Internautka chce WYPOŻYCZYĆ dziecko na wesele. „Niech rodzina myśli, że jestem żoną i matką”

Autorka ogłoszenia obawia się, że jako bezdzietna singielka będzie obgadywana.
Internautka chce WYPOŻYCZYĆ dziecko na wesele. „Niech rodzina myśli, że jestem żoną i matką”
Fot. Unsplash
03.09.2018

Kto nie lubi wesel? Większość z nas uwielbia tego typu imprezy. Oczywiście pod warunkiem, że mamy osobę towarzyszącą i dysponujemy odpowiednimi środkami, by elegancko się ubrać, a także włożyć coś do koperty. W czasie uroczystości podlegamy ocenie i nie obędzie się bez niedyskretnych pytań dotyczących życia prywatnego.

Zobacz również: „Poszłam sama na wesele. To był jeden wielki koszmar” (Historia Kingi)

Dlaczego przyszłaś sama, kiedy zobaczymy się na twoim ślubie, czy planujesz dzieci… Wścibstwo i nietakt niektórych nie znają granic, a obronić się trudno. Niektóre z nas w akcie desperacji wymyślają niestworzone historie, by spełnić oczekiwania rodziny i dalszych znajomych. Często sięgając po bardzo nietypowe środki.

Tak jak ta internautka, która poszukuje… dziecka do wynajęcia. Na weselu chce odegrać rolę szczęśliwej żony i mamy, by zadowolić najbliższych.

Na wstępie chcę zaznaczyć, że zbędne komentarze są niepotrzebne. Mogłabym wypożyczyć czyjeś dziecko na ślub? Chcę, aby rodzina myślała, że jestem mężatką z dzieckiem. Naprawdę proszę komentować, ja zapłacę. Zostawcie proszę komentarz, jeśli ktoś chętny. Dziecko do 6 lat. Dziękuję bardzo

- czytamy w ogłoszeniu, do którego dotarli administratorzy „Spotted: Madka” na Facebooku.

Zobacz również: 9 najgorszych typów gości weselnych. Zepsują każdą zabawę!

Niektórzy podejrzewają, że to tylko zabawna prowokacja, ale wielu komentatorów nie wyklucza, że ktoś naprawdę może się do tego posunąć. Jeśli autorka wpisu nie utrzymuje kontaktu z rodziną, jej plan zaimponowania najbliższym mógłby się powieść. Skoro kobiety wynajmują na wesele osoby towarzyszące, to dlaczego nie dziecko?

„Najlepiej to wynająć sobie samotnego ojca od razu i po kłopocie”.

„Ja mam 22, nie chcesz mieć starszego dziecka? Pochwalisz się, że studiuje prawo czy coś”.

„Jak ma 6 lat, to już gada. Wygada rodzinie, że jest tam za kasę. A półtora roku - mówisz co chcesz, a on siedzi i tylko się gapi”.

„Dziecko można wynająć z agencji aktorskiej”.

„Pewnie jej potrzebne drugie, żeby dostać 500+, a wesele to ściema” - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że ktoś mógłby być aż tak zdesperowany, by rzeczywiście odgrywać taką scenę przed rodziną?

Zobacz również: Emocjonalny apel matki: Nie zabieraj swojego dziecka na wesele!

Polecane wideo

Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 11.09.2018 16:36
A dajcie spokoj:))! Mnie to naprawde bawi:)! Ja tez mam 30 lat i nie mam dzieci, ani meza, a partnera. I naprawde bawia mnie te nawiedzone baby, ktore tak sie przejmuja moim stanem cywilnym, moja macica, marzeniami:D o rany:D mnie to po prostu bawi:D traktujcie to jako absurd, bo tym wlasnie jest:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2018 13:05
Wcale się jej nie dziwię. pójście samotnie na wesele to koszmar, wystawienie się na pożarcie przez już zaobraczkowanych niezależnie od tego jak im się po ślubie układa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2018 20:32
Ja nawet ją rozumiem. Sama jestem w podobnej sytuacji. Mam 30 lat i jestem bezdzietna singielka. Co według moich ciotek i kuzynek jest skandaliczne i niedopuszczalne. Na każdym spotkaniu słyszę od nich, że jestem nieodpowiedzialna, bo w wieku 30 lat nie mam męża i dzieci. A one w moim wieku to już były ileś tam lat po ślubie i miały co najmniej dwoje dzieci. I są takie szczęśliwe i mają takich dobrych mężów. Chociaż, szczerze mówiąc ich mężowie to typowi, ograniczeni Janusze. Na dodatek te wszystkie ciotki patrzą się na mnie jakby mi na czole kaktus wyrósł. Czasem się zastanawiam czy na kolejne spotkanie rodzinne nie wynająć sobie jakiegoś faceta i żebyśmy przed ciotkami udawali zakochana i szczęśliwą parę. . .
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.09.2018 17:08
Dla nas może to i śmieszne,ale w Japonii są firmy które zajmują się wynajmowaniem takich 'aktorów'
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 03.09.2018 13:31
Naprawdę tak trudno powiedzieć ludziom żeby przestali się interesować cudzym życie tylko zajęli swoim?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie