać się pod nogami. Uważaj na zroszoną trawę, która może zafarbować spód sukni oraz tren, a także błoto. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zobacz też: Najczęstsze błędy w ubiorze pana młodego

Kolekcja ślubna dla gości weselnych Doroty Goldpoint
Kolekcja ślubna dla gości weselnych Doroty Goldpoint - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie