Za tydzień miała wziąć ślub. Po zerwanych zaręczynach zrobiła coś niesamowitego

Wesele jednak się odbędzie, ale w nieco innym składzie.
Za tydzień miała wziąć ślub. Po zerwanych zaręczynach zrobiła coś niesamowitego
źródło: Facebook (facebook.com/kolbie.sanders), Unsplash
21.10.2018

20 października 2018 roku miał być dla niej jednym z najszczęśliwszych dni w życiu. To data jej ślubu, do którego ostatecznie nie dojdzie. Na tydzień przed uroczystością 24-latka doszła do wniosku, że wcale tego nie chce. Decyzja była zbyt pospieszna, a narzeczony raczej nie sprawdzi się w roli męża. Narastające wątpliwości doprowadziły do odwołania wesela.

Zobacz również: Para młoda stworzyła absurdalny regulamin wesela. 10 zakazów dla gości

Na tym cała historia powinna się zakończyć, ale okazała się początkiem większego przedsięwzięcia. Co prawda młoda kobieta nie stanie na ślubnym kobiercu, ale zrobi to ktoś inny. Amerykanka zdecydowała się odstąpić swój termin i opłaconą już imprezę innej potrzebującej parze. Ogłosiła to na Facebooku.

To, co wydarzyło się później, przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Odwołując zaręczyny odnalazłam prawdziwy spokój. Zrozumiałam, że to najlepsza możliwa decyzja dla nas obojga. Teraz chcę zrobić coś równie dobrego dla innych. Skoro moje wesele miało odbyć się za chwilę i jest już całkowicie opłacone - chcę, żeby skorzystała z tego inna para.

Mam tylko 24 godziny na znalezienie narzeczonych, którzy są w potrzebie i chcą się pobrać 20 października. Wszystko zostało już ustalone z organizatorami i oni też czuję ekscytację na myśl o tym, że uszczęśliwimy kogoś darmowym przyjęciem.

Udostępniajcie ten wpis, aby dotarł do jak największej liczby ludzi. Czekam na prywatne wiadomości z krótkim opisem waszego związku i w jaki sposób mój dar mógłby wam pomóc. To jest ogłoszenie dla par, które naprawdę się kochają i chcą być ze sobą do końca życia

- czytamy na jej profilu.

Zobacz również: Panika wśród nowożeńców. Skarbówka wysyła do nich listy chwilę po weselu

Kolbie Sanders otrzymała setki zgłoszeń, a kiedy o sprawie zrobiło się głośno - kolejne firmy zaoferowały swoje usługi za darmo. Wybrana para może liczyć m.in. na fotografa, catering z restauracji, tort, bukiet, a panna młoda - fryzurę i makijaż.

Dziś już wiemy, że autorka ogłoszenia wybrała 22-letnią młodą mamę, która poślubi swojego narzeczonego. Bardzo zależało jej na czasie, bo niedawno dowiedziała się, że jej 81-letni dziadek choruje na raka trzustki i w każdej chwili może umrzeć. To ostatnia szansa, aby pojawił się na weselu wnuczki.

Historia zakończy się więc happy endem, ale dlaczego w ogóle doszło do zerwania zaręczyn?

Nie było żadnego skandalu. Po prostu odkochaliśmy się i stwierdziliśmy, że nie powinniśmy się pobierać. Byliśmy razem przez 4 lata, a 1,5 roku temu zaręczyliśmy się. Tak naprawdę żyliśmy obok siebie. Pewnego dnia wstałam i zrozumiałam, że nie chcę go za męża. Straciliśmy pasję

- wytłumaczyła w rozmowie z „The Sun”.

Zobacz również: Młoda mężatka zdradza, ile pieniędzy znalazła w kopertach od gości. Do niektórych ma żal

Nie uwierzysz, kogo poślubiła ta ślicznotka. Niektórzy twierdzą, że to najgorzej dobrana para na świecie
Nie uwierzysz, kogo poślubiła ta ślicznotka. Niektórzy twierdzą, że to najgorzej dobrana para na świecie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 4) 21.10.2018 20:11
ładny gest ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.10.2018 12:58
Mądra i fajna młoda dziewczyna :) Brawo!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.10.2018 12:36
Ja tez odwołałam swoje wesele. Lepiej sie rozstać przed ślubem iż po nawet jak cała rodzina plotkuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie