Chciała pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Przez przypadek pokazała coś niecenzuralnego

Nie tylko brylant jest tutaj ogromny.
Chciała pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Przez przypadek pokazała coś niecenzuralnego
źródło: Twitter (twitter.com/NICKWALSH)
22.05.2018

Zaręczyny to bez wątpienia jeden z najważniejszych i najszczęśliwszych dni w życiu kobiety. Zwłaszcza wtedy, kiedy o rękę poprosił nas idealny facet, którego szczerze kochamy i chcemy spędzić z nim resztę życia. Ekscytacja jest tak ogromna, że mamy ochotę krzyczeć. A przynajmniej podzielić się ze wszystkimi dobrą nowiną i pochwalić się pierścionkiem.

Zobacz również: „Odrzuciłam oświadczyny, bo dostałam brzydki i tani pierścionek zaręczynowy” (Opowieść Kasi)

W XXI wieku nie jest to specjalnie skomplikowane. Wystarczy opublikować zdjęcie w mediach społecznościowych, które zobaczą wszyscy nasi znajomi. Do najbliższych wysyłamy okolicznościową wiadomość. Koniecznie z załączoną fotografią, bo błyskotka to najważniejszy element całego przedstawienia.

Ona zrobiła to samo. Zaliczyła jednak spektakularną wpadkę, bo okazało się, że przesłane przez nią zdjęcie to tak naprawdę krótkie nagranie. A na nim widoczny jest nie tylko brylant…

pierścionek zaręczynowy

źródło: Twitter (twitter.com/NICKWALSH)

Świeżo upieczona narzeczona chciała się tylko pochwalić, a zaliczyła jedną z najbardziej kompromitujących wpadek w historii. Wszystko dlatego, że zdjęcie pierścionka zaręczynowego wykonała telefonem marki iPhone. W smartfonach firmy Apple można nie tylko robić zdjęcia czy rejestrować filmy. Jest też „live photo”, czyli tradycyjny kadr, który po dotknięciu zaczyna się poruszać. To kilkusekundowe nagranie.

Kobieta nie zauważyła, że wykorzystała to narzędzie i rozesłała fotkę do wszystkich członków rodziny oraz przyjaciół. Ci zobaczyli nie tylko spektakularną błyskotkę, ale także coś, czego na pewno się nie spodziewali. Autorka wiadomości przez przypadek zarejestrowała także swojego wybranka.

Ten dla żartu zsunął majtki i pokazał jej przyrodzenie. Teraz męskość ukochanego mogą zobaczyć wszyscy.

Zobacz również: Ślubu nie będzie? Kupiła piękną suknię w Internecie, a dostała TO...

O sprawie dowiadujemy się dzięki Nickowi. Ten użytkownik Twittera był jednym z adresatów wiadomości i jako jeden z pierwszych zorientował się, że niepozorne zdjęcie się porusza.

Autorka fotografii (a tak naprawdę filmu) chciała uwiecznić jedynie swoją dłoń ozdobioną wielkim pierścionkiem zaręczynowym. Tuż obok znajdował się jednak jej narzeczony, który w pewnym momencie zsuwa majtki i zaczyna wymachiwać swoją męskością.

„Gratuluję, dziewczyno. Jest ogromny! - odpisał adresat. Nie do końca jednak wiadomo, co miał na myśli…

Zobacz również: Wysłała swojemu chłopakowi zdjęcie w sukni ślubnej. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.06.2018 06:52
No każdy pokazuje w internecie co chce... Jednak mój mąż ostatnio nawet na taki filmy nie reagował. Miał ogromny kryzys chodził jakiś taki struty, nie był pewny siebie. Podczas zbliżenia nie chciał.. Ogólna masakra. Kupiłam Iqman, bo przecież on się nie przyzna że coś mu jest. Teraz chodzi jak nakręcony. Uregulował mu się poziom testosteronu. Wszystko wróciło do normy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 15:35
ten pierścionek wygląda jak znaleziony w chipsach albo dołączony do gazety, nich szukają bardziej może nowe mózgi tam znajdą
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 13:58
Ostro ..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 09:47
Tragedia... obrzydliwe po prostu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 05:22
Pierścionek trąci kiczem i tandetą
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie