Tajemnice, które wyszły na jaw po ślubie

Gdy prawda wyszła na jaw, życie tych kobiet wywróciło się do góry nogami.
Tajemnice, które wyszły na jaw po ślubie
Fot. iStock
28.01.2018

Wiele osób będących w związkach ma tajemnice przed życiowymi partnerami. Niektóre z nich nigdy nie wychodzą na jaw. Zdarza się jednak, że przypadkiem, w pewnym momencie życia kłamstwo zostaje odkryte. Nie bez powodu mówi się, że „kłamstwo ma krótkie nogi”.

Te osoby są typowymi egoistami. Swoimi kłamstwami niszczą życie swoich połówek, ponieważ w ten sposób uniemożliwiają im podjęcie wyboru i pójście inną drogą.  Gdy tajemnica wychodzi na jaw po długim czasie, w wielu przypadkach nie ma odwrotu. Na przykład wtedy, gdy ludzie są po ślubie i mają wiele wspólnych zobowiązań.

Na forach internetowych jest wiele wyznań osób, które czują się zdradzone przez współmałżonków właśnie przez to, że mieli przed nimi tajemnice. Wszystkie wyszły na jaw po ślubie i wywróciły ich życie do góry nogami.

Zobacz także: Puszysta narzeczona zobaczyła zdjęcia z sesji zaręczynowej i się wściekła. „Fotograf nas upokorzył!”

tajemnice przed partnerem

Fot. unsplash.com

J., 28 lat „Nie skończył studiów”

„Dziś dowiedziałam się, że mój mąż nie skończył żadnych studiów. Okłamywał mnie ponad sześć lat. Ale nie tylko mnie, swoich rodziców także. Opowiadał, że studiuje mechanikę i budowę maszyn, a tak naprawdę nawet nie dostał się na te studia i nie składał podania o przyjęcie. Sprawa wyszła na jaw, gdy próbowałam mu załatwić pracę po znajomości. Miał przynieść na rozmowę kserokopię świadectwa ukończenia studiów. Na początku wymawiał się od tej pracy, ale naciskałam, bo nie mieliśmy pieniędzy. W końcu do wszystkiego się przyznał. To typowy nieudacznik, nigdy bym za niego nie wyszła, gdybym wiedziała. Jak można okłamać bliską osobę w tak ważnej sprawie?”

E., 30 lat „Ma długi”

„Rok temu wzięłam ślub. Okazało się, że mój mąż ma długi. Cała jego miesięczna wypłata idzie na ich spłatę. Ja utrzymuję rodzinę i tak będzie przez najbliższych kilka lat. Wybaczyłam mu, ale gdybym wiedziała wcześniej, nie wyszłabym za niego”.

K., 26 lat „Miał więcej niż trzy partnerki seksualne”

„Tak naprawdę W. miał więcej niż trzy partnerki seksualne, jak mi na początku powiedział. I to dużo więcej... Usłyszałam jego rozmowę z kumplem. Przechwalał się, że miał co najmniej trzydzieści kobiet i śmiał się z mojej naiwności. Kumpel mu wtórował. Poczułam się jak ostatnia idiotka. Chciałabym od niego odejść, ale jestem w ciąży i nie wiem, co robić”.

tajemnice przed partnerem

Fot. unsplash.com

K., 29 lat „Wcale nie rzucił nałogu”

„Wiedziałam, że P. miał problemy z alkoholem, i to bardzo poważne. Uważałam jednak, że o człowieka trzeba walczyć i dać mu szansę. Teraz już tak nie myślę. P. okłamywał mnie przez wiele miesięcy, że wszystko jest w porządku. Właściwie nie wiem, jak mu się to udało, bo mieszkaliśmy razem. Prawda wyszła na jaw kilka dni temu. Teraz P. już nawet nie próbuje z tym walczyć i uważa, że nie miał wyboru z okłamywaniem mnie”.

M., 32 lata „Jest gejem”

„Nakryłam go z kolegą. Robili to w naszej sypilani, którą sama zaprojektowałam i do której wybierałam meble. Niedobrze robi mi się na myśl, że zdradzał mnie wcześniej z facetem na naszym łóżku, a potem robił to ze mną. Mój mąż zmarnował mi prawie 10 lat życia. Obecnie jesteśmy w trakcie rozwodu”.

A., 35 lat „Przez niego nie dostałam awansu”

„Niedawno dowiedziałam się, że jeszcze kiedy byliśmy narzeczonymi, mój obecny mąż poszedł do mojego szefa i powiedział, żeby nie dawał mi awansu, bo i tak zajdę w ciążę. Nie planowałam wtedy dziecka, ale chciałam bardziej się rozwinąć. Ponieważ myślałam, że nie dostanę awansu zdecydowałam się na dziecko. Gdy po jakimś czasie dowiedziałam się wszystkiego od szefa, nie mogłam uwierzyć, że mój mąż był takim egoistą. Gdyby nie dziecko, zostawiłabym go”.

tajemnice przed partnerem

Fot. unsplash.com

O., 26 lat „Przespał się z mężatką”

„Mąż przespał się z mężatką, kiedy jeszcze byliśmy zwykłą parą. Prawda wyszła na jaw po ślubie, dzięki znajomym tamtej kobiety. Nie mogę uwierzyć, jakiego człowieka poślubiłam. Najgorsze jest to, że nie ma odwrotu. Zbyt wiele materialnych spraw nas połączyło. Rozwód nie skończyłby sie dla mnie dobrze”.

P., 34 lata „Okazał się bezpłodny”

„Zawsze bardzo chciałam mieć dziecko. Planowałam co najmniej dwójkę. Po ślubie nie mogłam zajść w ciążę przez dwa lata. Zrobiliśmy z mężem badania. Okazało się, że jest bezpłodny i wie o tym! Ukrywał przede mną ten fakt, chociaż wiedział, jak wielkie znaczenie mają dla mnie dzieci”.

J., 29 lat „Ożenił się ze mną dla kasy”

„Podsłuchałam przypadkiem jego rozmowę z kumplem. Usłyszałam, że mąż ożenił się ze mną dla kasy, bo jestem jedynaczką, a mój ojciec ma firmę. Wcale mnie nie kocha i uważa, że moje ciało jest obrzydliwe. Czy można usłyszeć coś gorszego po wielu latach bycia razem?”

Zobacz także: Seksowne zdjęcia ślubne. Dobry pomysł na najważniejszą sesję w życiu?

Polecane wideo

Komentarze (17)
Ocena: 4.76 / 5
gość (Ocena: 1) 25.02.2018 09:46
Przychodzi starszy gość do sex-shopu i mówi: – Jestem niezadowolony ze swego pożycia intymnego… i w sumie z rezultatów II wojny światowej też. – Doprawdy, nie wiem, co mógłbym panu polecić… – Macie może nadmuchiwanego Hitlera?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.01.2018 20:17
No przepraszam Cię ale jeśli mając 26 lat byłas tak naiwna, że uwierzyłas w 3 partnerki seksualne, to naprawdę jesteś idiotką :D
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 28.01.2018 15:20
Tego od długów to ja bym od razy skreslila.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 28.01.2018 11:21
To jest straszne, kiedy sie juz wie, ze byla taka tajemnica... Ale... Sama mam pewna przed swoim mezem i dla jego dobra nigdy sie o tym nie dowie...
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 28.01.2018 09:15
Ta od bezpłodności może unieważnić małżeństwo kościelne. Bo wiedział przed zawarciem małżeństwa, że nie może mieć dzieci i tego nie powiedział.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie