5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać

Na pewno tego nie pożałujesz!
5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/weddingsparrow/)
29.03.2019

Organizacja ślubu i wesela to bardzo kosztowny wydatek. Jeśli chcesz zorganizować ślub marzeń, a masz ograniczony budżet, może okazać się to dość dużym problemem. Są jednak rzeczy, które nie wpłynął znacznie na cała oprawę uroczystości, a na których można przyoszczędzić. Z drugiej natomiast strony są rzeczy, na których absolutnie NIE WARTO oszczędzać. Oto najważniejsze z nich:

 

Zobacz też: Dzieci na weselu - zapraszać czy nie?

1. Zespół/DJ

Co najlepiej wspominacie po każdym weselu? Jestem przekonana, że większość odpowie: muzykę. W końcu wesele to tańce do białego rana! Dobry zespół czy DJ musi umieć zabawić gości oraz umiejętnie dopasować repertuar. Każdy chce uniknąć pustego parkietu, nie należy, więc w tym zakresie oszczędzać. W dużej mierze to właśnie od oprawy muzycznej zależy powodzenie wesela.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

2. Fotograf i operator

Zdjęcia oraz film z wesela to najważniejsze pamiątki na całe życie. Uwieczniają emocje, dzięki którym możemy wracać do tego cudownego dnia. Nie powierzajmy tego ważnego zadania przypadkowej osobie. Pamiętajcie, że cena musi być adekwatna do umiejętności.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

3. Menu

Restauracje często oferują menu weselne w kilku wariantach. Są to bardziej i mniej rozbudowane propozycje. Na jedzeniu nie warto oszczędzać, bo jak wiadomo - najedzony gość to zadowolony gość.  Wiele osób uznaje wesele za nieudane właśnie z powodu kiepskiego jedzenia. Optymalna ilość dań na całonocne wesele to 5 gorących i 12 przystawek. Oczywiście wcześniej upewnijcie się, że w danym lokalu jedzenie jest smaczne i wysokiej jakości. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

4. Obrączki ślubne

Choć obrączki bezpośrednio nie wpływają na oprawę wesela, w dniu ślubu zakładacie je już na zawsze...To chyba jedyna biżuteria, która ma służyć wam do końca życia. Dlatego nie warto na nich oszczędzać. Obrączki wykonane z wysokiej jakości kruszcu, będą służyły wam przez długie lata.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

5. Buty ślubne

Zarówno pani młodej jak i pana młodego. Muszą być przede wszystkim wygodne, aby przetańczyć w nich całą noc! Nie ma nic gorszego niż dyskomfort stóp, to naprawdę może wam zepsuć całe wesele!  Wysokie obcasy niestety nie należą do najwygodniejszych, ale szpilka szpilce nie równa. Czasami wystarczy nieco grubszy obcas, a komfort jest od razu wyczuwalny. Oczywiście warto też zwrócić uwagę na materiał z jakiego buty zostały wykonane. Skórzane obuwie pozwala naszym stopom oddychać, co znacznie wpływa na użytkowanie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Zobacz też: Ślubny makijaż - na co zwrócić uwagę?

Powstała kolekcja pierścionków zaręczynowych inspirowana księżniczkami Disneya
Powstała kolekcja pierścionków zaręczynowych inspirowana księżniczkami Disneya - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Lola (Ocena: 5) 08.04.2019 23:25
Ja bym dodała, że na wódce nie można oszczędzać. Musi być sprawdzona.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2019 16:07
5 goracych dan i 12 przystawek? Mam 4 dania gorace i 8 przystawek i to jest az nadto moim zdaniem
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie