Jej mama nie dożyła dnia ślubu. Panna młoda znalazła od niej wzruszającą, sekretną wiadomość

Dzięki temu będzie towarzyszyć córce w jej wielkim dniu.
Jej mama nie dożyła dnia ślubu. Panna młoda znalazła od niej wzruszającą, sekretną wiadomość
Fot. iStock
15.03.2019

W dniu ślubu każda panna młoda chce mieć przy sobie swoich najbliższych. Do najważniejszych gości weselnych zaliczają się oczywiście rodzice i mało kto wyobraża sobie, żeby w tym wielkim dniu mogło ich zabraknąć. Niestety czasami los decyduje inaczej. 

Zobacz również: Panny młode PRZED i PO wizycie u wizażysty. Makijaż naprawdę czyni cuda...

W grudniu 2016 roku Emma Letts zaręczyła się ze swoim partnerem, Richardem. Z okazji zbliżającego się ślubu przyszła panna młoda zamówiła specjalne, spersonalizowane szpilki od marki Lace and Love. Niestety szczęście Emmy nie trwało długo - zaledwie miesiąc później u jej mamy zdiagnozowano śmiertelnego raka płuc. Kobieta nie dożyła ślubu córki - zmarła w 2017 roku. Przed śmiercią napisała listy pożegnalne do swoich najbliższych, ale nie zdążyła napisać notatki dla Emmy. W marcu 2019 przyszła panna młoda w końcu otrzymała swoje spersonalizowane buty. Okazało się, że w tajemnicy przed nią jej mama nie tylko zapłaciła za szpilki, ale też przygotowała dla Emmy sekretny list z okazji ślubu. Na podeszwach butów Emma znalazła wiadomość, która brzmiała: 

Chciałam podarować ci prezent z okazji twojego ślubu. Są nim twoje buty weselne. Mam nadzieję, że ten dzień będzie dla ciebie magiczny. Kocham cię i całuję, Mama. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lace And Love (@laceandloveshoes) on

W rozmowie z BBC Emma zdradziła, że to odkrycie zszokowało ją i doprowadziło do łez. “Nie miałam o tym pojęcia, ale mój narzeczony wiedział o wszystkim. To był dla mnie szok. Wyjęłam z pudełka jeden but i zobaczyłam część wiadomości. Nie mogłam zrozumieć, kto to napisał, a potem zaczęłam płakać. Zupełnie się rozkleiłam. Nie mogłam oddychać, nie mogłam mówić” - opowiadała Emma. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emma Letts (@emma.letts.81) on

Amanda Weise, założycielka firmy Lace and Love powiedziała w rozmowie z mediami, że jej klienci często dodają do swoich zamówień specjalne wiadomości. Jednak historia Emmy i jej mamy była wyjątkowa. “Mimo że wykonałam setki par butów, nigdy nie przygotowywałam szpilek z tam ważnym i emocjonalnym przesłaniem” - opowiadała Weise. 

Teraz Emma szykuje się do swojego ślubu, który odbędzie się 1 sierpnia 2019 roku. Do ołtarza pójdzie oczywiście w swoich wyjątkowych szpilkach od Lace and Love, a dzięki ich wyjątkowemu przesłaniu będzie czuła, że jej mama – mimo że odeszła  będzie jej towarzyszyć. 

Zobacz również: Panna młoda straciła cierpliwość i wyprosiła gości z wesela. Czy miała ku temu dobry powód?

Tandetne, kiczowate, momentami wulgarne. 10 najgorszych zdjęć nowożeńców
Tandetne, kiczowate, momentami wulgarne. 10 najgorszych zdjęć nowożeńców - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 15:40
Strata mamy boli w każdym wieku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 15:10
wspaniała historia :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie