Oświadczyny, o których mówi cały świat. Dziewczyna wylądowała w szpitalu z pierścionkiem w pochwie

„To obrzydliwe, ale też trochę romantyczne” - twierdzi lekarz.
Oświadczyny, o których mówi cały świat. Dziewczyna wylądowała w szpitalu z pierścionkiem w pochwie
Fot. Unsplash
12.07.2018

Coraz głośniej mówi się o tym, że współcześni faceci są wyjątkowo mało zdecydowani. Przeraźliwie boją się odpowiedzialności i między innymi dlatego z roku na rok spada liczba zawieranych małżeństw. Nic więc dziwnego, że niektóre z nas biorą sprawy w swoje ręce i oświadczająca się kobieta przestaje już kogokolwiek dziwić. Nie wszystkim takie równouprawnienie się podoba, ale czasami to jedyny sposób.

Zobacz również: Internautki wyśmiały jej pierścionek zaręczynowy. „Gdybym dostała coś takiego, od razu bym go rzuciła”

Efekty bywają jednak opłakane, na co najlepszym dowodem jest przypadek ujawniony przez doktora Adama Kay`a, jednego z bohaterów brytyjskiego programu „Młodzi lekarze”. W swojej książce pt. „To będzie bolało” medyk wspomniał historię jednej ze swoich pacjentek, która także postanowiła poprosić swojego wybranka o rękę. W bardzo oryginalny sposób.

Ukochany nie zdążył nawet odpowiedzieć, kiedy ta musiała szukać pomocy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Źródłem problemu okazał się pierścionek zaręczynowy ukryty w niecodziennym miejscu.

jajko niespodzianka

źródło: wikipedia.org

Adam Kay jest położnikiem i ginekologiem, który wiele już widział i sporo doświadczył. Większość dziwnych przypadków nie robi na nim wrażenia, ale ten zapamięta do końca życia. Jego pacjentka ukrywająca się pod inicjałami JB postanowiła skorzystać z okazji i oświadczyć się swojemu wybrankowi. Według tradycji jest to możliwe wyłącznie 29 lutego, czyli w roku przestępnym.

„Zdecydowała się wziąć sprawy w swoje ręce i poprosić go o rękę. Kupiła pierścionek, ukryła go w plastikowym opakowaniu z Kinder Niespodzianki, a następnie w swojej pochwie. W odpowiednim momencie miała zachęcić partnera do igraszek, a ten przy pomocy dłoni miał odkryć pakunek” - wspomina.

Według niego to bardzo oryginalne, ale i obrzydliwe rozwiązanie. W pewnym jednak sensie romantyczne. Problem w tym, że nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Zobacz również: Tak wyglądają NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Ceny zaczynają się od 85 zł!

oświadczyny

fot. Unsplash

Sytuacja wymknęła się spod kontroli, kiedy plastikowe jajko przemieściło się wewnątrz pochwy i zmieniło swoje położenie. Według lekarza nie było możliwości, aby wyciągnąć je przy pomocy dłoni, dlatego niezbędne okazało się użycie specjalistycznych kleszczy. Partner kobiety do końca nie wiedział, jaka jest przyczyna tych dolegliwości.

Pacjentka zwierzyła się ginekologowi, ale poprosiła go o zachowanie tajemnicy. Wszystko po to, by nie zepsuć niespodzianki. Kiedy zapakowany pierścionek udało się usunąć z jej dróg rodnych, medyk poprosił mężczyznę o założenie lateksowych rękawiczek i otworzenie pakunku. W środku rzeczywiście był pierścionek.

JB natychmiast zapytała, czy za niego wyjdzie, a on się zgodził - wspomina Adam.

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Zobacz również: Oto NAJDROŻSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Cena dochodzi nawet do 200 tys. zł!

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.07.2018 23:13
Normalnie zbudowana kobieta jest w stanie wyciągnąć tego typu przedmiot z każdego miejsca pochwy. Nie zrobi tego jedynie wtedy, kiedy tego nie wie i to doprowadzi do stresu i paniki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2018 13:32
No to nieźle :D ta historia jest tak niewiarygodna, że nie zdziwiłabym się jakby okazało się, że ten lekarz wymyślił ją na potrzeby książki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2018 10:05
Czyli kupiła sobie pierścionek i zapytała go czy się z nią ożeni? Jeżeli już chciała się oświadczać jemu to chyba powinna kupić coś dla niego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie