Zamarła, kiedy zobaczyła kreację teściowej. Ona chce to założyć na ślub

Panna młoda cały czas ma nadzieję, że do tego nie dojdzie.
Zamarła, kiedy zobaczyła kreację teściowej. Ona chce to założyć na ślub
fot. Unsplash, Facebook
04.03.2019

Strój to bardzo indywidualna sprawa. Każdy może ubierać się tak jak chce i musi wziąć za to pełną odpowiedzialność. Nawet jeśli wyglądamy fatalnie - nikt nie ma prawa zmuszać nas do zmiany decyzji. Czasami jednak by się przydało… Tak jak w przypadku pewnej teściowej, która właśnie kupiła weselną sukienkę.

Zobacz również: Internautka pokazała sukienkę, którą chce założyć na wesele. „Upokorzysz pannę młodą”

Kobieta pochwaliła się kreacją swojej przyszłej synowej. Ta nie kryje zdziwienia kontrowersyjnym wyborem, ale do końca stara się zachować spokój. Choć oficjalnie nic złego się nie stało, jej wpis na facebookowej grupie zdaje się temu przeczyć. Panna młoda ma poważne obawy, dlatego poprosiła internautów o radę.

Ci nie mają wątpliwości, że teściowa przesadziła.

źródło: Facebook

Czy ja przesadzam, czy ta sukienka jest rzeczywiście zbyt biała? Ma falbany, podobnie jak moja suknia ślubna, którą wybierałam w obecności teściowej. A teraz ona wysyła mi to

- czytamy we wpisie na Facebooku.

Jego autorka załączyła fotografię z katalogu producenta. Widzimy na niej bardzo jasną sukienkę za kolano. Masywna falbana zakrywa jedno ramię, odsłaniając całkowicie drugie.

Oto zdjęcie mojej sukienki. Co myślisz? Dzisiaj miałam przymiarkę i będzie gotowa na koniec marca. Trzymam kciuki za to, żeby ci się spodobała

- napisała mama pana młodego w wiadomości do jego wybranki.

To nie jedyny upubliczniony przez internautkę SMS. Kobieta przygotowująca się do ślubu opublikowała także zapis ich rozmowy.

Zobacz również: Awantura o sukienkę. Panna młoda zmusiła uczestniczkę wesela do zmiany kreacji

Panna młoda: O ile nie jest biała, to bardzo mi się podoba! (Po dłuższej chwili zastanowienia) Ok, jednak wygląda na zbyt jasną. Nie chcę być jedną z tych szalonych panien młodych, ale wolałabym, żeby nie była taka biała.

Teściowa: Jest srebrna, czego nie widać na zdjęciu. To nie jest najlepsza fotografia. Nie chcę sprawić ci przykrości. Teraz spanikowałam.

Panna młoda: Nie sprawiłaś mi przykrości! Mam tylko nadzieję, że w czasie robienia zdjęć nie będzie wyglądała na białą suknię. Kupiłaś ją, więc nie mogę cię prosić o zmianę decyzji.

Teściowa: Jest zdecydowanie srebrna. Zrobię nowe zdjęcie, kiedy tylko ją dostanę. Mam nadzieję, że nie wyjdzie zbyt jasna na zdjęciach

- możemy wyczytać z zamieszczonego na Facebooku zrzutu ekranu.

Panie nie doszły więc do porozumienia, a przyszła mężatka upubliczniając tę historię udowadnia, że jednak ma żal do matki ukochanego. Internauci stanęli po jej stronie. Według nich kreacja teściowej wygląda jak suknia ślubna. Niektórzy sugerują, że zrobiła to specjalnie, żeby zagrać na nosie kobiecie, która „odbiera jej” syna.

Zobacz również: Panna młoda zobaczyła suknię teściowej i wpadła w szał. Internauci przyznali jej rację

Polecane wideo

Suknie ślubne z Internetu - oczekiwania kontra rzeczywistość
Suknie ślubne z Internetu - oczekiwania kontra rzeczywistość - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 4.63 / 5
gość (Ocena: 5) 17.03.2019 21:29
Teściowa nie powinna sie ubierać na ślub swojego syna ,jak młoda pani,uważam,że tesciowa chce przez to cos pokazać,czego nie umie synowej na głos powiedzieć..
odpowiedz
babunia (Ocena: 5) 11.03.2019 17:27
Ależ te panny młode są pustaki....
odpowiedz
Nikt (Ocena: 3) 06.03.2019 08:15
Nie widzę w tym nic złego. Sukienka ładnie podkresla figure teściowej. Chyba ze panna młoda ma spore kompleksy i nie cxuje się kmforotwo przy tak ładnej i zgrabnej teściowej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2019 15:12
Sukienka nie przypomina ślubnej, w dodatku jest srebrna. Nie widzę problemu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2019 14:22
ta fotografia wygląda na zrobioną w latach 80/90, postarajcie się lepiej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie