Panna młoda zobaczyła suknię teściowej i wpadła w szał. Internauci przyznali jej rację

Awantura o weselną kreację może zrujnować ślub.
Panna młoda zobaczyła suknię teściowej i wpadła w szał. Internauci przyznali jej rację
źródło: Facebook / iStock
11.02.2019

Teoretycznie w ogóle nie powinno być tematu. Panna młoda zajmuje się swoją kreacją, ewentualnie dobiera garnitur ukochanemu, a stylizacje innych zupełnie jej nie obchodzą. Każdy wie, co powinien założyć na tę specjalną okazję, by wyglądać godnie. Jednak to nie do końca prawda, o czym świadczy kolejna historia tego typu.

Zobacz również: Awantura o sukienkę. Panna młoda zmusiła uczestniczkę wesela do zmiany kreacji

Coraz częściej wychodząc za mąż ingerujemy także w garderobę naszych gości. Zwłaszcza tych najbliższych, którzy zdążyli się pochwalić swoimi stylizacjami. Albo ktoś zrobił to za nich. Tak jak w tym przypadku, gdy zdjęcie sukni teściowej wykonała przyszła szwagierka. I wywołała tym burzę, która może doprowadzić do rozpadu rodziny.

Synowa ma za złe kobiecie, że ta chce wystąpić w czymś tak „niestosownym”.

źródło: Facebook

Problem dotyczy mojej teściowej. Kto i dlaczego mógłby uznać za słuszne wystąpienie na ślubie własnego syna w białej sukni z trenem? Na zdjęciu to nie ona, ale szwagierka, która zrobiła je potajemnie. Teściowa nie chciała pokazać kreacji

- czytamy na Facebooku.

Panna młoda upubliczniła nie tylko fotografię, ale także prywatną korespondencję. To odpowiedź, jaką otrzymała, gdy zasugerowała matce swojego narzeczonego, że powinna pomyśleć nad inną stylizacją.

Zobacz również: Chciała wziąć ślub w nietypowej sukience. Jej wybór został brutalnie wyśmiany

źródło: Facebook

Czuję się jak powód do wstydu dla każdego. Wychodzi na to, że ktoś powinien wybierać dla mnie ubrania, jak gdybym była dzieckiem. To boli. Czy planujecie też wskazać twojej mamie odpowiednią kreację? Jeśli uważacie, że upokorzę was swoim strojem, mogę usiąść w czasie ceremonii w ostatnim rzędzie i zrezygnować z wesela

- czytamy w ujawnionej wiadomości. Co na to internauci?

„Każdy wie, że nie można zakładać bieli na ślub. To lekceważące, dlatego nie pozwól jej zrujnować najważniejszego dnia w twoim życiu”. „Zuchwałość niektórych ludzi mnie przeraża”. „Teraz szantażuje cię, że nie przyjdzie na wesele. To manipulatorka - czytamy w komentarzach.

Nikt nie przyznał racji teściowej. Dziwi Cię to?

Zobacz również: Panna młoda wyznaczyła swoim gościom dress-code na podstawie... ich wagi

Po wizycie kuriera prawie dostały zawału. Nie tak miała wyglądać zamówiona sukienka...
Po wizycie kuriera prawie dostały zawału. Nie tak miała wyglądać zamówiona sukienka... - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Monio (Ocena: 5) 17.02.2019 09:30
Na moim weselu każdy się ubieral jak chciał. Moja swiadkowa choć ciągle dopytywala w czym ma iść usłyszała " w tym w czym będziesz się czuć piękną'' kreacje ecru miała moja teściowa i wyglądała bardzo elegancko. Niech każdy się ubiera jak chce.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2019 20:05
na moim ślubie narzeczona drużby ubrała się w biały garnitur...gdy pozowaliśmy do zbiorowego zdjęcia stanęła tuż za mną...szok po prostu nie miałam pojęcia, że się tak ubierze. Nie zamierzam usprawiedliwiać ją tym, że nie wiedziała, że się na czyjś ślub tak nie ubiera faktem, że pochodzi z drugiego krańca Polski. BRAK KLASY!!!! zastanawiałam się, czy nie ubrać się w biały garnitur wybierając się na jej ślub, ale postanowiłam, że nie będę zniżać się do jej poziomu.
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 12.02.2019 17:50
Ładna sukienka, ale no na wesele nie za bardzo, biały to wiadomo chyba że jest zarezerwowany dla panny młodej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2019 10:59
przecież nie jest czysto biała :P Może marzyła o sukni z trenem, ale nigdy nie miała okazji ;D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 23:18
Ogólnie ja miałabym gdzies jak się ubierze damska cześć gości. Jest to chamstwo i baby które ubierają białe sukienki do tego długie na ślub robią to z zazdrości i na złość przyszlej pannie młodej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie