Ślub, czyli najważniejszy dzień… na Twoim Instagramie!

Premiera Tali bierze ślub - dzisiaj na Showmax!
Ślub, czyli najważniejszy dzień… na Twoim Instagramie!
Fot. mat. prasowe
17.05.2018

Rozpoczął się gorący sezon ślubny. Dla wielu przyszłych panien młodych wielkie odliczanie powoli dobiega końca. Nadchodzi ten jedyny, wyjątkowy dzień. Dzień, który dla części z nich będzie najważniejszym wydarzeniem… na ich Instagramie. W końcu gdy jesteś influencerką, a Twoim przygotowaniom do ślubu przyglądają się głodni relacji followersi, musisz dostarczyć im tego, na co absolutnie zasługują. Najlepiej wie o tym Tali – bohaterka oryginalnej produkcji Showmax Tali bierze ślub. Urodzona z telefonem na wyciągniętej przed sobą ręce instagramerka, doskonale zdaje sobie sprawę z konieczności tworzenia wartościowego contentu. Oto przyszła Insta-Panna Młoda, którą pokochacie od pierwszego Instastory. Zobaczcie, jak wygląda życie influencerki pomiędzy jednym a drugim postem! Premiera Tali bierze ślub już 17 maja tylko w Showmax.

Tali - właściwie @tali_babes – to odrobinę zapatrzona w siebie instagramerka, pochodząca z zamożnej dzielnicy Johannesburga (RPA). Obecny narzeczony Tali, Daren, oświadczył się jej podczas gdy ona... szukała dobrego światła do selfie. Zanim jednak założył jej pierścionek musiał oczywiście zapozować do perfekcyjnego zdjęcia. Od momentu zaręczyn Tali postanawia sumiennie relacjonować ukochanym followersom przygotowania do swojego ślubu. Jako samozwańcza influencerka, doskonale zdaje sobie sprawę, że nie może zawieść swoich fanów. Spoczywa na niej ogromny obowiązek dzielenia się cennymi radami i przekazywania najświeższych nowinek z jej idealnego życia. Tak duża odpowiedzialność łączy się również z koniecznością podejmowania ważnych decyzji, jak choćby wybór sposobu obwieszczenia zaręczyn na swoim profilu – wystarczy zwykłe zdjęcie, czy lepiej postawić na krótką animację? A może potrzebna będzie do tego profesjonalna sesja? Przygotowania do ślubu potrafią doprowadzić do szaleństwa zarówno pannę młodą, jak i otoczenie – a przypadek Tali jest na to idealnym dowodem.

Tali bierze ślub to tzw. mockument, co oznacza, że serial gatunkowo naśladuje materiał dokumentalny, jednak w swojej formie stanowi parodię. Każdy z 20-minutowych odcinków to kolejna porcja komicznych i jednocześnie bardzo prawdziwych sytuacji zza kulis ślubnych rynsztunków. W rolę @tali_babes wciela się Julia Anastasopoulos, która jest również pomysłodawczynią serialu. Scenariusz inspirowany jest jej prawdziwymi przygotowaniami do ślubu z reżyserem serialu, Arim Krugerem. W szykowaniu się do ślubu jest tyle komediowego materiału! Spotykasz mnóstwo zabawnych na swój sposób ludzi i widzisz rzeczy, w które trudno Ci uwierzyć – mówi Julia.

W dodatku widok pozującej do zdjęcia Tali, która układa usta w charakterystyczny dziubek, uzmysławia, że przecież każdy z nas zna własną Tali (o ile sami nią nie jesteśmy). Niezależnie od tego, czy jest to żona przyjaciela, koleżanka z pracy czy znajoma z siłowni – to niemożliwe, żeby nie rozpoznać u serialowej piękności cech, z którymi spotykamy się u osób z własnego otoczenia. I choćbyśmy nie mogli ich znieść, ciężko jest się powstrzymać od śmiechu. Na tym właśnie polega fenomen Tali! Po prostu kochamy ją nienawidzić.

Widzowie będą mogli towarzyszyć Tali w jej przygotowaniach do ślubu oglądając wszystkie odcinki Tali bierze ślub już od 17 maja na Showmax. Dla tych, którzy nie mogą czekać i już teraz potrzebują złotych rad doświadczonej instagramerki, oto kilka wskazówek od Tali:

Jak sprawić, żeby Twój ślub był najlepszym dniem na Twoim Instagramie:

Muzyka na ślubie - nie puszczajcie irytujących kawałków, jak choćby Here comes the bride. Bo niby kto miałby przyjść? Pan Młody? Nie. On już tam jest.

Fryzura - jeśli zastanawiacie się, jakiego fryzjera wybrać, postawcie na kogoś kto jest po pierwsze dobrym fryzjerem (bo to ważne), a po drugie jest też terapeutą. To bardzo ważne, bo ślub jest stresujący - pełno kryzysów, dziwni członkowie rodziny, partnerzy biznesowi Twojego narzeczonego. Nawet nie ma sensu dalej wymieniać.

Motywacja - aby wytrwać w swoim postanowieniu zgubienia na wadze, to ważne, aby mieć parę mantr. Mantry to takie pozytywne powiedzenia, które Cię motywują, np. Kto Tobą rządzi - Ty czy węglowodany?! Serio kochanie, Ty sobą rządzisz. To co zdarzyło się wczoraj, nie ma znaczenia, okej? Wszystko będzie dobrze.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie