Polki chwalą się pierścionkami zaręczynowymi na Instagramie. Który najładniejszy?

Te internautki w ostatnich dniach powiedziały „tak”. Gratulujemy!
Polki chwalą się pierścionkami zaręczynowymi na Instagramie. Który najładniejszy?
źródło: Instagram (instagram.com/adriannaa.p, instagram.com/wojcickakatarzyn.a)
11.01.2018

Na tę błyskotkę czeka większość z nas. Pierścionek zaręczynowy to w końcu nie tylko biżuteria, ale także dowód największego uczucia. Dla niektórych jego wartość i wygląd nie ma większego znaczenia, ale nie brakuje też kobiet, którym zależy na imponującym brylancie. Jak wygląda to w praktyce? Postanowiliśmy sprawdzić.

Na kolejnych stronach zobaczysz pierścionki, które zdobią dłonie prawdziwych Polek. To internautki, które w ostatnich dniach zdecydowały się podzielić swoją radością na Instagramie. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie równie wyjątkowe. Bo podarowane z miłości.

Który podoba Ci się najbardziej?

Zobacz również: LIST: „Oświadczyłem się, a ona powiedziała TAK! Jeszcze nie wie, że to pierścionek z Aliexpress za 12 zł...”

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 4.58 / 5
Iwaaaa12 (Ocena: 5) 17.01.2018 10:01
Ja tam lubię klasyczne pierścionki, które nie rzucają się tak w oczy. Nie ma co nosić dużego kamienia na co dzień bo jest to po prostu niewygodne. Mój mąż kupił mi skromny złoty pierścionek w złotnika Jacka Sikorskiego i jestem bardzo zadowolona. Wielkie diamenty na pół palca są zdecydowanie nie dla mnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.01.2018 01:01
Prawie wszystkie tandetne, obciachowe i tanie. Bardziej dla gimnazjalistek, albo prezent komunijny, niz na zareczyny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.01.2018 18:22
Tylko numer 4. Przynajmniej go widać. Obrączki to porażka jako pierścionek zareczynowy
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 11.01.2018 16:58
A ja myślę, że niedowartościowani są wszyscy ci którzy wyrażają się tutaj w tak negatywny i zawistny sposób. Każdy na swój sposób na pewno jest wyjątkowy. A co do klasycznych modeli tj. 1 uważam że są ponadczasowe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.01.2018 15:59
Wszystkie okropne, jakby facet przyszedł do mnie z takim czymś bym go wyśmiała. Zero gustu, już widzę ich suknie ślubne.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie