Na widok pierścionka prawie parsknęła śmiechem. Teraz upokarza narzeczonego

Swoje niezadowolenie postanowiła wyrazić na Facebooku.
Na widok pierścionka prawie parsknęła śmiechem. Teraz upokarza narzeczonego
źródło: reddit.com
13.02.2019

Oficjalnie twierdzimy, że pierścionek zaręczynowy to tylko symbol. Najważniejszy jest sam fakt - ukochany mężczyzna chce spędzić z nami resztę życia. Błyskotka może być, ale wcale nie musi. Jej cena czy wygląd to także sprawy wtórne. Przynajmniej w teorii, bo doświadczenie pokazuje, że dla wielu kobiet jednak mają znaczenie.

Zobacz również: LIST: „Mój chłopak wie, że musi odłożyć 3 pensje na pierścionek. Wtedy się zgodzę”

Tak jak dla pewnej internautki, której prześmiewczy wpis z Facebooka został udostępniony na łamach reddit.com. Świeżo upieczona narzeczona postanowiła pokazać okolicznościową biżuterię, a przy okazji wbić szpilę w przyszłego męża. Pozostaje mieć nadzieję, że ten dziwny wywód do najbardziej zainteresowanego jednak nie trafił.

W przeciwnym razie chyba nikogo by nie zdziwiło, gdyby postanowił spędzić życie z kimś innym.

źródło: reddit.com

Chłopak wreszcie poprosił mnie o rękę i oto, co dostałam od niego z tej okazji. Kiedy tylko wyciągnął to z kieszeni, musiałam się powstrzymywać żeby nie parsknąć śmiechem. Miałam ochotę zapytać, czy to prawdziwe życie, czy może jednak sobie kpi.

Mam go od kilku dni i ostatecznie doszłam do wniosku, że chyba nie jest aż taki zły. A może to tylko kwestia przyzwyczajenia. Zdecydowanie wolałabym, żeby wyglądał inaczej, ale cóż…

Ten pierścionek należał do jego babci, a perła to mój szczęśliwy kamień. Chyba tylko dlatego jakoś toleruję tę błyskotkę

- napisała na łamach portalu społecznościowego.

Zobacz również: Żadna kobieta nie chciałaby go dostać. Tak wygląda pierścionek zaręczynowy za 5 ZŁ!

źródło: reddit.com

Internauci nie mają wątpliwości, że dziewczyna nie dorosła jeszcze do małżeństwa. Narzeczonemu sugerują wprost, aby zostawił ją z niczym i poszukał sobie kogoś lepszego.

„Jeśli ten facet był na tyle głupi, by się jej oświadczyć, to obawiam się, że nie znajdzie też odwagi, aby zażądać zwrotu pierścionka”. „Masz rację - ten pierścionek jest paskudny. Ale twoje zachowanie jest jeszcze bardziej ohydne”. „Niech ktoś znajdzie jej narzeczonego. On musi wiedzieć, z kim się zaręczył” - czytamy w komentarzach.

A my cały czas mamy nadzieję, że to tylko prowokacja.

Zobacz również: Znalazła pierścionek, którym chłopak chce się jej oświadczyć. Jest ZAŁAMANA

Internautki pokazują swoje NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe. Ceny zaczynają się od... 45 zł! (Ładne?)
Internautki pokazują swoje NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe. Ceny zaczynają się od... 45 zł! (Ładne?) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
best comment (Ocena: 5) 14.02.2019 15:50
EloElo (Ocena: 5) wczoraj 21:34 Niektóre kobiety powinny być same do końca życia, bo nie zasługują na drugą osobę tak jak ta panienka opisana w artykule. Ten facet powinien ją zostawić
odpowiedz
EloElo (Ocena: 5) 13.02.2019 21:34
Niektóre kobiety powinny być same do końca życia, bo nie zasługują na drugą osobę tak jak ta panienka opisana w artykule. Ten facet powinien ją zostawić
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2019 10:43
Dla mnie byłby to zaszczyt gdybym dostała coś tak cennego jak pamiątka rodzinna od narzeczonego. Przynajmniej pierścionek wyróżnia się na tle innych, standardowych. Chociaż takie są równie piękne, bo mają przypominać jedno: twój mężczyzna zadeklarował Ci ogromne uczucie i chęć spędzenia razem reszty życia jako małżeństwo (pomijam inne sytuacje typu bo zmusiła, bo presja innych, dla świętego spokoju itd.) Mówię o dojrzałej, przemyślanej decyzji tego jedynego. Czy naprawdę dla wielu kobiet liczy się bardziej sama błyskotka i ile kosztowała niż to, kto ją wręczył?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2019 06:40
Faktycznie nie jest zbyt piękny, ale po pierwsze to pamiątka rodzinna, a po drugie rzecz bardzie stara. Nie wiem jak mogła go wysmiac.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie