Izabela Janachowska stworzyła swoją kolekcję sukien ślubnych. Jedna z nich jest po prostu obłędna

Chcemy wyjść za mąż w tej kreacji!!!
Izabela Janachowska stworzyła swoją kolekcję sukien ślubnych. Jedna z nich jest po prostu obłędna
Fot. https://weddingdream.com/izabela-janachowska-wedding-dream/
04.10.2018

Izabela Janachowska od kilku lat prowadzi w telewizji programy ślubne. Pomagała już narzeczonym w przygotowaniach do ich wielkiego dnia, a także dobierała pannom młodym ich wymarzone kreacje. Teraz gwiazda poprowadzi w TLC dwa nowe programy: „Panny młode ponad miarę” (premiera w każdy wtorek o godz. 21:30) i „Ślub marzeń”. Trudno wyobrazić sobie w tej roli inną prowadzącą. O tym, jak bardzo Polki pokochały porady ślubne Izy, świadczy zresztą fakt, że Janachowska zaprojektowała właśnie swoją kolekcję sukien ślubnych.

W rozmowie z serwisem Joy.pl, gwiazda zdradziła na ten temat kilka szczegółów.

Do kogo skierowana jest Twoja kolekcja sukien ślubnych?

Kolekcja skierowana jest do każdej przyszłej Panny Młodej, która w dniu swojego ślubu chce wyglądać wyjątkowo i czuć się pięknie. Kroje sukien są tak różnorodne, że każda dziewczyna ma możliwość spełnienia swojego marzenia o idealnej sukni. Te kolekcję kieruję do kobiet, które chcą, żeby suknia pasowała do całości uroczystości, była kobieca, zgodna z obowiązującymi trendami i podkreślała wyjątkowość chwili.

Czy panny młode w rozmiarze XXL znajdą w niej coś dla siebie?

Oczywiście. Jednym z podstawowych założeń kolekcji Izabela Janachowska - Wedding Dream jest to, żeby każda Panna Młoda znalazła w niej coś dla siebie. Nie mogłabym pominąć dziewczyn o krąglejszych kształtach. Wiem, jak duży problem mają ze znalezieniem wymarzonej sukni ślubnej i staram się z tym walczyć. Przygotowałam dwa modele sukien z myślą o Pannach Młodych Ponad Miarę.

Gdzie można obejrzeć, przymierzyć i oczywiście kupić Twoje suknie?

Lista salonów to na razie jeszcze tajemnica - 8 października zdradzę, gdzie dostępna będzie kolekcja. Wszystkie informacje pojawiają się na stronie internetowej https://kolekcja.weddingdream.com także śledźcie ją na bieżąco!

Na serwisie Izy Janachowskiej znalazłyśmy zdjęcia jej kreacji ślubnych. Nasze serca skradła kreacja numer 10. Marzymy o tym, żeby wyjść w niej za mąż!

A Tobie która podoba się najbardziej?

Rolnik szuka żony: Oto pary, które wzięły ślub po udziale w programie! (Mamy wszystkie zdjęcia)
Rolnik szuka żony: Oto pary, które wzięły ślub po udziale w programie! (Mamy wszystkie zdjęcia) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.10.2018 08:34
tak, suknia 10 śliczna, ale reszta też piękna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2018 08:34
piękne suknie, uwielbiam jej programy i ją!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2018 06:15
Wyszła za mąż,ale nazwiska nie zmieniła i pracuje na siebie. Natomiast pani Lewa przy swoim nie została karierę robi dzięki mężowi lecz krzyczy wszem i wobec,że wszystko zawdzięcza sobie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie