Cały Internet zwariował na punkcie TEJ sukni ślubnej!

Z jednego małego, ale bardzo istotnego powodu.
Cały Internet zwariował na punkcie TEJ sukni ślubnej!
Fot. Twitter.com (https://twitter.com/EstherKeziaT)
05.09.2018

Każda przyszła panna młoda marzy o idealnym ślubie, a na to składa się parę elementów - m.in. piękna sala weselna, świetny zespół, który będzie przygrywał do tańca aż do białego rana, oraz chyba najważniejsze, czyli bajkowa suknia ślubna. Gorączkowe poszukiwania idealnej białej kreacji pochłaniają większość czasu przed ślubem. W końcu każda panna młoda chce wyglądać pięknie w dniu, w którym powie swojemu ukochanemu “tak”!

Zobacz również: Doskonała suknia ślubna jednak istnieje. Internauci twierdzą, że ta 30-latka ma ją na sobie

Jednak wybór idealnej sukni ślubnej wcale nie jest taki prosty. Bardzo często panna młoda musi zdecydować, czy chce wyglądać olśniewająco, czy czuć się wygodnie. Niestety te dwa elementy rzadko idą ze sobą w parze… Trzeba zwęzić talię ciasnymi gorsetami, uważać, żeby przypadkiem nie nadepnąć butem na koło nadające sukni kształt, albo nie zahaczyć o nic welonem. Panna młoda wcale nie ma lekko.

Dlatego trudno się dziwić, że internautki dosłownie zwariowały na punkcie sukni ślubnej ze zdjęcia poniżej, które zostało zamieszczone na Twitterze. I wcale nie chodzi tu o jej oryginalny wygląd, ale o… wyjątkową funkcjonalność. Ta suknia, jako pewnie mało który z modeli, posiada kieszenie!

“Jedna z moich przyjaciółek wczoraj wzięła ślub, a JEJ SUKNIA ŚLUBNA MIAŁA KIESZENIE, to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam” - napisała autorka wpisu na Twitterze. Zdjęcie od razu stało się viralem - do tej pory zostało polubione prawie 33 tys. razy, znalazło się też pod nim ponad 400 komentarzy. Wiele komentujących to panne młody, które w dniu ślubu także miały na sobie suknie z kieszeniami! Każda z nich bardzo chwaliła sobie to rozwiązanie.

I trudno się dziwić. W końcu kieszeń idealnie nadaje się do tego, by schować do niej szminkę, lusterko czy chociażby telefon. Aż dziwne, że tak mało projektantów tworzy suknie ślubne z kieszeniami!

Zgadzasz się z tym?

Zobacz również: Historia Kamili: „Moja siostra w dniu ślubu wyglądała wulgarnie. Przyniosła wstyd całej rodzinie”Kupiły suknie ślubne w Internecie i zamarły. W paczce znalazły coś OHYDNEGO
Kupiły suknie ślubne w Internecie i zamarły. W paczce znalazły coś OHYDNEGO - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 05.09.2018 22:45
Szata graficzna zmieniła się na gorsze nie wiem kto wpadł na taki pomysł ale wygląda to jak blog 5 latki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2018 14:49
Czym się tu zachwycać? Kolejna niewygodna i tandetna księżniczka, która robi koszmar z figurą i sprawia, że nawet szczupła laska wygląda jak wielka matrioszka. Dajcie spokój i po co te kieszenie? Żeby jeszcze bardziej się w biodrach poszerzyć? Ani to eleganckie, ani ładne.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.09.2018 14:41
To nie suknia na spacer, żeby mieć gdzie schować worek na kupę psa. Kieszenie w sukni ślubnej sa nie na miejscu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie