Oświadczył się swojej dziewczynie. NIGDY nie zgadniesz, gdzie ukrył pierścionek!

Romantyczne czy… obrzydliwe?
Oświadczył się swojej dziewczynie. NIGDY nie zgadniesz, gdzie ukrył pierścionek!
Fot. Unsplash
03.12.2018

W dzisiejszych czasach żeby oświadczyć się z pomysłem trzeba się wykazać niemałą kreatywnością. Wydaje się, że w kwestii zaręczyn widzieliśmy już wszystko. Było ukrywanie pierścionka na tle kieliszka z szampanem czy w ciasteczku z wróżbą, były publiczne oświadczyny na środku miasta czy nawet flash-moby, a niektórym udało się zaangażować do tej niezwykłej chwili nawet gwiazdy, które zaprosiły ich na scenę podczas swojego występu.

Zobacz również: „Najbardziej żenujące oświadczyny w historii”. Cały Internet śmieje się z tego, jak poprosił ją o rękę

Trudno się dziwić, że w temacie niespodziankowych oświadczyn poprzeczka została zawieszona niebotycznie wysoko. Jednak ta historia pokazuje, że zawsze może być lepiej. Albo gorzej - w zależności, co kto lubi. W każdym razie, bardziej kreatywnie. Niedawno na jednej z grup na Facebooku pojawiła się historia o bardzo nietypowych zaręczynach. Opis oświadczyn został zamieszczony na grupie, w której internauci dzielą się między sobą najbardziej szokującymi historiami w temacie zaręczyn, ślubów, wesel itp. Ta historia dotyczyła mężczyzny, który ukrył pierścionek zaręczynowy w swoim… penisie.

Fot. iStock

“Wczoraj w nocy [mój chłopak] poprosił, żebym zrobiła mu dobrze. Ujęłam go w dłonie i znalazłam pierścionek. On jest prawdziwym szczęściem w moim życiu. Nie mogłabym prosić o nic lepszego. Jestem w idealnym związku, nie spotykam się z jakimś biedakiem. Jeśli będziesz robić swojemu facetowi tak dobrze jak żadna jego była, gotować dla niego i nie będziesz zachowywać się jak zołza, ty też możesz dostać od niego pierścionek z brylantem” - napisała zachwycona narzeczona, która - jak mniemamy - przyjęła te nietypowe oświadczyny. Post jej autorstwa trafił na grupę na Facebooku po tym, jak jeden z internautów zrobił screenshota tego wpisu. Coś nam mówi, że pojawił się w mediach społecznościowych jako przeciwieństwo tego, jak powinny wyglądać zaręczyny.

Chyba nie trzeba dodawać, że ta historia zrobiła prawdziwą furorę w Internecie. Przede wszystkim jednak rozbudziła ciekawość internautów, którzy mają wiele pytań. Podobnie zresztą jak my. “Czuję się zagubiona. Czy ten facet jest nieobrzezany i ukrył pierścionek pod napletkiem? A może nałożył go na penisie? Muszę to wiedzieć!” - napisała jedna z kobiet na wspomnianej grupie na Facebooku.

A wy co obstawiacie? Przyjęłybyście oświadczyny w takiej formie?

Zobacz również: Oświadczyny nie powinny tak wyglądać! Prawdziwe historie, które nie mieszczą się w głowie...

Alena Omovych - ukraińska żywa lalka Barbie
Alena Omovych - ukraińska żywa lalka Barbie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:14
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.12.2018 23:36
Przyjęłabym, dlaczego nie ? :D
zobacz odpowiedzi (1)
oralna (Ocena: 5) 03.12.2018 18:39
pierścionek o zapachu kûtâsâ ?
odpowiedz
analna (Ocena: 5) 03.12.2018 16:21
dziennie pewnie ma go w buzi i połyka jego nektar z pały u to nie jest obrzydliwe, a pierścionek w kûtasie już tak? ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie