Wiadomo, czy nadajesz się na żonę. Zdradza to znak zodiaku

Nie wszystkim pisane jest małżeństwo. Czy Ty odnajdziesz się w stałym związku?
Wiadomo, czy nadajesz się na żonę. Zdradza to znak zodiaku
Fot. iStock
05.07.2018

O ile nasz stosunek do macierzyństwa się zmienia i dziś nie każda kobieta uzależnia swoje szczęście od powiększenia rodziny, tak instytucja małżeństwa wciąż jest nam bliska. Zdecydowana większość przedstawicielek płci pięknej marzy o ślubie i trwałym związku. Nadal wierzymy, że przysięga złożona przed kapłanem lub urzędnikiem ma znaczenie i cementuje relacje międzyludzkie.

Zobacz również: Z tymi znakami zodiaku faceci boją się stworzyć związek. To będzie trudna relacja

Pytanie tylko - czy na pewno każda z nas powinna formalizować związek? Jak przekonuje serwis Your Tango, niektóre kobiety raczej nie sprawdzą się jako żony. Z kolei inne są to tego wręcz stworzone, a ich mężowie to prawdziwi szczęściarze. Wszystko zapisane jest podobno w naszym znaku zodiaku. Astrologia ma bezpośrednio wpływać na to, czy nadajemy się do tej roli.

Sprawdź, jaka przyszłość jest tobie pisana. Być może okażesz się wspaniałą żoną z sercem na dłoni. Ale istnieje także ryzyko, że wybranek szybko pożałuje momentu, kiedy poprosił cię o rękę

małżeństwo a znak zodiaku

fot. Unsplash

Baran

Małżeństwo z tobą na pewno nie będzie nudne. Szybko zmieniasz nastrój - raz kochasz, by po chwili nienawidzić. Taki związek to trwanie od kryzysu do kryzysu. Nawet jeśli szczerze kochasz.

Bliźnięta

Będziesz dla swojego męża rzeczywistym wsparciem. Zawsze staniesz w jego obronie i zrobisz wszystko, by był z ciebie dumny. Nikt jak ty nie zapanuje nad życiem rodziny. Gotowanie, sprzątanie i opieka nad dziećmi to twój żywioł.

Strzelec

Masz mnóstwo pomysłów i nie znosisz stagnacji. Uwielbiasz, gdy w twoim życiu cały czas coś się dzieje. Twój mąż będzie musiał wykazać się ogromną cierpliwością i energią, by ci dorównać.

Lew

Jeśli kochasz, to na zawsze i mimo wszystko. Nie zmienia to jednak faktu, że bywasz obrażalska i pamiętliwa. Notujesz każde przewinienie męża, by wytknąć mu to w najmniej oczekiwanym momencie.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które są najlepszymi kochankami

małżeństwo a znak zodiaku

fot. Unsplash

Ryby

Jesteś idealnym materiałem na żonę i matkę. Interesuje cię proste, spokojne i przewidywalne życie u boku jednego mężczyzny. Charakteryzuje cię ogromna wyrozumiałość, która w małżeństwie jest nieoceniona.

Skorpion

Mąż nie będzie miał z tobą łatwo, bo bywasz chorobliwie zazdrosna. Jego zapewnienia miłości i wierności poddajesz regularnej kontroli. Nie dlatego, że jesteś taka zła. Po prostu bardzo ci na nim zależy.

Rak

Bardzo trudno będzie ci się zdecydować na ślub, bo nie do końca wierzysz w stałe związki. Jeśli jednak spotkasz ideał - ustatkujesz się i zrobisz dla niego wszystko. Dopiero wtedy odkryjesz, że rola żony i matki bardzo ci pasuje.

Wodnik

Twój mąż będzie pantoflarzem. Nikt inny nie poradzi sobie z twoim dominującym charakterem. Znasz swoją wartość i na pewno jako żona nie dasz się zamknąć w domu. Zazdrość może odbierać ci rozum.

małżeństwo a znak zodiaku

fot. Unsplash

Koziorożec

Nie do końca potrafisz zdecydować, czego tak naprawdę oczekujesz od życia. Decyzja o małżeństwie nie musi okazać się ostateczna. Zazwyczaj jednak Koziorożce pozostają wierne, ale robią wszystko, by w związku nie wiało nudą.

Byk

Prawie każdy facet chciałby mieć taką żonę. Skrupulatnie wypełniasz wszystkie domowe obowiązki i nawet nie narzekasz. Mąż może leżeć do góry brzuchem, w czasie gdy ty ugotujesz obiad, posprzątasz mieszkanie i odbierzesz dzieci ze szkoły.

Panna

Trudno nazwać cię duszą towarzystwa. Mąż to twój najbliższy przyjaciel, z którym chcesz spędzać każdą chwilę. Ciężko znosisz rozłąkę. Kiedy masz do wyboru wieczór z małżonkiem lub szaloną noc z koleżankami - zawsze wybierzesz pierwszy scenariusz.

Waga

W pewnym komencie twój mąż może stwierdzić, że jesteś zbyt przewidywalna i brakuje ci typowo kobiecego temperamentu. Na wszystko się zgadzasz, nie lubisz afer i nie okazujesz zazdrości. Czas pokazać swój charakter.

Zobacz również: Znaki zodiaku, z którymi nie warto się przyjaźnić. Jesteś na tej liście?

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 4.73 / 5
gość (Ocena: 5) 26.09.2019 19:38
Po co kogoś kochac i starać się oraz walczyc o swoja ukochana jak ona tylko sie pobawi i nastepny. Czlowiek robi wszystko stara sie walczy a ona ma to w d.....caly czas tylko wisi na telefonie a do zadnej roboty nawet nie chce isc . Ja juz nie daje rady
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.10.2018 12:07
Bliźnięta raczej źle napisane
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2018 18:57
Witam serdecznie! Moja propozycja to zaproszenie do dodatkowej pracy,w sumie bardzo prostej lecz też monotonnej.. Trud jednak się opłaca , pracując bez wysiłku przez 2 godziny otrzymujemy 50 $. Do rozpoczęcia nie jest potrzebny żaden wkład finansowy, rejestracja jest bardzo uproszczona bez zbędnych danych osobowych a minimalna pierwsza wyplata to 150$(konto, paypal.. co kto lubi ? Stawiamy na sprawdzone osoby, nie na ich ilość - lubimy nagradzać tych co dla nas klikają:) Praca polega na przepisywaniu poprawnie liczby czterocyfrowa i zatwierdzaniu - kazdy z nas kiedys cos takiego przechodził przy rejestracji konta, lub ogladaniu serialu online ? liczby się zmieniają a konto wzrasta o 0,1$ i można tak bez przerwy ,ja proponuje skromne 2 godzinki - chociaż znam osoby które pracuja tak przes 8h dziennie. Uważam ze w skali miesiąca i tak otrzymamy spora sumkę 1500$. Myślę ze warto poświęcić troszkę czasu by sobie pomoc:) Zostawiam link do rejestracji, i życzę wysokich zarobków:) : http://dezmoney.club/5485727807018/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2018 15:41
strzelec - potwierdzam :)
odpowiedz
Megi (Ocena: 5) 06.07.2018 08:39
Waga - bzdura do potęgi. Nic się nie zgadza. Ha ha ale się ubawiłam ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie