Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie

Do tego bardzo romantyczne!
Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/vikingcruises/)
11.03.2019

Po wielomiesięcznych przygotowaniach i pięknym weselu, czas na zasłużony odpoczynek. W podróż poślubną zazwyczaj wybieramy się tuż po ślubie, a miejsc do odwiedzenia jest naprawdę wiele. Nie musimy jednak jechać na koniec świata, aby podziwiać przepiękne widoki. Europa jest bardzo różnorodna i warto zacząć podróż właśnie od niej. Oto najpiękniejsze i najbardziej romantyczne europejskie miasta na podróż poślubną!

Zobacz też: Znane przesądy ślubne - strój Panny Młodej

1. RZYM

Nie tylko za sprawą romantycznych filmów, Rzym nazywany jest miastem zakochanych. Malownicze alejki, most Ponte Milvio, na którym zakochani zawieszają kłódki wiecznej miłości czy Fontanna di Trevi uważana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najpiękniejszych fontann świata to miejsca, które musi odwiedzić każda zakochana para. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

2. WENECJA

Chyba każdemu kojarzy się z miłością. Wenecja to niezwykle urokliwe miasto, głównie za sprawą swojego położenia, mnóstwem kanałów i mostów. Przepłynięcie gondolą z prawdziwym gondolierem oraz wieczorny spacer po zaułkach miasta to obowiązkowy punkt dla wszystkich nowożeńców!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

3. PARYŻ

Od dawien dawna nazywany jest miastem zakochanych. Idealne jest dla wszystkich romantyków, miłośników sztuki czy francuskiej kuchni. Polecam wjazd na Wieżę Eiffla, spacer po Polach Elizejskich, a także paryskich kawiarniach. Paryż to miasto ukochane przez filmowców i fotografów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

4. BRUGIA

Miasto położone w Belgii, w którym totalnie się zakochałam <3 Podróż do Brugii to jak cofnięcie się o kilka wieków! Czas tam jakby się zatrzymał. Kanały przecinające miasto, przepiękna architektura, wąskie uliczki, małe domki sprawiają, że czujesz się jak... w bajce. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

5. COLMAR

To najbardziej słoneczne miasto we Francji. Idealne dla wielbicieli romantycznych kolacji oraz wina, gdzie znajdziemy najwyżej jakości gatunki. Warto przepłynąć się tu rzeką Lauch w otoczeniu kolorowych kamieniczek i kwiatów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Byłyście, w którymś z tych miast? A może dopiero się wybieracie? :)

 

Zobacz także: Pomysły na ślubny manicure

Najbardziej zapierające dech w piersiach zdjęcia ślubne z 2018 roku. Wśród nich piękna fotografia z Polski!
Najbardziej zapierające dech w piersiach zdjęcia ślubne z 2018 roku. Wśród nich piękna fotografia z Polski! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.03.2019 09:53
gdybym brała ślub zimą to chyba chciałabym jechać w podróż poślubną do ciepłych krajów, a gdybym brała ślub latem to chyba na narty
odpowiedz

Polecane dla Ciebie