Awantura o sukienkę. Panna młoda zmusiła uczestniczkę wesela do zmiany kreacji

Internautki twierdzą, że miała do tego prawo.
Awantura o sukienkę. Panna młoda zmusiła uczestniczkę wesela do zmiany kreacji
fot. Unsplash, citychic.com.au
26.12.2018

Źle dobrana kreacja na wesele może być źródłem wielu problemów. Zazwyczaj naraża nas na śmieszność i niewybredne komentarze ze strony innych gości, a czasami na… gniew panny młodej. Niektóre przyszłe mężatki są tak wyczulone na tym punkcie, że najchętniej określiłyby obowiązujący dress code. I nie wpuszczały na imprezę tych, którzy się nie dostosują.

Zobacz również: Panna młoda wyznaczyła swoim gościom dress-code na podstawie... ich wagi

Właśnie mamy do czynienia z takim przypadkiem. Mocno przewrażliwiona narzeczona (a może wcale nie?) decydowała się podzielić swoimi frustracjami na łamach popularnego forum dyskusyjnego Mumsnet. Problemem okazała się niepozorna sukienka, którą w wielkim dniu chce założyć na siebie partnerka jej ojca.

Ta została uznana przez organizatorkę za wyjątkowo niestosowną i teraz obawia się, że na podobnie nietrafiony pomysł wpadną inne zaproszone osoby.

Pomocy! Myślałam, że to dla wszystkich oczywiste - na ślub goście nie zakładają niczego w odcieniach bieli. Byłam pewna, że nie muszę nikomu o tym przypominać. A jednak - może jednak powinnam to zrobić? Będę naprawdę wściekła, jeśli ona lub ktokolwiek inny pojawi się na uroczystości w jasnym ubraniu

- czytamy we wpisie internautki, która upubliczniła też zapis krótkiej rozmowy z partnerką jej taty.

Kobieta przesłała jej zdjęcia dwóch podobnych kreacji w różnych odcieniach.

Partnerka ojca: Uwielbiam te 2 sukienki i chciałabym założyć którąś z nich na wasz ślub. Nie mogę się zdecydować.

Panna młoda: Nie możesz założyć białej, hahaha. Lepiej wybierz tę fioletową.

Partnerka ojca: To jest kość słoniowa. Kupię ją i przymierzę. Fioletową też. Później ci pokażę i dasz znać, co o tym myślisz.

Panna młoda: Żadnej bieli i kości słoniowej na moim weselu.

Partnerka ojca: Mam nadzieję, że napisałaś o tym na zaproszeniu, bo goście mają różne pomysły i zazwyczaj zakładają na siebie to, na co mają ochotę.

Zobacz również: Najszczęśliwszy dzień w ich życiu zamienił się w koszmar. Wszystko przez suknię ślubną z Internetu

źródło: citychic.com.au

Co ciekawe, większość internautek stanęło po stronie autorki wpisu.

„Według mnie kreacja w takim odcieniu to wyraz braku szacunku. Ludzie doskonale wiedzą, że jasny kolor jest zarezerwowany dla panny młodej”. „W tej sytuacji nie liczy się nic innego, ale odczucia panny młodej. Jeśli masz coś przeciwko - powinnaś jej tego zakazać”. „Porozmawiaj z ojcem. On powinien przemówić jej do rozsądku” - czytamy w komentarzach.

Tylko nieliczne uczestniczki dyskusji stwierdziły, że przesadza. „Pozwól każdemu decydować za siebie. Jesteś panną młodą, a nie stylistką swoich gości” - radzi jedna z nich.

A co Ty myślisz o tej kreacji?

Zobacz również: Panna młoda straciła cierpliwość i wyprosiła gości z wesela. Czy miała ku temu dobry powód?

Kupiły suknie ślubne w Internecie i zamarły. W paczce znalazły coś OHYDNEGO
Kupiły suknie ślubne w Internecie i zamarły. W paczce znalazły coś OHYDNEGO - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 1) 09.03.2019 16:37
Ciekawe, co by ten cały zaścianek pomyślał o moim weselu:) Mieszkałam z mężem kilka lat przed ślubem, więc nie chciałam być hipokrytką w bieli i welonie. Ja miałam sukienkę srebrną, a moja siostra (świadek) białą. Żadna ciocia się nie zgorszyła:) Biel jest zarezerwowana dla panny młodej - dziewicy. Dużo takich znacie? Ja nie. Nie mam nic przeciw pannom młodym w bieli, welonie i ze sporym brzuszkiem, ale trzeba zrozumieć, że biel może włożyć każda pani na weselu. A kość słoniowa to już w ogóle nie jest zastrzeżonym kolorem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.12.2018 22:05
Oczywiście,że biały tylko dla panny młodej!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 12:37
Oczywiście że nie wypada zakładać bieli i zbliżonych kolorów. Każdy kto zna minimum savoir vivre to wie i tu nie ma pola do dyskusji. Co ciekawe najczęściej w bieli widuje teściowe...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 10:40
Ja miałam długą koronkową sukienkę, prostą dopasowaną ( skromna) , dziewczyna mojego kuzyna przyszła w sukiecne ecru z koronkową górą i satynowym dołem.... i miała taką samą frzurę jak jak. TRAGEDIA
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:09
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )
odpowiedz

Polecane dla Ciebie