Wyjątkowo bezczelna panna młoda. Mocno skomentowała wygląd swojej siostry

Ma poważne zastrzeżenia do jej gustu i fryzury.
Wyjątkowo bezczelna panna młoda. Mocno skomentowała wygląd swojej siostry
Fot. Unsplash
27.01.2019

Ta historia jest kolejnym dowodem na to, że stres związany z organizacją wesela może bardzo mocno odbić się na naszej psychice. Rosnące napięcie sprawia, że często pokazujemy swoje najgorsze oblicze. O zawistnych, nadgorliwych i zwyczajnie bezczelnych pannach młodych krążą już legendy. A w każdej z nich jest przynajmniej ziarenko prawdy.

Zobacz również: Panna młoda grozi skąpym gościom weselnym. Chce im cofnąć zaproszenia

Potwierdza to wpis, który kilka dni temu pewna internautka opublikowała na łamach forum dyskusyjnego Mumsnet. Kobieta pyta w nim: „Czy moja siostra zachowuje się jak potwór w sukni ślubnej?”. To porównanie nie wzięło się znikąd, bo na trzy miesiące przed uroczystością usłyszała od niej bardzo konkretną i dosadną uwagę. Na temat wyglądu.

Chce mieć wpływ na jej fryzurę oraz kreację, chociaż autorka tego wyznania nie będzie świadkową, ale jednym z wielu gości.

Powiem szczerze, nigdy nie miałyśmy jakiegoś super kontaktu. Prawda jest taka, że w naszej rodzinie różnie bywało, ale ta sytuacja przechodzi ludzkie pojęcie. Moja siostra w kwietniu wychodzi za mąż i wydała mi dwa zalecenia:

1. Nie mogę założyć peruki - moje naturalne włosy są strasznie cienkie, powoli też łysieję, więc doczepiam coś sztucznego, żeby wyglądać dobrze i czuć się pewnie. To są zawsze porządne peruki z naturalnego włosia, a nie syntetyczny irokez kupiony w sklepie ze śmiesznymi gadżetami.

2. Mam założyć sukienkę wybraną przez nią - nie będę jej druhną, ani nikim ważnym na tym weselu. Stwierdziła, że razi ją mój gust. Przysięgam, że nie ubieram się jak pani do towarzystwa, ale nie lubię też staromodnych rzeczy

- wyznaje autorka wątku.

Zobacz również: Panna młoda jest wściekła na swoją świadkową, bo... "miała czelność zajść w ciążę"

Siostra twierdzi, że ma prawo dyktować mi warunki, bo jako członek rodziny będę pozowała do okolicznościowych zdjęć. Czy uważacie, że jestem przewrażliwiona? To naprawdę nie mieści mi się w głowie

- dodaje użytkowniczka.

„Odrzuć zaproszenie. To jakaś wariatka”. „Twoje włosy - twoja sprawa. W kwestii sukienki miałaby coś do powiedzenia, gdyby to ona za nią płaciła”. „Ktoś tu próbuje kontrolować rzeczy, na które nie powinien mieć żadnego wpływu”. „Dla mnie sytuacja jest oczywista. Nie lubisz jej, a ona ciebie i w ten sposób próbuje cię zniechęcić. Zostań w domu”. „Brzmi bardzo toksycznie. Nie daj się tak pomiatać” - czytamy w komentarzach oburzonych internautek.

Panna młoda rzeczywiście przesadziła?

Zobacz również: Awantura o sukienkę. Panna młoda zmusiła uczestniczkę wesela do zmiany kreacji

Polecane wideo

Tak się kończy oszczędzanie na fryzjerze. Z ich doczepów śmieje się cały Internet
Tak się kończy oszczędzanie na fryzjerze. Z ich doczepów śmieje się cały Internet - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Gość (Ocena: 5) 27.01.2019 08:58
W kwestii peruki to przesada. Ale jeśli chodzi o sukienkę to ja na miejscu siostry powiedziałaby okej wybierz mi jakąś, a na ślub i tak przyszła bym w kreacji wybranej przeze mnie;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie