Podróżująca suknia ślubna. Nowożeńcy odtworzyli sesję ślubną w ponad 30 krajach świata!

Nowożeńcy Nick i Zoe Aust odtworzyli sesję ślubną w 33 krajach na całym świecie.
Podróżująca suknia ślubna. Nowożeńcy odtworzyli sesję ślubną w ponad 30 krajach świata!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/marrymeintravel)
18.02.2019

Nick i Zoe Aust pobrali się 31 grudnia 2017 w New Jersey. Zgodnie z tradycją nowożeńcy postanowili upamiętnić ten wyjątkowy dzień piękną sesją zdjęciową. Ale w ich przypadku nie skończyło się na kilkunastu, ani nawet kilkudziesięciu zdjęciach. Nick i Zoe postanowili odtworzyć swoją sesję ślubną w podróży po całym świecie. W sumie zrobili setki zdjęć! 

Zobacz również: Tandetne, kiczowate, momentami wulgarne. 10 najgorszych zdjęć nowożeńców

Nowożeńcy udali się w trwającą prawie rok podróż poślubną, w ramach której zwiedzili ponad 30 krajów. W każdym miejscu wykonywali ślubne fotografie – Nick zakładał swój ślubny garnitur, a Zoe przepiękną suknię w stylu boho. Swoją niezwykłą podróż młodzi małżonkowie udokumentowali na Instagramie @marrymeintravel, a fanami ich historii jest już ponad 41 tys. osób. Nick i Zoe robili sobie ślubną sesję zdjęciową m.in. na Bali, na Seszelach, we Francji, w Hiszpanii, w Izraelu czy w Nowej Zelandii. Wykonali też piękne fotografie w ikonicznych miejscach, jak Wielki Mur Chiński czy Taj Mahal. Ich podróż poślubna zabrała ich nawet na Mount Everest! 

Wybraliśmy dla wad kilkanaście najpiękniejszych zdjęć ślubnych Nicka i Zoe. Która lokalizacja podoba wam się najbardziej? 

Najbardziej zapierające dech w piersiach zdjęcia ślubne z 2018 roku. Wśród nich piękna fotografia z Polski!
Najbardziej zapierające dech w piersiach zdjęcia ślubne z 2018 roku. Wśród nich piękna fotografia z Polski! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.02.2019 21:53
Mieliśmy z mężem podobny pomysł. Sporo podróżujemy, ale jednak taszczenie wszędzie mojej sukni ślubnej byłoby mało wygodne. To samo z garniturem. Gdyby to była jedna podróż, to może, ale wygodę stawiam ponad estetyką :) Piękne zdjęcia, fajnie, że się kochają i mają wspólne zainteresowania. Oby tak im się zawsze żyło, jak te zdjęcia pokazują.
odpowiedz
Monia21 (Ocena: 5) 18.02.2019 19:15
Hej, mam na imie Monika mam 21 lat :) Napisz do mnie na https://sexustawkionline.pl/Monika21 jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie