Meghan Markle i książę Harry pokłócili się. ŚLUBU NIE BĘDZIE?!

Aktorka wyjechała do Stanów Zjednoczonych!
Meghan Markle i książę Harry pokłócili się. ŚLUBU NIE BĘDZIE?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meghanmarkle__/)
04.05.2018

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle został ustalony na 19 maja, ale ostatnio media doniosły o problemie w ich związku. Podobno sytuacja stała się tak napięta, że aktorka opuściła swojego narzeczonego i udała się do Stanów Zjednoczonych. O sprawie poinformował magazyn „Hollywood Life”.

 Czy właśnie tak będzie wyglądała suknia ślubna Meghan Markle? Zapowiada się BARDZO skromnie!

Pomiędzy Harrym a Meghan doszło do kłótni. Piękna celebrytka miała pretensje do księcia, że nie powiedział jej całej prawdy o incydencie, o którym kilka lat temu rozpisywała się prasa. Chodzi o noc w Las Vegas w 2012 r. Wyciekły z niej kompromitujące zdjęcia księcia Harry’ego. Jak czytamy na portalu popularne.pl zapewniał on Meghan, że nigdy by jej nie zdradził, ale celebrytka nie uwierzyła.

Dalej czytamy, że aktorka odbyła rozmowę ze swoją matką, która „przemówiła jej do rozsądku”. Kobieta uświadomiła córce, że sama nie ma czystej karty, ponieważ jest rozwódką. W tym kontekście warto też przypomnieć o nagich zdjęciach Meghan, które jakiś czas temu zostały opublikowane na portalach plotkarskich. Co prawda rodzina królewska upierała się, ze to fotomontaż, ale mało kto uwierzył w oświadczenie, sądząc po komentarzach internautów. Wracając do rozmowy przyszłej księżnej i jej matki, ta ostatnia powiedziała, że liczy się to, co teraz, a przeszłość nie ma tak dużego znaczenia. Podobno owe słowa przekonały Meghan.

Serwis donosi, że Meghan odbyła rozmowę telefoniczną z Harrym i przeprosiła go. Nie wiadomo jednak, czy powróciła już do Wielkiej Brytanii.

To wydarzenie pokazuje, że nie wszystko, co wygląda ładnie na zewnątrz, jest takie w środku. Piękni i bogaci również mają swoje problemy. W tym przypadku spór mógł być spowodowany stresem przedślubnym.

Komentarze (7)

Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 5) 05.05.2018 09:58
Kogo to obchodzi? Ludzie ogarnijcie się?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.05.2018 14:20
W 2012? A oni w ogóle się wtedy znali?:P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.05.2018 12:07
ona jest piękna, pewnie media rozdmuchują głupie plotki
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo