Co faceci robią na wieczorach kawalerskich?

Tradycyjne wieczory kawalerskie są już podobno passé.
Co faceci robią na wieczorach kawalerskich?
Fot. iStock
28.05.2018

Organizacja wieczoru kawalerskiego to nie lada wyzwanie dla przyjaciół przyszłego pana młodego. Tym bardziej, iż standardowe zabawa w klubie oraz śmieszne gadżety wywołują uśmiech tylko na chwilę. Coraz częściej uczestniczy zabawy przygotowują dla przyszłego pana młodego prezent w formie oryginalnego przeżycia, składając się na przykład na wspólną wyprawę off road, lot w tunelu aerodynamicznym czy wizytę w Escape Roomie.

10 tekstów, których nie można mówić pannie młodej

Wieczór kawalerski to wyjątkowa okazja, warto więc postarać się o niestandardowy upominek dla bohatera wieczoru. Nie należy podejmować decyzji zbyt pochopnie. Lepiej wcześniej zastanowić się w większym gronie, co ucieszyłoby najbardziej pana młodego. Wręczenie prezentu jest często głównym punktem programu dlatego warto, aby prezent był trafiony, oryginalny i sprawił obdarowanemu dużo frajdy. Aktualnie propozycji na ciekawe i atrakcyjne niespodzianki, przygotowane w profesjonalny sposób jest wiele. Można śmiało wybierać spośród pomysłów na prezenty za kierownicą czy w powietrzu, które dostarczą panu młodemu mocnych i niezapomnianych wrażeń. – podpowiada Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

Oto alternatywa dla tradycyjnych wieczorów kawalerskich. Coraz częściej panowie decydują się na:

Off road

Wieczór kawalerski można zorganizować jako wyprawę off road w wymagającym terenie, której celem jest na przykład kopalnia uranu. To propozycja na świętowanie w męskim gronie dla fanów mocnych wrażeń. Profesjonalnie zaplanowane wydarzenie trwa kilka godzin, nad jego bezpieczeństwem czuwają instruktorzy, a plan imprezy obejmuje wiele atrakcji, takich jak jazda samochodem terenowym, zwiedzanie kopalni uranu, zjazd tyrolką, wahadło bungee, zjazd po linie w pionowym szybie kopalni oraz napoje, posiłki i muzykę. Jest to niebanalny prezent dla przyszłego pana młodego, który zapewni wiele pozytywnych emocji, zintegruje grupę i będzie świetnym wspomnieniem na długie lata.

wieczór kawalerski

Fot. iStock

Lot w tunelu aerodynamicznym

Panu młodemu można również dostarczyć niezapomnianych emocji organizując na wieczór kawalerski lot w aerotunelu. Aerotunel jest swego rodzaju symulatorem wolnego spadania, czyli najbardziej pożądanego uczucia które towarzyszy nam podczas skoku ze spadochronem. Lot w aerotunelu to uczucie skoku ze spadochronem, swobodnego spadania, dzięki któremu zaledwie kilka metrów nad ziemią obdarowany może poczuć się jak kilka tysięcy metrów nad ziemią w skoku tandemowym. Na miejscu nad bezpieczeństwem uczestnika czuwać będzie instruktor, który przekaże niezbędną wiedzę i zaopatrzy śmiałka w ochronny kask, gogle, zatyczki do uszu i kombinezon. Podczas lotu instruktor będzie obecny w tunelu, pomoże przyjąć prawidłową pozycję i wznieść się do góry. Prędkość powietrza będzie dostosowana do możliwości uczestnika. Latanie w tunelu to zupełnie nowe wyzwanie. Dynamiczne środowisko wymaga precyzji ruchu, koordynacji ciała oraz ważne jest aby utrzymać środek ciężkości, dzięki czemu można najlepiej wykorzystać możliwość tunelu i cieszyć się dobrą zabawą. Lot w aerotunelu to emocjonujące wspomnienia na długie lata dla bohatera wieczoru i osób mu towarzyszących.

Paintballowa bitwa

Gra w paintball to prawdziwie męska rozrywka gwarantująca wzrost adrenaliny i wyzwalająca ducha rywalizacji, która może się również okazać dobrym pomysłem na kawalerski wieczór. Uczestnicy podzieleni na dwie drużyny odgrywają scenariusz walki przy użyciu broni strzelającej kulkami z farbą. Rozgrywka będzie świetnym elementem imprezy – grupa ma okazję, by trochę się rozruszać i zintegrować podczas planowania strategii na polu bitwy. Mniej ekstremalną, ale równie emocjonującą wersją atrakcji jest gra w laserowy paintball, w której pociski mają postać wiązek światła.
Wieczór kawalerski nie musi być zwyczajną, mocno zakrapianą imprezą, której przebieg pozostaje później zagadką dla wszystkich uczestników. Warto zaplanować ciekawie ten czas, aby impreza była wypełniona dobrą zabawą, interesującymi doświadczeniami i pozytywnymi emocjami. – komentuje Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

Escape Room

Escape Room to połączenie intrygującej przygody i gry logicznej, która gwarantuje wciągającą zabawę i może być ciekawym pomysłem na początek wieczoru kawalerskiego, wpisującego się w koncepcję modnej i niestandardowej rozrywki. Uczestnicy przybywający do Escape Roomu całkowicie przenoszą się do wykreowanego miejsca, w którym rozgrywa się akcja scenariusza. Celem gry jest znalezienie obiektów i rozwiązanie szyfrów, które pomogą wydostać się z pokoju. Każdy przedmiot w pomieszczeniu może mieć znaczenie, ale niektóre są tylko po to by zmylić graczy. Dodatkowo ograniczenie czasowe do 45 lub 60 minut pozwala zbudować odpowiednie napięcie i atmosferę skupienia. Organizatorzy gry zapewniają uczestnikom pokoje o różnej tematyce. Zabójstwo, wyprawa na Marsa, katastrofa lotnicza, ucieczka z więzienia czy zagadka Enigmy – chętni mogą wybierać w coraz większej liczbie propozycji. Pokoje różnią się poziomem trudności oraz liczbą uczestników, która może wziąć udział w zabawie.

Gdybyś mogła zdecydować, w jaki sposób Twój narzeczony ma spędzić ostatnią kawalerską noc w życiu, jaką atrakcję byś dla niego wybrała?

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 4.43 / 5
malwikot26 (Ocena: 5) 29.05.2019 11:42
Ja tam się nie bałam o mojego męża i jego wieczór kawalerski, ponieważ mu ufam. Tak czy siak powiedział mi wszystko co będę robić, więc o co mogłabym być zła? :D Byli w eleganckim klubie Gold House w Warszawie, troszkę wypili i ogólnie mówią, że wieczór był bardzo udany - pewnie dzięki Paniom tancerkom, ale tak czy siak - to kawalerski!!!
odpowiedz
Tamara (Ocena: 5) 26.08.2018 14:59
Ech mi się wydaje, że my babki to przesadzamy i wszędzie widzimy jakieś podstępy itd. Przecież wielu facetów jest wiernych, a np. mój mąż obecny miał wieczór kawalerski na takiej arenie paintballowej. A sama kupiłam mu z tej okazji jakieś tam gadżety elektroniczne z Wasserman.pl bo on się trochę interesuje tzw. "sprzętem taktycznym".
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2018 21:54
od razu powiedziałam narzeczonemu że zero panienek , striptizerek itd. To wymyślili że pojadą do Leszna do tunelu aerodynamicznego. To się zgodziłam. ja już wiem co się dzieje jak towarzystwo się nie piję ja bym zdrady nie wybaczyła jak raz by na bok poszedł to i po ślubie by nie miał oporów
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2018 10:06
Z tego co ja się orientuje, to faceci na „ostatnim wolnym wieczorze” (nie wiem z jakiej racji tak się mówi, w końcu w związku nieformalnym również obowiązuje wierność i uczciwość, ale ok) upijają się do nieprzytomności, podrywają panienki, potrafią zdradzić bez mrugnięcia okiem z kim popadnie a później robią pakt małego palca ze żaden się nie wysypie ani pannie młodej, ani jej koleżankom. Żenada
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie