Internautki wyśmiały jej pierścionek zaręczynowy. „Gdybym dostała coś takiego, od razu bym go rzuciła”

Ich zdaniem narzeczony się nie popisał.
Internautki wyśmiały jej pierścionek zaręczynowy. „Gdybym dostała coś takiego, od razu bym go rzuciła”
źródło: Instagram (instagram.com/jeneatslife)
19.06.2018

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego to jedno z najbardziej stresujących doświadczeń w życiu mężczyzny. I nic w tym dziwnego, bo przeciętny facet raczej nie zna się na biżuterii. Swoje robi też jego symboliczne znaczenie oraz cena. Wartość finansowa ma być odzwierciedleniem tego, jak bardzo cię kocha. Jeśli poskąpi - widocznie aż tak bardzo mu nie zależy.

Zobacz również: Oto NAJDROŻSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Cena dochodzi nawet do 200 tys. zł!

To oczywiście nie musi być prawda, ale faktem jest, że byle czym przeciętnej kobiety zadowolić się nie da. Błyskotka ma być taka, by było się czym chwalić przed rodziną i przyjaciółmi. Zdaniem komentatorów tym razem jest inaczej. Blogerka pochwaliła się zaręczynami, a fani, zamiast jej gratulować - wytykają skąpstwo jej partnerowi.

Ich zdaniem ten pierścionek to raczej powód do wstydu, a nie dumy. Jest zdecydowanie zbyt skromny i ma kiepsko świadczyć o łączącym parę uczuciu. Gdyby narzeczony naprawdę ją kochał i nadawał się na męża - kupiłby coś bardziej spektakularnego.

 Jen Phanomrat to popularna blogerka kulinarna, która może się pochwalić niemal 100 tys. subskrybentów na YouTube, a na Instagramie obserwuje ją kolejnych 65 tys. fanów. Rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ale tym razem zrobiła wyjątek. Postanowiła pochwalić się swoimi zaręczynami.

9 lat później powiedziałam „tak” mojemu najlepszemu przyjacielowi - podpisała to zdjęcie.

I rozpętała prawdziwą burzę. Komentatorzy, zamiast jej pogratulować, postanowili zakpić z ich zdaniem przesadnie skromnego pierścionka. Ich wypowiedzi były tak przykre, że 30-latka postanowiła je ukryć.

skromny pierścionek zaręczynowy

źródło: Instagram (instagram.com/jeneatslife)

Chociaż Jen wyłączyła możliwość komentowania jej zdjęć na Instagramie, nam udało się dotrzeć do komentarzy, które pierwotnie pojawiły się pod zaręczynową fotografią. I wcale nas nie dziwi, że blogerce zrobiło się bardzo przykro.

„Wygląda na to, że ktoś tu bierze udział w konkursie na najmniejszy pierścionek zaręczynowy świata”.

„Czyli teraz mamy wszyscy udawać, że ta błyskotka nie jest mikroskopijnie mała?”.

„Gdybym dostała coś takiego od chłopaka, od razu bym go rzuciła”.

„Wygląda bardzo biednie. Aż 9 lat razem i było go stać jedynie na coś takiego?”.

„Gratulacje! Tylko pokaż pierścionek, bo tu go nie widać”.

Zobacz również: Chciała pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Przez przypadek pokazała coś niecenzuralnego

W Internecie bez zmian. Narzeczona pokazuje pierścionek, ale komentatorzy odmawiają jej prawa do szczęścia. Ich zdaniem powinna być zawiedziona, że wybranek postanowił na niej oszczędzić. Mało kto jest w stanie zrozumieć, że ona nie widzi w tym żadnego problemu.

On doskonale wiedział, jakie błyskotki lubię. Wybrał delikatny, skromny, złoty pierścionek z maleńką perłą. Zazwyczaj w ogóle nie noszę biżuterii, a jeśli to robię - ta ma być prosta i minimalistyczna. Zbyt duży kamień nie byłby zbyt praktyczny w czasie pracy w kuchni. Zdecydowanie bardziej liczy się to, co znalazło się z drugiej strony - wygrawerowane przezwiska, jakie sobie nadaliśmy - blogerka tłumaczy w rozmowie z Yahoo! Lifestyle.

Para miała długo zastanawiać się nad upublicznieniem tej wiadomości, ale ostatecznie Jen doszła do wniosku, że traktuje swoich obserwatorów jak rodzinę. Chciała podzielić się z nimi swoim szczęściem.

Zobacz również: Tak wyglądają NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Ceny zaczynają się od 85 zł!

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 4.65 / 5
gość (Ocena: 5) 12.07.2018 13:26
Ten pierścionek wtopił się w gruby paluch. stąd wygląda brzydko. Ledwo perłę widać w tym tłuszczu. Pierścionek wcale brzydki, ale zdecydowanie za mały. Niech no tylko spuchną jej dłonie....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.07.2018 10:02
Przeżyliśmy szczęśliwie 51 małżeńskich lat.Pierścionka zaręczynowego nie było wcale,byliśmy biedni,zaczynaliśmy pracować.Lubię biżuterie imam kilka pierścionków,pierwszy kupiliśmy wspólnie ok.2 lata po ślubie.Można?....Ważny jest człowiek,a nie błyskotka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.06.2018 13:16
Pierścionek powinień się podobać przyszłej pannie młodej i być w cenie adekwatnej do zarobków. Nie wyobrażam sobie, żeby mój facet brał kredyt albo biedował bo kupił coś drogiego. Ma być ładny idany szczerze. A wygrawerowane ich ksywk iz tyłu są urocze
odpowiedz
gosc (Ocena: 3) 21.06.2018 15:36
A ja rozumiem. Ja tez nie lubię przesadnych dodatków.uważam je za tandetne mimo wysokich wartości. Widać, ze te co komentują, sa puste, bo liczy sie dla nich tylko wielkość i wartosc prezentu. A ciekawe co by zrobiły, jak facet kupilby pierścień wielki jak pięść za krocie, a potem przyszedł i powiedział ze nie ma na chleb...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2018 12:49
nie w moim guście, ale może ona takie lubi. Widać, że jest szczęśliwa a takie komentarze to od zazdrosnych co chłopa ni majo albo nie chce im dać pierścionka. Przecież to nie zawody
odpowiedz

Polecane dla Ciebie