Pomóżcie mi wybrać obrączkę ślubną. Mam kilka pomysłów, ale nie wiem, czy nie są ZBYT ODWAŻNE

Dominika prosi o radę. Która z nich wygląda najlepiej?
Pomóżcie mi wybrać obrączkę ślubną. Mam kilka pomysłów, ale nie wiem, czy nie są ZBYT ODWAŻNE
Fot. iStock
20.04.2018

Niektórzy twierdzą, że to tylko biżuteria. Dla innych - namacalny dowód miłości. O ile na wygląd pierścionka zaręczynowego nie mamy zazwyczaj wpływu, bo jego wybór należy do mężczyzny, tak obrączka ślubna jest już zazwyczaj naszą decyzją. W tej kwestii wciąż króluje klasyka - błyskotka ma być prosta, elegancka i taka sama dla obojga małżonków. Jednak i w tym temacie zdarzają się wyjątki.

Zobacz również: Ślubu nie będzie? Kupiła piękną suknię w Internecie, a dostała TO...

Dominika już za kilka miesięcy stanie na ślubnym kobiercu. Przygotowania idą pełną parą, ale jedna rzecz wciąż nie daje jej spokoju. Przyszły małżonek powierzył jej wybór obrączek, ale młoda kobieta zupełnie nie wie, na co się zdecydować. Nie lubi sztampy i chciałaby się w jakiś sposób wyróżnić. Zwłaszcza, że pierścionek otrzymany od wybranka nie za bardzo przypadł jej do gustu.

W przesłanej do nas wiadomości wspomniała o kilku konkretnych modelach, które bierze pod uwagę. Teraz prosi Was o pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniego. Żaden z nich nie jest tradycyjną obrączką. Pomożesz?

Ślub już niedługo, a ja nie potrafię się zdecydować. Dla męża na pewno wybiorę klasyczną obrączkę, żeby nie wstydził się jej nosić. Ja wolałabym coś bardziej spektakularnego. Tym bardziej, że pierścionek zaręczynowy mam skromny i raczej nie w moim guście. To dobry moment, żeby wreszcie wybrać coś po swojemu.

1.

fot. gemvara.com

Nad tą chyba zastanawiam się najmocniej. Ma przepiękny motyw i co ciekawe, kamyczki mogą być dowolne. Jest 20 do wyboru - od diamentów, przez szafiry po ametysty. Totalnie w moim guście. Świeżo i bardzo dziewczęco.

2.

fot. neimanmarcus.com

O ile nie gustuję raczej w złocie, to na punkcie tego modelu po prostu oszalałam. uwielbiam takie nieregularne kształty. Wygląda na bardzo masywny. Sporo też kosztuje, bo ok. 6000 zł, ale uznajmy, że cena w tym przypadku nie gra roli.

Zobacz również: 30 najpiękniejszych sukni ślubnych z Instagrama

3.

fot. nordstrom.com

To byłby pewnie najbardziej kontrowersyjny wybór, ale coś mnie w nim urzekło. Wygląda niepozornie, bo jak zapięcie albo jakaś zawleczka. I to jest właśnie super. Znacząca symbolika, bo może się odnosić do zaciśnięcia więzów między nami.

4. 

fot. agildedleaf.com

Zaraz po tym, który pokazałam jako pierwszy, ten podoba mi się chyba najbardziej. Może nie kojarzy się z klasyczną obrączką, ale ma cudowny kształt i wykończenie. Świetnie wyglądałby z innymi pierścionkami, które noszę, ale na pewno nie zginie w tłumie.

5.

fot. nordstrom.com

To nie jest szaleństwo na 100 procent. Powiedzmy, że raczej na 90. Wizualnie podoba mi się bardzo, ale w tym przypadku najmocniej się zastanawiam, czy pasuje jako obrączka ślubna. Klasyki nie chcę, ale to już jest naprawdę odważna opcja.

Zobacz również: O czym musicie pamiętać, zanim wybierzecie obrączkę?

6. 

fot. gemvara.com

Powiem tak - ogólnie nie lubię przepychu i taka stylistyka kojarzy mi się raczej kiczowato, ale… na jego punkcie też oszalałam. Jest bardzo strojny, konkretny i zwyczajnie piękny. Dość szeroki, więc jako obrączka się sprawdzi. Wygląda wręcz jak sygnet.

7. 

fot. etsy.com

Już coś podobnego pokazywałam. Lubię nieregularne kształty. Tę obrączkę mogłabym nosić raz szpicem do góry, raz do dołu. W zależności od humoru i reszty stylizacji. Podoba mi się jego prostota i elegancja. Brylanciki też bardzo lubię.

8. 

fot. nordstrom.com

Może nie wygląda, ale to mój ostatni i najdroższy pomysł. Ponad 6 tys. zł. Kształt dość kontrowersyjny, ale te minimalistyczne brylanciki muszą cudownie błyszczeć. Bardzo w moim stylu, choć i tu dylemat - czy nadaje się na obrączkę?

Pomóżcie mi coś wybrać!

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.09.2018 15:57
Zdecydowanie 1
odpowiedz
Anonimowa (Ocena: 5) 25.04.2018 14:11
4,7,8. Cuda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.04.2018 23:59
2 lub 6 :-)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 21:49
ja wybrałam płaską obrączke 2 mm, ogólnie bardzo nie lubie takiej biżuterii, ale no trzeba
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 20:55
1 lub 8 ❤️
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo