Jego dziewczyna zwariowała z radości, gdy się jej oświadczył. Problem w tym, że on... w ogóle tego nie pamięta

Gdy się obudził, okazało się, że poinformował o zaręczynach wszystkich znajomych.
Jego dziewczyna zwariowała z radości, gdy się jej oświadczył. Problem w tym, że on... w ogóle tego nie pamięta
Fot. Unsplash
17.01.2019

Nie tak dawno temu pisaliśmy historię mężczyzny, który “niechcący” oświadczył się nie tej dziewczynie, którą miał na myśli. Okazało się, że przesadził z alkoholem i podarował pierścionek komuś, z kim planował się rozstać, a nie spędzić resztę życia. Na jego nieszczęście cała relacja z zaręczyn trafiła na media społecznościowe.

Zobacz również: „Przypadkiem oświadczyłem się nie tej dziewczynie. Czy teraz mogę to odkręcić?”

Ale nie tylko alkohol powoduje, że niektórzy ludzie robią rzeczy, które normalnie nigdy nie przyszłyby im do głowy. Podobny efekt mogą wywołać silne leki, np. te nasenne. Pewien mężczyzna podzielił się w serwisie Reddit swoją historią z zaręczyn. Problem tylko w tym, że... w ogóle nie pamięta, by prosił swoją dziewczynę o rękę.

“Ostatniej nocy nie mogłem zasnąć, więc postanowiłem zażyć cztery tabletki nasenne (jestem idiotą). W szufladzie trzymałem pierścionek zaręczynowy, który zdobyłem w wyniku wymiany za inną biżuterię. Kupuję i sprzedaję biżuterię w internecie. Następnego ranka obudziłem się i zobaczyłem, że moja dziewczyna ma na palcu pierścionek. Wyjaśniła mi, co się stało, a ja byłem w szoku, bo nic z tego nie pamiętałem. Zalogowałem się na Facebooka i zobaczyłem, że ewidentnie mój odurzony lekami mózg postanowił zmienić status związku na “zaręczony”. Zanim to zobaczyłem, zebrał już 150 lajków. Nie planowałem oświadczać się mojej dziewczynie jeszcze przez półtorej roku i chciałem kupić jej ładniejszy pierścionek, ale tabletki nasenne zdecydowanie przyspieszyły ten proces. Ostrzegam: jeśli jest 3:00 w nocy i nie możecie zasnąć, nie bierzcie tych leków!” - napisał na portalu Reddit.

Fot. Unsplash.com

W odpowiedzi na ten wpis internauci zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniami z zażywaniem silnych środków nasennych. “Moja mama kiedyś brała te leki, dopóki któregoś dnia spadła ze schodów. Nie pozwoliła mi zadzwonić na pogotowie. Po prostu leżała na podłodze przez godzinę, a potem wczołgała się z powrotem do sypialni” - napisał jeden z komentujących. Inni wyznali, że podobnie jak autor wątku po zażyciu tych samych leków stracili kontakt z rzeczywistością: “Moja siostra po tych lekach wykupiła drogie, egzotyczne wakacje. Gdy się obudziła była przekonana, że ktoś wykradł dane z jej karty kredytowej”.  

Na szczęście w przeciwieństwie do innego mężczyzny, który “przypadkowo” się oświadczył, wygląda na to, że autor tego wątku na portalu Reddit nie planuje zerwać zaręczyn. Mimo to internauci radzą mu, żeby wyznał dziewczynie prawdę i przyznał, że nie jeszcze nie planował się oświadczać i nie pamięta nic z tego wieczoru. “Powinieneś powiedzieć jej, co się stało. Jeśli prawda przypadkiem wyjdzie kiedyś na jaw, będziesz miał kłopoty. Skoro tak czy inaczej planowałeś się jej oświadczyć, zrób to jeszcze raz, tym razem porządnie” - napisał jeden z komentujących. Inny dodał: “Lepiej wyznaj jej prawdę, ale powiedz, że tak czy inaczej planowałeś poprosić ją o rękę. Niech nie myśli, że oświadczyłeś się jej tylko dlatego, że byłeś na lekach. To może się skończyć bardzo źle”.  

A wy co poradziłybyście takiemu mężczyźnie? 

Zobacz również: Dlaczego panna młoda nosi welon? Prawdziwe powody wcale nie są romantyczne, tylko dość przerażające

 

„W życiu nie widziałam tak upiornych zdjęć”. Sesja ślubna podzieliła internautów
„W życiu nie widziałam tak upiornych zdjęć”. Sesja ślubna podzieliła internautów - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Ps (Ocena: 5) 19.01.2019 08:48
Ech ja kilka lat temu byłam ze znajomymi na grillu i tam najebany kolega oświadczył się koleżance i rano tego nie pamiętał (mówił tylko rano "co ja zrobiłem").... potem to było wymuszone w formie oficjalnej na weselu innej pary bo nie wybrnal z tamtej sytuacji. Dziś każde ma innego meza/zonę
odpowiedz
L. (Ocena: 5) 18.01.2019 13:14
ja mam jedno istotne pytanie, CO TO ZA LEKI?? <3
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 18.01.2019 09:51
nie chciałabym takich oświadczyn
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.01.2019 09:51
współczuję jej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie