Musisz to zrobić, zanim wyjdziesz za mąż!

Są takie rzeczy w życiu każdej kobiety, którymi powinna się nacieszyć, zanim powie sakramentalne "tak". Te drobne przyjemności później zaowocują nie tylko zabawnymi wspomnieniami, ale i zmniejszą chęć ulegnięcia ewentualnym, grzesznym pokusom...
Musisz to zrobić, zanim wyjdziesz za mąż!
30.06.2008

Dla każdej panny młodej, niezależnie od wieku, w jakim wychodzi za mąż, dzień jej ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Nawet jeśli jesteś zatwardziałą singielką, weź pod uwagę ewentualność nagłego zauroczenia jakimś przystojniakiem i następstwo w postaci wypowiadania magicznego "tak" na ślubnym kobiercu. Przeczytaj, co warto zrobić, zanim ta chwila nastąpi. Oto pięć obowiązkowych doświadczeń w życiu każdej kobiety, nim połączy się z facetem węzłem małżeńskim:

1. Urządź szalone dni rozpieszczania. Oczywiście rozpieszczania samej siebie! Wyjedź na urlop na jakąś gorącą wyspę i szalej do woli, trwoniąc na siebie wszystkie oszczędności. Należy ci się - w końcu ciężko pracowałaś tyle miesięcy. Oczywiście nie nakłaniamy cię do zdrady - broń Boże! - ale kilka dni, podczas których skupisz uwagę wyłącznie na swoich potrzebach i kaprysach, dobrze ci zrobi. Poczujesz się jak księżniczka i wrócisz kwitnąca oraz wypoczęta.

2. Znajdź w sobie odrobinę faceta... Nie, nie - to nie znaczy, że masz przestać golić nogi i zacząć chodzić w garniturze. Wystarczy, że nauczysz się kilku prostych czynności, które wydają się być typowo męskie, np. wkręcanie śrubek albo naoliwienie drzwi. Poczujesz się silniejsza oraz bardziej niezależna. Mimo że po ślubie te obowiązki z pewnością przejmie twój ukochany, będziesz miała świadomość, że i bez niego dałabyś sobie radę.

3. Nadaj swojej sypialni maksymalnie osobisty charakter. Tak naprawdę po ślubie to już nie będzie tylko twoje prywatne pomieszczenie, będziesz je dzieliła z facetem. Dopóki tak nie jest, zaszalej i zabaw się w dekoratorkę wnętrz. Zawsze kochałaś cukierkowe, różowe pokoiki, a twój mężczyzna na samą myśl o nich ma odruchy wymiotne? To ostatnia chwila na spełnienie swoich marzeń, nie godząc tym samym w jego odmienny gust. Nacieszysz się swoim słodkim królestwem, a zanim nadejdzie czas wspólnego mieszkania, zdąży ci się znudzić :).

4. Jeśli jesteś singielką, poflirtuj dla zabawy. Zawsze podobał ci się ten przystojny sprzedawca ze sklepu pod blokiem twojej przyjaciółki? Zaproś go na randkę! Niech potrwa ona choćby kwadrans, będziesz miała dobrą zabawę, a przy okazji nikogo nie zranisz. Potem będzie co wspominać po latach z koleżankami ;).

5. Poznaj tajniki ślubów i wesel. Najlepszą drogą ku temu jest bycie druhną na ślubie przyjaciółki. Masz okazję od kuchni poznać wszystko, co jest związane z organizacją wesela i przemyśleć, czego ty oczekujesz od swojej uroczystości. Będziesz mogła uniknąć błędów, które popełniła twoja koleżanka, więc twój wymarzony ślub będzie na pewno doskonały!

Polecane wideo

Komentarze (46)

Ocena: 4.91 / 5
Anonim (Ocena: 1) 18.07.2015 18:44
kto wypisuje takie pierdoły? Kogo w polskich realiach stać na urlop na wyspach zaraz przed weselem? OBŁĘD.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2013 18:58
Punkt 2. to nie dla mnie, jestem kobietą - mechanikiem...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2013 14:00
porąbane :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2012 00:01
Który facet który jest chociaż trochę zazdrosny o swoją kobietę pozwoli jej wyjechać na wyspę z dala od niego? Kojarzy mi się to trochę z jakąś ucieczka od niego z reszta będąc w poważniejszym związku takie rzeczy planuje się raczej wspólnie. I po tto wychodzę za mąż żeby między innymi on wkrecal śrubki, oliwil drzwi, naprawial kran itd cholera z reszta wie w czym mi by to pomogło poczuc się niezależna haha
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 14:55
yZoAU1 gqgsjbbcbqhe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie