Znalazła pierścionek, którym chłopak chce się jej oświadczyć. Jest ZAŁAMANA

Chce odrzucić zaręczyny i poprosić o ładniejszą błyskotkę.
Znalazła pierścionek, którym chłopak chce się jej oświadczyć. Jest ZAŁAMANA
fot. Unsplash, reddit.com
09.11.2018

Tego typu historie nie stawiają kobiet w zbyt korzystnym świetle. Zamiast cieszyć się z odnalezienia tego jedynego - zaręczynom coraz częściej towarzyszy wielkie rozczarowanie. Przez lata wyobrażamy sobie, jak powinny wyglądać i wpadamy w czarną rozpacz, gdy coś pójdzie niezgodnie z tym planem. Większości z nas marzy się gigantyczny brylant wręczony na szczycie wieży Eiffla.

Zobacz również: Internautki krytykują swoje pierścionki zaręczynowe. Te uznały za NAJBRZYDSZE

Prawdziwe życie zazwyczaj nie ma wiele wspólnego z marzeniami. Musimy liczyć się ze skromniejszą scenerią i błyskotką. Autorka tego wpisu pewnie zdawała sobie z tego sprawę, ale wciąż nie może pogodzić się z tym, co ją czeka. Przez przypadek odnalazła w szafce chłopaka pierścionek przeznaczony dla niej.

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo poprosi ją o rękę. A ona najchętniej by odmówiła.

źródło: reddit.com/r/Nicegirls/comments/9tos69/she_posted_her_future_engagement_ring_in_a

Znalazłam to w szafce nocnej mojego chłopaka. Nie jestem fanką. Wyśmiejcie tę błyskotkę i doradźcie mi, jak powiedzieć mu: nie, potrzebuję czegoś lepszego

- napisała zrozpaczona internautka na Facebooku. Nie byle gdzie, bo na łamach grupy, w której udzielają się przede wszystkim rozczarowane narzeczone. Takich miejsc w Sieci istnieje przynajmniej kilka. Zabawa polega na tym, by pokazać swój znienawidzony pierścionek zaręczynowy, a komentatorki mogą go jeszcze mocniej skrytykować.

Zobacz również: LIST: „Przypadkiem znalazłam rachunek za pierścionek zaręczynowy. Jestem WŚCIEKŁA!”

W komentarzach pod wpisem zawrzało.

„Wyglądasz przeciętnie, więc ten przeciętny pierścionek idealnie do ciebie pasuje”.

„Mam nadzieję, że to brylant dla jego kochanki. Ty na niego na pewno nie zasługujesz”.

„Jesteś tak bezczelna, że nie powinnaś dostać nawet złamanego kija”.

„Rodzice cię nie nauczyli, że trzeba doceniać upominki?”.

To najdelikatniejsze reakcje, które pozwalają odzyskać wiarę w młode kobiety. Jednak nie wszystkie jesteśmy tak interesowne i niewdzięczne. Problem w tym, że wspomniana grupa na Facebooku aż pęka w szwach od podobnych treści. Nic więc dziwnego, że nasi partnerzy często zwlekają z zaręczynami.

Większość z nich obawia się krytyki, jeśli błyskotka nie będzie kosztowała równowartości przynajmniej kilku pensji, a brylant okaże się za mały.

Chyba czas przypomnieć sobie, że to tylko symbol. Zdecydowanie bardziej liczy się to, co za nim stoi.

Zobacz również: Internautki wyśmiały jej pierścionek zaręczynowy. „Gdybym dostała coś takiego, od razu bym go rzuciła”

Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej
Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 4.58 / 5
www (Ocena: 2) 02.06.2019 15:02
materialistki bym nie wzioł wszystkie maża o rycerzuku na bialym koniu z grubym portfelem tak aby juz do konca swoich dni nie musialy pracowac a tylko wydawac zycie to nie bajka zycie to życie no tak bo jak jedna kolezanka ma pierscionek za 10000 zł to druga za 1000 poczula sie jak wiesniara przy ksieżniczce typowe myslenie blachar
odpowiedz
men (Ocena: 1) 03.12.2018 10:18
Jesteście puste i współczuję waszym facetom. Ja oświadczyłem się pierścionkiem ze srebra za niecałe 30 zł w romantycznym miejscu PKS na tylnym siedzeniu ;-)). Autobus był cały zapchany ale dla nas nikogo nie było byliśmy tylko we dwoje i słowa czy wyjdziesz za mnie i te odpowiedź TAK, to są nie zapomniane chwile Jesteśmy 16 lat po ślubie i żona cały czas nosi ten pierścionek choć nie pasuje do pozostałych. Często wspominamy sytuację moich oświadczyn i tą całą sytuację najbardziej lubią słuchać tą historię dzieci a mamy ich trójkę. W tym wszystkim to miłość jest ważna a nie błyskotki, co z tego że błyskotki są za tysiące złotych a jedno drugiego zdradza, albo co innego gorszego. Gest się liczy a jak wy nie umiecie docenić prostych gestów faceta to wam współczuję, jesteście po prostu biedne nawet gdy dostaniecie pierścionek za miliony to jesteście biedne. A jak mierzycie miłość względem drogich błyskotek to miejsce takich kobiet jest pod latarnią, tam czym więcej miłości tym więcej kasy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.11.2018 17:39
„Wyglądasz przeciętnie, więc ten przeciętny pierścionek idealnie do ciebie pasuje” - świetne podsumowanie takiej pustej istoty. Brak słów... A potem się dziwią, że wszystkie kobiety wrzuca się do worka materialistek.
odpowiedz
Iza (Ocena: 5) 10.11.2018 13:24
Poważnie? Tyle szumu o to, że pierścionek od narzeczonego za mało drogi? I jeszcze piszą, że wiele innych kobiet ma takie wymagania i podejście? Nie wiem jakim trzeba być materialistą, żeby przy doborze tej osoby, która powinna przede wszystkim być osobą kochającą i bliską naszemu sercu jak nikt inny, kierować się jakimś durnym... PIERŚCIONKIEM?! Serio?! Dowodem miłości, mają być oświadczyny! Pierścionek to tylko pamiatka! Mi osobiście wystarczyła by zwykła, najtańsza obrączka bez kamienia, a tak naprawdę naprawdę to mój narzeczony nie musiałby mi nic dawać., Ale na pewno, nie chciałabym jakiegoś wyrobionego pierścienia z klejnotem wielkości orzecha wlkoskiego. Wystarczyło by mi zwykłe "Kocham cię". Nie mówiąc już o tym, że ten pierścionek który kobieta skrytykowała powyżej, jest przepiękny. Subtelny, ale piękny. Idealny. Życzę jej szczęścia, i żeby nauczyła się doceniać to co ma.
odpowiedz
Pani (Ocena: 5) 09.11.2018 22:41
Mi mąż oświadczył się z pierscionkiem za niecałe 200 zł. Uwielbiam go. Idealnie do mnie pasuje mała kamyk w srebrnym cienkim i eleganckim pierscionku. Obrączki też mamy srebrne. Dla mnie liczy się tylko to, że jestem żoną wspaniałego faceta a nie właścicielką bardzo drogiej biżuterii.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie