Rozwiedli się... 3 minuty po ślubie. Wszystko przez szokujące słowa pana młodego

Nie zdążyli wyjść z urzędu, a ich małżeństwo już zostało anulowane. To prawdziwy rekord!
Rozwiedli się... 3 minuty po ślubie. Wszystko przez szokujące słowa pana młodego
Fot. Unsplash
11.02.2019

W dzisiejszych czasach niestety coraz więcej ślubów kończy się rozwodem. Zamiast spróbować naprawić swoje małżeństwo, wielu partnerów wybiera łatwiejszą drogę i decyduje się rozejść. Wiele sformalizowanych związków dobiega końca nawet niecały rok po tym, jak małżonkowie powiedzą sobie sakramentalne “tak”. Są jednak pary, które decydują się na rozwód jeszcze szybciej. 

Zobacz również: Ciężarna kobieta chce się rozwieść z mężem. Poszło o imię, jakie mężczyzna chce dać ich dziecku

Pewna para z Kuwejtu właśnie pobiła światowy rekord jeśli chodzi o anulowanie ślubu. Nowożeńcy rozwiedli się zaledwie 3 minuty po tym, jak oficjalnie zostali mężem i żoną. Wszystko z powodu słów, jakie do swojej świeżo poślubionej małżonki powiedział pan młody. Jak informuje portal Q8 News, para zawarła ślub cywilny w obecności urzędnika. Chwilę po tym, jak nowożeńcy podpisali akt małżeństwa, w drodze do wyjścia panna młoda zgubiła but, potknęła się i upadła. Widząc to jej mąż nazwał ją “głupią”. Kobieta wpadła w prawdziwy szał. Natychmiast zażądała od urzędnika, aby anulował małżeństwo. Sprawujący uroczystość przyczynił się do jej prośby i unieważnił związek zawarty zaledwie 3 minuty temu. Para opuściła urząd jako świeżo upieczeni rozwodnicy. 

Fot. Unsplash.com

Jak donoszą lokalne media, było to najkrótsze małżeństwo w historii całego Kuwejtu. Gdy historia stała się viralem w światowych mediach, internauci zaczęli masowo okazywać wsparcie rozwódce. Komentujący są zgodni - jeśli mąż od początku nie okazuje żonie szacunku, lepiej rozstać się jak najszybciej.  

“Małżeństwo bez szacunku jest skazane na porażkę od samego początku” 

“Mam nadzieję, że sprzedała pierścionek” 

“Mądra kobieta!” - pisali internauci. 

Myślicie, że kobieta postąpiła słusznie? 

Zobacz również: Ksiądz radzi młodym małżeństwom: "Mąż może się rozpić, mogą się pojawić narkotyki, a żona powinna stać u jego boku"

 

 

 

 

 

 

 

Polecane wideo

Tandetne, kiczowate, momentami wulgarne. 10 najgorszych zdjęć nowożeńców
Tandetne, kiczowate, momentami wulgarne. 10 najgorszych zdjęć nowożeńców - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.18 / 5
Filip Śmiłowski (Ocena: 1) 12.02.2019 20:48
Nie mogę uwierzyć. Laska obraziła się o głupi żart zarządała rozwodu i tylu ludzi ją popiera. Jestem ciekaw czy jakby mężczyzna chciał rozwodu z powodu nazwania go głupim to też miałby tylu popleczników. Jakby kobieta się tak zachowała większość ludzi pewnie zareagowała by śmiechem. Brawo świecie. Udało ci się dojść do momentu w którym od mężczyzn wymaga się szacunku do kobiet, ale na odwrót już nie. Skoro był taki zły to po co się z nim żeniła i w ogóle była w związku? Jeśli on był zły i była z nim w związku to z nią też jest coś nie tak.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 21:07
zależy czy powiedział to w znaczeniu "silly" czy "idiot", bo jest różnica ;D
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 18:27
nie wyszli z urzędu jako rozwodnicy, tylko jako single. jeżeli małżeństwo zostało anulowane/unieważnione, to tak jakby nigdy nie miało miejsca. rozwód to zupełnie inna procedura i podejrzewam, że w Kuwejcie, tak samo jak u nas, nie zajmują się tym urzędnicy USC, tylko sądy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 18:17
brawo, idiota sie trafil bezczelny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 13:15
I dobrze zrobiła :D. Każda normalna kobieta zachowała by się tak samo na jej miejscu :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie