Najpiękniejsze na świecie miejsca na ślub. Każda panna młoda chciałaby mieć taką ceremonię

Niestety te lokalizacje kosztują majątek.
Najpiękniejsze na świecie miejsca na ślub. Każda panna młoda chciałaby mieć taką ceremonię
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/814659020064607909/ & https://pl.pinterest.com/pin/830773462485348009/)
25.03.2018

Każda para, która bierze ślub, pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy. W tym celu czasami decyduje się wydać więcej niż jest to rozsądne. Suknia ślubna, garnitur, sala weselna, zespół, jedzenie – to wszystko kosztuje. Mimo wszystko takie koszty wydają się niczym w porównaniu do cen, jakie trzeba zapłacić za najbardziej wyjątkowe miejsca do ślubu. Zaczynają się one od pół miliona złotych. - Za co? – zapytają niektórzy. - Za średniowieczny zamek w Rzymie lub Bibliotekę Publiczną na Manhattanie – brzmi odpowiedź. Czy to żart? Wcale nie.

Oto najdroższe miejsca na ślub. Jeżeli chcesz zaszaleć i nie musisz się martwić o pieniądze, weź je pod uwagę. Na pewno nigdy nie zapomnisz ceremonii.

Biblioteka Publiczna - Manhattan

Właśnie tutaj brała ślub jedna z bohaterek serialu „Seks w wielkim mieście”. Niestety to, co jest normalne dla boheterki serialu, bywa prawie nierealne dla zwykłej kobiety. Aby wziąć ślub w słynnej bibliotece, trzeba zaangażować profesjonalnego organizatora ślubu – jest potrzebny do dokonania rezerwacji. W grę wchodzi wynajęcie dwóch sal. Cena zaczyna się od 50 tys. dolarów.

Laucala Island Resort - Fidżi 

To prywatny ośrodek, na który składa się 25 willi, czyli tradycyjnych fidżyjskich domów w luksusowym stylu. Oprócz pięknego otoczenia i udogodnień znajdujących się w kompleksie, można tam uprawiać sporty wodne. Niestety cena za niecałe 100 osób wynosi 150 tys. dolarów.

 

Lack of money is the root of all stress #nostress

Post udostępniony przez @ lifesultimatestyle

MolenVliet Wine Estate – RPA

Lubisz piękne ogrody, niesamowite widoki i poczucie odosobnienia? Winnica w RPA to nie tylko jedno z najbardziej luksusowych miejsc na ślub na świecie, ale także najbardziej romantycznych. Sama ceremonia może odbyć się w jednej z winnic albo w ogordzie. Niestety ceny są kosmiczne. 10 tys. dolarów to cena za jedną osobę...

Chateaux Vaux-le-Vicomte – Maine – Francja

Chcesz poczuć się niczym prawdziwa księżniczka? Wystarczy wyjechać do Francji i zarezerwować uroczy francuski pałac, aby spełnić to marzenie. Pochodzi z XVII wieku i otacza go piękny park. Opodal nie brakuje także ogrodów – idealnych na ceremonię ślubną. Co do bankietu, najlepiej zorganizować go w jednej z sal pałacowych. Cena nie jest aż tak wygórowana, jeżeli wspominimy powyższe propozycje. Wynosi „zaledwie” 60 tys. zł.

620 Loft - Rockefeller Centre – Stany Zjednoczone

Miejsce, o którym mówimy, znajduje się w budynku z ogrodem na dachu, z którego możemy podziwiać piękne widoki. Niewątpliwym plusem 620 Loft - Rockefeller Centre jest możliwość spersonalizowania ceremonii ślubnej. Może się ona odbyć zarowno wewnątrz, jak i na zewnątrz. To bardzo modne miejsce na ślub, a poza tym znajduje się w Nowym Jorku – mieście, o którego zwiedzeniu marzy wiele ludzi.

 

Throwback to this gorgeous New York wedding

Post udostępniony przez Julie Bulanov (@juliebulanov)

Pelican Hill – Stany Zjednoczone

To jedno z najpiękniejszych miejsc, w których możesz wziąć ślub. Chodzi o  kompleks, na który składa się ośrodek golfowy i spa. Jednym z jego największych atutów jest widok na Ocean Spokojny. Atrakcję stanowią też różnego rodzaju pakiety spa dla narzeczonych. Pelican Hill z pewością mogłoby posłużyć jako miejsce ślubu w najlepszej komedii romantycznej. Koszt wynajęcia to ok. 100 tys. dolarów.

 

The best kind of Monday blues at #PelicanHillResort #APlaceLikeNoOther

Post udostępniony przez The Resort at Pelican Hill (@pelicanhillresort)

Zobacz także: Nowy ślubny trend: Kolczyki na palcach zamiast obrączek

 
 
 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo