Targi Ślubne w Szarotce – czyli piąta UROCZYSTOŚĆ z Gościem specjalnym

Nie może was tam zabraknąć!
Targi Ślubne w Szarotce – czyli piąta UROCZYSTOŚĆ z Gościem specjalnym
fot.mat.pras.
14.03.2019

W dniach 13 - 14 kwietnia w przestrzeni Szarotki, miejscu usytuowanym na terenie Fortu Mokotów w Warszawie odbędzie się 5. odsłona Targów Ślubnych Uroczystość. Gościem specjalnym wiosennej edycji Targów będzie duet projektantów Paprocki & Brzozowski, którzy nie tylko zaprezentują kolekcję sukien ślubnych, ale swoją obecnością uświetnią Wydarzenie.

 

Organizatorem i pomysłodawcą Uroczystości, a także jednym z Wystawców jest Teraz Powiesz Tak – firma zajmująca się kompleksową organizacją i aranżacją przyjęć weselnych. W swoim założeniu stawiają na minimalizm. W myśl tej idei tworzą Targi Ślubne Uroczystość, skupiając wyjątkowych, starannie wyselekcjonowanych Wystawców z branży ślubnej.

 

Gościem specjalnym piątej odsłony Targów będą projektanci Paprocki & Brzozowski. Kolekcja ślubna marki Paprocki & Brzozowski, to projekty skrojone na miarę. Kolekcja First Time prezentowana w tym sezonie to 35 wyjątkowych modeli ślubnych, które wszystkie będzie można obejrzeć na Targach.

 

Kobiety są naszą największa inspiracją powtarza duet projektantów - Możliwość stworzenia sukni ślubnej jest dla nas wyjątkowym zaszczytem i wyróżnieniem.

 

Uzupełnieniem kolekcji są dodatki Decolove, które również zobaczyć będzie można podczas kwietniowej edycji Targów UROCZYSTOŚĆ.

W przestrzeni Szarotki gościć będą także: Z rózgą do ślubu - papierowe dekoracje z włoskiej krepiny, wypożyczalnia akcesoriów do dekoracji Cudny Stół, dodatki Method Shop oraz wypożyczalnia mebli Rent Design. Papeteria Dobroci kolejny raz przedstawi projekty minimalistycznych zaproszeń ślubnych, a Panny Młode, które nie wybrały jeszcze swojej sukni ślubnej, będą miały możliwość skorzystania z porad stylistki Biel Kreacja Ślub.na.

Schiffers Jewellery, Bytomski/Bytomska Jewellery, I do ślubu oraz Zolline Jewellery i Mundaka Jewelry, zaprezentują m.in. autorską kolekcję obrączek. Eteryczną w swojej formie kolekcję akcesoriów ślubnych pokaże JP Brides, a na stoisku September Atelier znaleźć będzie można ręcznie barwione, jedwabne tasiemki.

Kolekcję sukni ślubnych po raz kolejny przedstawi podczas Uroczystości, marka Warsaw Poet, która w ostatnim czasie, dzięki romantycznym, stylowym i niezwykle kobiecym kolekcjom, a i również wspaniałej sesji zdjęciowej autorstwa Soni Szóstak, zdobyła sobie uznanie także poza granicami Polski. Kolekcje sukien ślubnych przedstawi również Lana Nguyen i duet projektantek Nuli Bride. Nie zabraknie również propozycji dla Panów w postaci garniturów szytych na miarę od Pitti Style.

Na stoisku Panna Pracownia znaleźć będzie można nowoczesne w swojej formie torty oraz inne wyroby cukiernicze. Ponadto, swoją ofertę win przedstawi Odkupienie Win, propozycje wykwintnych potraw na przyjęcie weselne zaprezentuje Melon Catering, a bistro Charlotte umili zwiedzającym czas, serwując kawę.

Wśród Wystawców nie zabraknie także fotografów ślubnych. Swoje prace zaprezentują: Maria Kania, Paula Romanowska, Moose Wedding, Poli Foto, Kamila Bannach, Przemysław Iwandowski, Charlottesse - autorka fotoreportażu z urodzinowej edycji Uroczystości.

 

W Targach udział wezmą również: Osada Dębowo, Figle Migle Candy Bar, Le Brate oraz Chocotales by 3D, czyli personalizowane prezenty z czekolady. O oprawę muzyczną Wydarzenia zadba Classic Sisters.

 

Wiosenna edycja Targów Ślubnych Uroczystość odbędzie się 13 i 14 kwietnia w godzinach od 11:00 do 18:00 na Racławickiej 99. Wstęp 10zl. Płatność tylko gotówką.

 

Więcej informacji o Wydarzeniu znaleźć można na kanałach Social Media UROCZYSTOŚCI:

 

https://www.facebook.com/targislubneuroczystosc/

https://www.facebook.com/events/423154385097634/

https://www.instagram.com/uroczystosc_targi_slubne/

 

Partnerem Targów jest Dealer samochodów Mini Auto Fus

 

Patronat Medialny nad Wydarzeniem objęli: Papilot.pl, ZankYou.pl, SmartBride.pl, Wedding.pl, Lowedin.pl, Warsawholic.pl, Trendu.pl, kanał RozmaŻona, Pobieramysie.pl, slubnajuz.pl, example.pl, Bridal Blog.

Podróżująca suknia ślubna. Nowożeńcy odtworzyli sesję ślubną w ponad 30 krajach świata!
Podróżująca suknia ślubna. Nowożeńcy odtworzyli sesję ślubną w ponad 30 krajach świata! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.03.2019 12:15
Blada skóra jest ładna tylko trzeba trochę się wysikic i o nia dbać regularnie . Nasza biała Wymaga więcej starań niż ciemna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2019 12:14
Ja mam bladą ale do ślubu do białej sukni tez trochę podniosłam delikatnie kolor tym Dermotanem . Chciałam żeby był ładny kontrast ale żeby nie ubrudzić sukni a ten Dermotan nie brudzi . Szkoda tylko że nie zawsze jest .Latem do pastelowych sukienek go chciałam i nie mieli .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2019 12:10
Jak blada ładna zdrowa ro tak ale nie świńska aż sina . Ja z Dermotanem się nie rozstaje . Czuje się lepiej dobrze i tyle w temacie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2019 12:08
Ale cudzoziemcy. o ciemniejszej karnacji szaleją za nasza słowiańska bladą
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2019 12:08
Ja tez lubię czekoladowe ale moje ciałko ! Nienawidzę świńskiego koloru skory a taka ma większość Polaków niestety
odpowiedz

Polecane dla Ciebie