Żadna kobieta nie chciałaby go dostać. Tak wygląda pierścionek zaręczynowy za 5 ZŁ!

Naprawdę trafił do sprzedaży.
Żadna kobieta nie chciałaby go dostać. Tak wygląda pierścionek zaręczynowy za 5 ZŁ!
źródło: Facebook (facebook.com/Poundland, Hayley Robinson)
19.01.2019

Zaręczyny to nie tylko stresujące, ale zazwyczaj także bardzo kosztowne wydarzenie. Wszystko za sprawą okolicznościowego pierścionka, bez którego trudno poprosić wybrankę o rękę. Ten powinien być okazały, by ukochana mogła nosić go z dumą przez resztę życia. Oczywiście tuż obok ślubnej obrączki.

Zobacz również: LIST: „Przypadkiem znalazłam rachunek za pierścionek zaręczynowy. Jestem WŚCIEKŁA!”

Choć oficjalnie twierdzimy, że liczy się gest, a nie cena - raczej trudno w to uwierzyć. Niemal każda kobieta marzy o imponującej błyskotce. Im droższy kamień, tym większa pewność, że partner traktuje związek bardzo poważnie. Powszechnie uznaje się, że trzykrotność pensji to najbardziej odpowiednia cena.

Ale co w momencie, gdy brylant prosto od jubilera zastąpimy tombakiem ze szklanym oczkiem?

Nad tym już wkrótce będzie musiało zastanowić się sporo kobiet. A to wszystko za sprawą brytyjskiej sieci Poundland, która wypuściła na rynek walentynkową kolekcję. Zaliczają się do niej także pierścionki zaręczynowe. Tak jak wszystko w tym sklepie - kosztują 1 funta (niecałe 5 zł) za sztukę.

Miłość nie musi nic kosztować

- przekonuje firma na Facebooku. I zachęca swoich klientów, by potraktowali plastikową biżuterię jako pełnoprawny, choć tymczasowy dowód oddania i wierności. Internauci nie czują się do końca przekonani.

Zobacz również: Wydałem 300 zł na pierścionek zaręczynowy

„Jeśli facet oświadczy ci się takim pierścionkiem - zmień partnera”. „Mam nadzieję, że żadna kobieta nie zostanie w ten sposób upokorzona”. „Robicie sobie żarty z zaręczyn, a to naprawdę bardzo ważna sprawa” - czytamy w komentarzach

W tym momencie warto dodać, że błyskotka za 5 zł ma być jedynie symbolem. Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą samodzielnie wybierać pierścionka, ale zrobić to wspólnie. Mężczyzna najpierw oświadcza się pierścionkiem ze szklanym oczkiem, a kiedy wybranka powie „tak” - razem udają się do jubilera, by zakupić coś bardziej wartościowego.

Może to wcale nie jest głupi pomysł?

Zobacz również: LIST: „Oświadczyłem się, a ona powiedziała TAK! Jeszcze nie wie, że to pierścionek z Aliexpress za 12 zł...”

Polecane wideo

Tak wyglądają NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Ceny zaczynają się od 85 zł!
Tak wyglądają NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Ceny zaczynają się od 85 zł! - zdjęcie 1
Komentarze (28)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 02.02.2019 13:55
pierścionek nie musi być drogi. Ja mam skromny pierścionek i nie jest mi z tego powodu przykro czy źle. do tego dostałam ogromny bukiet czerwonych róż z poczty kwiatowej i czekoladki. oświadczyny odbyły się w domu. I dla mnie to był najpięsnijszy dzień w moim życiu, w czerwcu będę już żoną
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2019 09:25
Czy którakolwiek z komentujących doczytała to? "warto dodać, że błyskotka za 5 zł ma być jedynie symbolem. Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą samodzielnie wybierać pierścionka, ale zrobić to wspólnie. Mężczyzna najpierw oświadcza się pierścionkiem ze szklanym oczkiem, a kiedy wybranka powie „tak” - razem udają się do jubilera, by zakupić coś bardziej wartościowego."
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 19.01.2019 23:11
Moja znajoma dostała od chłopaka pierścionek z malutkim diamencikiem i błyszczącym kamykiem którego znalazła na plazy podczas ich pierwszej randki (poznali sie na wakacjach nad morzem). Osobiście sama wolałabym taki custom made pierścionek z czym co będzie mi przypominać o partnerze aniżeli pierścionek ze sklepu ktory nosi 10 innych kobiet
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.01.2019 20:40
Oczywiście że ważne jest z kim chce się przejść przez życie a nie błyskotki. Ale ta propozycja to jednak przesada. Trochę szacunku dla obdarowanej osoby powinno być...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.01.2019 19:56
co to znaczy: "Powszechnie uznaje się, że trzykrotność pensji to najbardziej odpowiednia cena" ????? Pierścionek za 3 tysiące złotych to w mojej oceni dużo! Nie wyobrażam sobie nosić błyskotki za 9 tyś euro!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie