Właśnie mieli powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Nagle w kościele pojawiła się... druga panna młoda!

To była bardzo wyrafinowana zemsta porzuconej kochanki pana młodego. Goście zamarli z przerażenia!
Właśnie mieli powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Nagle w kościele pojawiła się... druga panna młoda!
Fot. iStock
28.01.2019

Nie bez powodu byli partnerzy rzadko kiedy są zapraszani na ślub przez parę młodą. O ile po rozstaniu byli kochankowie nie pozostają w przyjaźni, lepiej odpuścić sobie kurtuazyjne zaproszenie na ceremonię zaślubin. Obecność byłego partnera lub partnerki na ślubie najczęściej kończy się w najlepszym wypadku niezręcznymi chwilami, a w najgorszym - prawdziwą aferą. 

Zobacz również: Panna młoda straciła cierpliwość i wyprosiła gości z wesela. Czy miała ku temu dobry powód?

Ostatnio boleśnie przekonała się o tym para nowożeńców z Republiki Środkowej Afryki. Chociaż żadne z nich nie zaprosiło swoich byłych na ślub, eks-kochance pana młodego nie przeszkodziło to w tym, by zjawić się na uroczystości. I to w jakim stylu! Kobieta wpadła do kościoła wystrojona w białą suknię oraz w welon. Wyglądała niczym druga panna młoda. W momencie, gdy była kochanka zaczęła kroczyć w stronę ołtarza, wszyscy wpadli w prawdziwy popłoch. Reakcje gości weselnych były naprawdę skrajne – jedni krzyczeli, inni natychmiast sięgnęli po telefony komórkowe i zaczęli nagrywać całą sytuację. Filmik z tego nietypowego zdarzenia został opublikowany na Twitterze i od razu stał się viralem. 

Na nagraniu widać, jak “druga panna młoda”, czyli kochanka pana młodego podchodzi do prawdziwej panny młodej, żeby się z nią skonfrontować. Pan młody próbuje ją powstrzymać, ale nie do końca mu się to udaje. Widzimy, jak zdenerwowana kochanka żywo gestykulując próbuje zbliżyć się do czekającej przy ołtarzu panny młodej. W komentarzach pod filmikiem internauci spekulują, że prawdopodobnie próbowała ostrzec pannę młodą i wyjawić jej prawdę na temat tego, kim w rzeczywistości jest mężczyzna, którego pragnie poślubić. 

Fot. Twitter.com@nkokhi

Niestety nie wiadomo, jak zakończyła się ta historia i czy młodym udało się zawrzeć związek małżeński, a kochanka została wyproszona z kościoła. Wielu internautów jest zdania, że po takiej akcji panna młoda powinna wyjść z kościoła i odwołać cały ślub!  

Myślicie, że prawdziwa panna młoda powiedziała “tak”, czy wszystko zakończyło się katastrofą? 

Zobacz również: Ksiądz radzi młodym małżeństwom: "Mąż może się rozpić, mogą się pojawić narkotyki, a żona powinna stać u jego boku"

 

 

 

Polecane wideo

Prześwitujące suknie ślubne - kontrowersyjny trend w modzie ślubnej
Prześwitujące suknie ślubne - kontrowersyjny trend w modzie ślubnej - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie