Zastanawiasz się, czym obdarować gości weselnych? Oto najpopularniejszy prezent

Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach – i to one najczęściej decydują o ostatecznym wrażeniu i odczuciach gości. Jednym z takich szczegółów są upominki w postaci krówek weselnych.
Zastanawiasz się, czym obdarować gości weselnych? Oto najpopularniejszy prezent
fot. materiały prasowe
07.09.2018

Krówki weselne to trend, który pojawił się całkiem niedawno i wygląda na to, że podbija serca Polaków – nic dziwnego, takie krówki są pyszne, spersonalizowane i stosunkowo tanie. Ale po kolei. Czym właściwie są i jaką pełnią rolę na weselu? 

Krówki ślubne to po prostu popularne cukierki, znane wszystkim krówki, które są zapakowane w spersonalizowany papierek. Nowożeńcy mogą wybrać spośród gotowych wzorów lub sami zaprojektować opakowanie. Takie cukierki są doskonałą formą podziękowania gościom za wspólne świętowanie zaślubin, a także stanowią rodzaj pamiątki po tym wyjątkowym dniu. Ponadto takie krówki to dodatkowa dekoracja stołów biesiadnych czy candy baru. Zazwyczaj jednak przyjmuje się, że krówki powinny być umieszczone w ozdobnych pudełkach lub woreczkach organizowanych tuż obok winietek – tak aby goście czuli się indywidualnie wyróżnieni i docenieni, a także aby mieli pewność, że te słodkie podarunki są właśnie dla nich. Krówki jako forma podziękowania za przybycie są miłym gestem ze strony młodej pary, a jednocześnie nienachalnym i na pewno trafionym.

Wybierając krówki warto przede wszystkim skupić się na jakości danego wyrobu. Mimo szczerych chęci, jeśli krówki okażą się niedobre, słabej jakości lub po prostu stare, nie zostaną odebrane przez gości jako coś pozytywnego. Cały efekt i nasze starania pójdą na marne. Dlatego decydując się na weselne krówki warto poprosić różnych producentów o przesłanie próbek ich produktów i wybrać te, które są najsmaczniejsze. Warto pamiętać, że nie zawsze cena idzie w parze z jakością i może się okazać, że tańsze propozycje są o wiele bardziej trafione. Najlepiej wybrać kilka wyrobów i przejść do dalszego testowania.

Mając wybrane krówki należy skupić się na ich opakowaniu – z jakiego papieru jest wykonane, jakiej jakości jest druk, a także w jaki sposób są pakowane. Tutaj znowu należy się kierować zasadą, że najważniejsza jest jakość i trwałość opakowania – prawdopodobnie część gości będzie chciała je sobie zostawić na pamiątkę. Rozczarowującym by było, gdyby papier się przedzierał, a druk blaknął w stosunkowo niedługim czasie.

Teraz tak naprawdę ostatnie kryterium – wybór wzoru. Ze względu na to, że wiele producentów umożliwia własne zaprojektowanie opakowania te kryterium powinno być rozważane na końcu, bo pomimo naprawdę olbrzymiego wyboru dostępnych propozycji, najlepiej jest zrezygnować z gotowych wzorów na rzecz własnych zdjęć lub zharmonizowania opakowań krówek z pozostałą ślubną papeterią. Taki zabieg będzie świadczył o waszym dobrym guście oraz sprawi, że goście będą przekonani co do tego ile pracy włożyliście w przygotowania waszego dnia. Poczują się naprawdę rozpieszczeni, a wesele zapadnie im w pamięci na długi, długi czas.

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie