Idealne zaręczyny? Ten facet je zrealizował (VIDEO)

Ty też powiedziałabyś TAK!
Idealne zaręczyny? Ten facet je zrealizował (VIDEO)
Fot. Unsplash.com
02.03.2018

Gdy młoda kobieta wyobraża sobie swoje zaręczyny, schemat zazwyczaj jest podobny: ukochany mężczyzna klęka przed nią, wyciąga wspaniały pierścionek, wyznaje jej miłość i prosi o rękę. Im romantyczniej, tym lepiej.

Lista najbardziej spektakularnych zaręczyn świata robi wrażenie. Trafili na nią mężczyźni, którzy oświadczyli się swojej partnerce w telewizji (na żywo!), w radiu czy na łamach gazety. Hitem sprzed lat była także rozprawa naukowa napisana przez pewnego fizyka pod tytułem: „Interakcje pomiędzy dwoma ciałami w ujęciu długookresowym”, tak zakończona: „Zakładana wartość szczęścia z dużym prawdopodobieństwem wzrośnie. Biorąc pod uwagę te wyniki, autor proponuje Christie kontynuowanie badania. Odpowiedź badanego powinna być podana poniżej: TAK lub NIE”.

Obecnie żyjemy jednak w dobie Internetu, więc wielu mężczyzn decyduje się poprosić partnerkę o rękę, wykorzystując do tego właśnie to narzędzie. O ile oświadczanie się na Facebooku czy Instagramie nie jest dobrym pomysłem, o tyle przygotowanie niespodzianki za pośrednictwem YouTube - już tak. Oczywiście trzeba wiedzieć, jak zrobić to dobrze.

Pewien vloger poprosił swoją partnerkę o rękę w mistrzowski sposób. Jego pomysł na zaręczyny określany jest w Sieci mianem "najlepszego na świecie". Co takiego wymyślił? Przede wszystkim wybrał odpowiedni moment, a mianowicie urodziny swojej ukochanej. Wokół tej okazji stworzył następnie cały misterny plan. Najpierw wręczył dziewczynie niewinny prezent w postaci słodkości i... skoku ze spadochronem. To, co wydarzyło się po lądowaniu na ziemi, musicie jednak obejrzeć same.

Uwaga - będzie wzruszająco!

Zobacz także: Lepiej wyjść za mąż bez miłości niż być starą panną (Historia Agaty)

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anika (Ocena: 5) 20.03.2018 15:21
Moje zaręczyny były w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym. Ja wyszłąm z tunelu rozczochrana bo wiadomo wiatr tam wieje silny.. A ten mi tu klęka.. Zaskoczona byłam i nieprzygotowana.. Ale przyjęłam zaręczyny. Trochę inaczej sobie wyobrażałam tą chwilę ale to nieważne, ważne że to zrobił
odpowiedz
Pyza89 (Ocena: 5) 03.03.2018 15:32
Końcówka wzruszająca, ale facet i tak trochę narcyz
odpowiedz
h,m (Ocena: 5) 02.03.2018 11:02
rzeczywiście piękne :) a myślałam, że zrobi to w powietrzu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo