Rozwścieczona panna młoda zrobiła swoim gościom badanie wykrywaczem kłamstw. Ktoś zdradził tajne szczegóły jej ślubu

Kobieta postanowiła zrobić wszystko, by dociec prawdy, i dopięła swego.
Rozwścieczona panna młoda zrobiła swoim gościom badanie wykrywaczem kłamstw. Ktoś zdradził tajne szczegóły jej ślubu
Fot. iStock
29.01.2019

Jakiś czas temu pisaliśmy o wyjątkowo roszczeniowej pannie młodej z Australii, która zażądała, aby jej goście weselni dostosowali się do ściśle określonego dress-code'u. Przyszła mężatka podzieliła całe towarzystwo według wagi. W zależności od masy ciała różne osoby miały ubrać się w inne stroje. 

Zobacz również: Panna młoda wyznaczyła swoim gościom dress-code na podstawie... ich wagi

Od tamtego czasu minęły prawie dwa miesiące i okazuje się, że to wcale nie koniec tej historii. Jako że o całej sprawie pisały media na całym świecie, to mimo anonimowości rzeczona panna młoda domyśliła się, że to ona była główną (anty) bohaterką newsów o roszczeniowej “pannie młodej z piekła rodem”. Kobieta nie zamierzała puścić tego płazem. Postanowiła dociec prawdy i dowiedzieć się, który z zaproszonych gości podzielił się jej wymaganiami co do dress-code'u z całym Internetem. W związku z tym zarządziła, żeby wszyscy podejrzani przeszli test wariografem, czyli wykrywaczem kłamstw. Wynikami badania oczywiście podzieliła się w mediach społecznościowych. 

“Wielu z was pyta, jak wypadła sobotnia impreza z wariografem. Było fantastycznie! Frekwencja wyniosła 100 proc. Wariograf za 99 dolarów z Amazona był trochę tandetny, ale zadziałał. Zadałam wam wszystkim proste pytania: “Czy zdradziłaś mój dress-code w Internecie?” i “Czy potajemnie mnie nienawidzisz?”. Przyjaciele, z wielką radością mogę ogłosić tożsamość kreta. Moja była przyjaciółka, Stephanie, została natychmiast wyprowadzona z mojej posiadłości. Wyznała, że opublikowała moje posty w Internecie i publicznie mnie ośmieszyła. Przez nią mój dress-code stał się viralem, a świat nigdy tego nie zrozumie! Teraz wesele na Hawajach może iść naprzód!” - napisała panna młoda. 

W dalszej części wpisu kobieta zaktualizowała wytyczne dla gości dotyczące ich strojów. Kazała im dokupić nakrycia głowy i pouczyła druhny, że ich stylizacje muszą być warte “co najmniej 1 tys. dolarów”. Ponadto wszyscy goście muszą wysłać pannie młodej zdjęcia swoich weselnych strojów z miesięcznym wyprzedzeniem, żeby kobieta mogła poinformować zaproszone osoby o konieczności naniesienia ewentualnych poprawek. 

Myślicie, że wszyscy goście dostosują się do tego nietypowego dress-code'u? 

Zobacz również: Panna młoda straciła cierpliwość i wyprosiła gości z wesela. Czy miała ku temu dobry powód?

 

Polecane wideo

Urodziła martwe dziecko, ale nie chciała się z nim rozstać. Zabrała je do domu i przedstawiła starszemu rodzeństwu
Urodziła martwe dziecko, ale nie chciała się z nim rozstać. Zabrała je do domu i przedstawiła starszemu rodzeństwu - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.8 / 5
gość (Ocena: 5) 30.01.2019 16:53
Z zemsty trzeba było wbić tej osobie obcas w oko. ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2019 09:53
Znowu te same tematy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2019 00:03
Jeśli ktokolwiek po tej akcji pojawi się na tym weselu to sam musi mieć luzy pod sufitem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.01.2019 20:01
Hahaha ... nie wiem czy się śmiać czy płakać to takie żałosne. O ile coś takiego jest prawda... Ale nie ma to jak kupić tandetne urządzenie za marne grosze i myśleć ze działa na prawdę. To tak jak wykrywacz kłamstw w telefonie. Aplikacja Ci prawdę powie ! Omg... serio istnieją tak głupi ludzie... No ale nie moja bajka nie mój cyrk. Jak jej się wesele uda to szczęścia młodej parze :)
odpowiedz
6klasistka (Ocena: 5) 29.01.2019 18:25
Bardzo proszę o pomoc, jestem w 6 klasie i potrzebuję dokładnego długiego opisu postaci z bajki. Wybrałam Fionę ze Shreka, pomóżcie... to na piatek a nie wiem jak zacząć
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie