Pierścionki zaręczynowe a osobowość – co zdradza Twoja biżuteria?

Pokaż, jaki pierścionek zaręczynowy skradł Twoje serce, a… powiemy Ci, jaka jesteś. Czy pierścionek zaręczynowy może zdradzić niektóre cechy charakteru? Sprawdź, co mówi o Tobie Twój wybór!
Pierścionki zaręczynowe a osobowość – co zdradza Twoja biżuteria?
fot. mat. prasowe
28.03.2018

Biżuteria – więcej niż ozdoba?

Dobrze dopasowana biżuteria ma wielką moc. Potrafi nie tylko zatuszować mankamenty i wydobyć największe atuty urody, ale także powiedzieć co nieco o charakterze osoby, która ją nosi. Wybierając biżuterię, kierujemy się przede wszystkim emocjami, nie zawsze będąc świadome, jak wiele możemy w ten sposób zdradzić o swoim charakterze… Najchętniej nosimy ozdoby, które kojarzą nam się z ukochaną osobą lub miłym czy przełomowym wydarzeniem. Nie inaczej jest z pierścionkiem zaręczynowym, który od momentu zaręczyn staje się naszym towarzyszem na całe życie.

Projektanci nowoczesnej biżuterii jak np. Aclari doskonale łączą nowe trendy z nieśmiertelną zaręczynową klasyką, a panowie… zachodzą w głowę, jak dobrać pierścionek do charakteru i osobowości przyszłej narzeczonej. Jesteś gotowa na to, żeby dowiedzieć się, co mówi o Tobie Twoja biżuteria?

Prosta obrączka wykonana z żółtego złota z brylantem w koronie

Jeśli Twój wybór padł na ten klasyczny zaręczynowy model to znak, że jesteś kobietą, która doskonale wie, czego chce, choć nie czuje potrzeby ogłaszania tego całemu światu. Dążysz do spełnienia założonych celów, ale nie za wszelką cenę. Jesteś postrzegana jako osoba silna i niezależna, ale gdy wymaga tego sytuacja potrafisz być delikatna i troskliwa. Jesteś kobietą charyzmatyczną, nie musisz starać się o uwagę, bo w naturalny sposób przyciągasz ludzi. Twoja nieoczywista osobowość i przenikliwe spojrzenie sprawiają, że budzisz zainteresowanie i szacunek. Jesteś minimalistką w stylu i zachowaniu, wyznając zasadę „mniej znaczy więcej” najbardziej cenisz piękno prostej formy.

 

Pierścionek z białego złota o lekko falującym kształcie

Jesteś niepoprawną romantyczką, ale nie dasz sobie wejść na głowę. W życiu najczęściej kierujesz się intuicją i podejmujesz spontaniczne decyzje. Jesteś bardzo empatyczna, dzięki czemu doskonale sprawdzasz się w roli powiernika sekretów i masz wielu serdecznych przyjaciół. Bywasz porywcza, ale złość przechodzi Ci równie szybko, jak się pojawia. Bywasz nieobecna i w czarujący sposób roztargniona. Masz w sobie dziewczęcy urok i emanujesz radosną energią. Doceniasz ozdoby, które mają swoją historię, ale są delikatne i nie rzucają się w oczy.

Pierścionek z brylantami zakutymi w koronie i obrączce

Masz niezwykle silną osobowość. Uwielbiasz poznawać nowych ludzi i być w centrum uwagi. Jesteś odważna i zdeterminowana, aby sięgać po to, czego chcesz. Choć nie zawsze to pokazujesz, uczucia są dla Ciebie szalenie ważne. Tak ważne, że dla osób, na których Ci zależy, jesteś w stanie poświęcić bardzo wiele. Masz sto pomysłów na minutę, jesteś kreatywna i odważna w słowach i czynach. Masz ognisty temperament i uwielbiasz otaczać się pięknymi, luksusowymi przedmiotami.

Pierścionek zaręczynowy z dwóch przeplatających się kolorów złota

Bywasz jednocześnie żywiołowa i powściągliwa. Odważna przy ludziach, których dobrze znasz i skryta w towarzystwie osób nowo poznanych. Dwa kolory złota pokazują, że należysz do dwóch światów jednocześnie. Nie dajesz się zaszufladkować, masz swoje zdanie, ale szanujesz opinie innych. Dzięki temu bardzo szybko zjednujesz sobie ludzi. Masz w sobie niezaspokojoną ciekawość i lubisz próbować nowych rzeczy. Jednocześnie charakteryzują cię harmonia i spokój, które pozwalają ci stopniowo i konsekwentnie zgłębiać otaczającą cię rzeczywistość.

Nowoczesne pierścionki zaręczynowe zachwycają wyglądem i różnorodnością. Który najwięcej mówi o Twojej osobowości?

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.03.2018 16:18
pie.przona bzdura, ktora baba wybiera sobie pierscionek zareczynowy sama?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 28.03.2018 16:17
co zdradza moja bizuteria? ze moj chlopak jest biedny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2018 07:36
Częściowo się zgadza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo