Na punkcie tej fryzury panny młode mają OBSESJĘ. Jest boska!

Co o niej myślisz?
Na punkcie tej fryzury panny młode mają OBSESJĘ. Jest boska!
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/Ad3M78SPE4EasAjIWHloUWGU67EgiWJhBDTjxZBbe2fNxj9oUlCs2TU/ & https://pl.pinterest.com/pin/392376186276961470/)
27.05.2018

Pinterest to źródło najświeższych informacji na temat trendów. Zawiera inspiracje na aranżację wnętrz, na urządzenie baby shower, wieczoru panieńskiego oraz wiele innych. Obecnie bardzo dużą popularnością cieszy się tematyka ślubna, a Pinterest oferuje nam aż 4 biliony inspiracji w tej dziedzinie. Znajdziemy tam przykładowe zaproszenia, pomysły na kącik weselny dla dzieci, idee na aranżację stołu i wiele innych. Dzięki Pinterestowi dowiedziałyśmy się też, jaka jest obecnie najmodniejsza fryzura ślubna.

10 tekstów, których NIE WOLNO mówić pannie młodej w dniu ślubu

Chodzi o „messy updo”, czyli niedbałe upięcie nad karkiem. Bardzo często przyozdobione kwiatami albo spinkami. Jeżeli chodzi o ostatni rok, wyszukiwanie tej frazy w wyszukiwarce Pinterestu wzrosło prawie o 13 proc.

Zainteresowanie „messy updo” przekłada się na modę na naturalność i prostotę. Minimalizm swoim zasięgiem objął także śluby. Podobnie trend na naturalność. Dlatego sukienki nie przypominają już bez, włosy są lekko potargane, a kwiaty w bukietach ślubnych ułożone w pozornym nieładzie. Zaczynamy również odchodzić od urządzania przyjęć w salach weselnych. Prznosimy się na świeże powietrze – do ogrodów. Coraz częściej rezygnujemy też z balonów na rzecz kwiatów.

A jak wam się podoba „messy updo”?

   

   

   

   

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Krysia (Ocena: 5) 21.06.2018 15:35
Ta fryzura jest świetna! byłam na weselu u koleżanki i właśnie miała takie pasemka na włosach i to upięcie, wyglądała pięknie. Mówiła, że włosy farbowała w dobrym salonie revlonem z hologramem. Też muszę spróbować!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.05.2018 11:29
Dlaczego do ślubu trzeba mieć spięte włosy? To jakaś tradycja?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie