Tak wyglądają oświadczyny na Messengerze. Narzeczona ujawniła treść wiadomości

Oni naprawdę to zrobili!
Tak wyglądają oświadczyny na Messengerze. Narzeczona ujawniła treść wiadomości
fot. Unsplash / Facebook
15.10.2018

Nowoczesne technologie coraz śmielej wkraczają do naszego życia. Dziś trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez smartfona, portali społecznościowych i różnego rodzaju aplikacji. Nasze wirtualne „ja” okazuje się równie istotne, co to realne. Niektórzy idą o krok dalej i niemal wszystko robią online. Tak jak ta zakochana para, która zaręczyła się… na Messengerze.

Zobacz również: Internautki pokazują swoje NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe. Ceny zaczynają się od... 45 zł! (Ładne?)

Wiadomo, że wybranków dzieli spora różnica wieku. On ma 24 lata, a jego narzeczona - 40. Są ze sobą od 2016 roku. Kilka dni temu młody mężczyzna zdecydował się na odważny krok i oświadczył się miłości swojego życia. W bardzo nietypowy sposób, bo przy pomocy popularnej aplikacji komunikacyjnej stworzonej przez Facebooka.

Zamiast paść na kolana, spojrzeć głęboko w oczy i wręczyć kobiecie pierścionek - postawił na wzruszającą wiadomość.

fot. Unsplash / Facebook

Dowiadujemy się o tym dzięki najbardziej zainteresowanej, która upubliczniła treść w mediach społecznościowych.

Minęło już trochę czasu i jestem pewien, że nigdy nie pozwolę ci odejść. Od momentu, kiedy się spotkaliśmy i pierwszy raz powiedziałaś do mnie „cześć”, wiedziałem, że jesteś tą jedyną, która wypełni moje serce.

Jesteś spełnieniem moich marzeń. Aniołem prosto z nieba, który pokazał mi, czym jest życie i że mam prawo płakać. Że mogę mieć przy sobie kogoś, na kim zawsze będę polegać. Że będziesz tu na zawsze i nigdy się nie pożegnasz.

Mogę cię przytulić, kiedy tego potrzebuje. Dajesz mi tyle miłości, że więcej nie można. Wytrzesz łzy, gdy moje serce zacznie krwawić. To z tobą chcę dzielić życie.

Tak więc, teraz muszę cię zapytać. Proszę, chwyć mnie za rękę i bądź osobą, która zawsze będzie wiedziała, że to z tobą chcę się zestarzeć. Klękam i pytam cię jako jedyną: czy wyjdziesz za mnie?

- brzmi treść wiadomości, która w oryginale jest rymowana.

Zobacz również: LIST: „Oświadczyłem się, a ona powiedziała TAK! Jeszcze nie wie, że to pierścionek z Aliexpress za 12 zł...”

Po jej odczytaniu 40-latka jeszcze kilka razy dopytywała, czy młodszy o 16 lat ukochany naprawdę chce to zrobić. Ostatecznie powiedziała „tak”. Oczywiście na Messengerze.

„Jestem uzależniona od pisania SMS-ów, ale nawet dla mnie to przesada”. „Gdyby to chociaż była rozmowa telefoniczna…”. „Zaraz się okaże, że nigdy się nie spotkali” - czytamy w komentarzach zaskoczonych internautów.

Szczęśliwa narzeczona twierdzi, że ich związek ma jak najbardziej realny charakter. Para jeszcze nie ustaliła terminu ślubu. Na razie chcą się cieszyć „kolejnym etapem znajomości”.

Zobacz również: Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej

Tak wyglądają NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Ceny zaczynają się od 85 zł!
Tak wyglądają NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Ceny zaczynają się od 85 zł! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 15.10.2018 14:35
Żałosne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.10.2018 12:15
jak w przedszkolu. masakra nie przyjęłabym takich oświadczyn a w życiu... moje odbyły się wielkopolsce w Lesznie. I było to dla mnie ważne. No i mój facet zachował sie jak powinien klęknął wyjął pierścionek i zapytał prosto czy za niego wyjdę. Przez fb mi tego nie napisał.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 15.10.2018 09:25
Oświadczyny na mesengerze, a dzieci pewnie z a l l e g r o będą :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.10.2018 08:03
Życzę im szczęścia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie