Znalazła pierścionek, którym chłopak chce się jej oświadczyć. Jest ZAŁAMANA

Chce odrzucić zaręczyny i poprosić o ładniejszą błyskotkę.
Znalazła pierścionek, którym chłopak chce się jej oświadczyć. Jest ZAŁAMANA
fot. Unsplash, reddit.com
09.11.2018

Tego typu historie nie stawiają kobiet w zbyt korzystnym świetle. Zamiast cieszyć się z odnalezienia tego jedynego - zaręczynom coraz częściej towarzyszy wielkie rozczarowanie. Przez lata wyobrażamy sobie, jak powinny wyglądać i wpadamy w czarną rozpacz, gdy coś pójdzie niezgodnie z tym planem. Większości z nas marzy się gigantyczny brylant wręczony na szczycie wieży Eiffla.

Zobacz również: Internautki krytykują swoje pierścionki zaręczynowe. Te uznały za NAJBRZYDSZE

Prawdziwe życie zazwyczaj nie ma wiele wspólnego z marzeniami. Musimy liczyć się ze skromniejszą scenerią i błyskotką. Autorka tego wpisu pewnie zdawała sobie z tego sprawę, ale wciąż nie może pogodzić się z tym, co ją czeka. Przez przypadek odnalazła w szafce chłopaka pierścionek przeznaczony dla niej.

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo poprosi ją o rękę. A ona najchętniej by odmówiła.

źródło: reddit.com/r/Nicegirls/comments/9tos69/she_posted_her_future_engagement_ring_in_a

Znalazłam to w szafce nocnej mojego chłopaka. Nie jestem fanką. Wyśmiejcie tę błyskotkę i doradźcie mi, jak powiedzieć mu: nie, potrzebuję czegoś lepszego

- napisała zrozpaczona internautka na Facebooku. Nie byle gdzie, bo na łamach grupy, w której udzielają się przede wszystkim rozczarowane narzeczone. Takich miejsc w Sieci istnieje przynajmniej kilka. Zabawa polega na tym, by pokazać swój znienawidzony pierścionek zaręczynowy, a komentatorki mogą go jeszcze mocniej skrytykować.

Zobacz również: LIST: „Przypadkiem znalazłam rachunek za pierścionek zaręczynowy. Jestem WŚCIEKŁA!”

W komentarzach pod wpisem zawrzało.

„Wyglądasz przeciętnie, więc ten przeciętny pierścionek idealnie do ciebie pasuje”.

„Mam nadzieję, że to brylant dla jego kochanki. Ty na niego na pewno nie zasługujesz”.

„Jesteś tak bezczelna, że nie powinnaś dostać nawet złamanego kija”.

„Rodzice cię nie nauczyli, że trzeba doceniać upominki?”.

To najdelikatniejsze reakcje, które pozwalają odzyskać wiarę w młode kobiety. Jednak nie wszystkie jesteśmy tak interesowne i niewdzięczne. Problem w tym, że wspomniana grupa na Facebooku aż pęka w szwach od podobnych treści. Nic więc dziwnego, że nasi partnerzy często zwlekają z zaręczynami.

Większość z nich obawia się krytyki, jeśli błyskotka nie będzie kosztowała równowartości przynajmniej kilku pensji, a brylant okaże się za mały.

Chyba czas przypomnieć sobie, że to tylko symbol. Zdecydowanie bardziej liczy się to, co za nim stoi.

Zobacz również: Internautki wyśmiały jej pierścionek zaręczynowy. „Gdybym dostała coś takiego, od razu bym go rzuciła”

Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej
Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (23)

Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 5) 11.11.2018 17:39
„Wyglądasz przeciętnie, więc ten przeciętny pierścionek idealnie do ciebie pasuje” - świetne podsumowanie takiej pustej istoty. Brak słów... A potem się dziwią, że wszystkie kobiety wrzuca się do worka materialistek.
odpowiedz
Iza (Ocena: 5) 10.11.2018 13:24
Poważnie? Tyle szumu o to, że pierścionek od narzeczonego za mało drogi? I jeszcze piszą, że wiele innych kobiet ma takie wymagania i podejście? Nie wiem jakim trzeba być materialistą, żeby przy doborze tej osoby, która powinna przede wszystkim być osobą kochającą i bliską naszemu sercu jak nikt inny, kierować się jakimś durnym... PIERŚCIONKIEM?! Serio?! Dowodem miłości, mają być oświadczyny! Pierścionek to tylko pamiatka! Mi osobiście wystarczyła by zwykła, najtańsza obrączka bez kamienia, a tak naprawdę naprawdę to mój narzeczony nie musiałby mi nic dawać., Ale na pewno, nie chciałabym jakiegoś wyrobionego pierścienia z klejnotem wielkości orzecha wlkoskiego. Wystarczyło by mi zwykłe "Kocham cię". Nie mówiąc już o tym, że ten pierścionek który kobieta skrytykowała powyżej, jest przepiękny. Subtelny, ale piękny. Idealny. Życzę jej szczęścia, i żeby nauczyła się doceniać to co ma.
odpowiedz
Pani (Ocena: 5) 09.11.2018 22:41
Mi mąż oświadczył się z pierscionkiem za niecałe 200 zł. Uwielbiam go. Idealnie do mnie pasuje mała kamyk w srebrnym cienkim i eleganckim pierscionku. Obrączki też mamy srebrne. Dla mnie liczy się tylko to, że jestem żoną wspaniałego faceta a nie właścicielką bardzo drogiej biżuterii.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.11.2018 17:54
Niezaradna życiowo sierota. Nie potrafisz jasno określić co ci się podoba,a co nie? Jestem 10lat po ślubie,w związku 14 i nigdy nie dostałam prezentu,który mi się nie podoba. Zawsze podkreślałam co mnie kręci,a co nie. Gdybyś była bardziej ogarnięta to zaraz po otrzymaniu pierścionka można byłio go "zgubić"
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 09.11.2018 17:20
Czytam, i nie wierzę w to co czytam. Kobiety opamiętajcie się !!! Na prawdę pierścionek ma jakieś znaczenie??? Liczy się to co druga osoba ma w sercu, czy nas szanuje? Ile jest w stanie zrobić, aby stworzyć fajny związek, taki na całe życie. A pierścionek to bzdura jakaś. Mój 29 lat leży w szufladzie, A miłość między nami jest jeszcze wieksza niż w dniu ślubu. Pozdrawiam materialistów.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie