Internauci zaniemówili na widok tej kreacji ślubnej. „To strój dla prostytutki, a nie panny młodej!”

Przezroczysty kombinezon wywołał burzę w Sieci.
Internauci zaniemówili na widok tej kreacji ślubnej. „To strój dla prostytutki, a nie panny młodej!”
źródło: Facebook (facebook.com/LisasWeddingWorldBlog)
06.01.2018

Trendy obowiązujące w modzie zmieniają się w zawrotnym tempie, ale jeśli chodzi o kreacje ślubne - wciąż największą popularnością cieszy się klasyka. Statystyczna panna młoda nie bierze pod uwagę niczego, poza tradycyjną białą suknią. Zdarzają się oczywiście odważniejsze fasony, ale do tej pory królowała prostota.

Czy w 2018 roku pozwolimy sobie na więcej szaleństwa? Autorka bloga „Lisa`s Wedding World” kilka dni temu opublikowała na Facebooku zdjęcie, które zelektryzowało jej czytelniczki. Widzimy na nim modelkę ubraną w przezroczysty kombinezon zdobiony białą koronką i kryształami.

„Nowy rok, nowa ślubna moda? Boże, mam nadzieję, że nie!” - podpisała fotografię, pod którą rozgorzała gorąca dyskusja.

Zobacz również: Wyszłabyś za mąż w TAKIEJ sukni? (Nie każdemu się spodoba)

prześwitująca suknia ślubna

źródło: Facebook (facebook.com/LisasWeddingWorldBlog)

O tej kreacji od kilku dni mówią wszyscy. A zwłaszcza kobiety, które dopiero planują ślub i zastanawiają się, jaką suknię wybrać. Jak wynika z opisu, to dzieło marki Pronovias. Przezroczysty kombinezon ozdobiony został koronką i ponad 200 kryształami. Dzieło wymagało ponad 240 godzin misternej pracy.

Założyłabyś na siebie coś takiego?” - zapytała blogerka.

I długo nie musiała czekać na odpowiedź. Pod zdjęciem do tej pory pojawiło się ponad 10 tysięcy komentarzy. Jak łatwo się domyślić, w większości krytycznych.

Zobacz również: Wszyscy zachwycają się suknią Any z filmu „Nowe oblicze Greya”. ŁADNA?

 

prześwitująca suknia ślubna

źródło: Facebook (facebook.com/LisasWeddingWorldBlog)

„To kreacja ślubna? Jeśli miałabym coś takiego założyć, to ewentualnie na noc poślubną”, „Wciąż jestem zdania, że suknia ma być skromna i zasłaniać jak najwięcej. W czymś takim czułabym się jak prostytutka”, „Nie znam kobiety, która miałaby tak idealną figurę, żeby móc w tym wystąpić” - czytamy w komentarzach.

Wszystko wskazuje jednak na to, że seksowny kombinezon to nie strój ślubny, ale kreacja sylwestrowa jednej z hiszpańskich prezenterek telewizyjnych, Cristiny Padroche. 

Miejmy nadzieję, że żadna panna młoda nie postanowi się nią zainspirować

Zobacz również: Znana trendsetterka zaprojektowała najpiękniejszą suknię ślubną świata?

prześwitująca suknia ślubna

źródło: hola.com

To jednak nie kreacja ślubna.

Komentarze (14)

Ocena: 3.86 / 5
katarynarka (Ocena: 5) 30.04.2018 15:40
prawdę mówiąc, też jestem w szoku :D ludzie, weźcie stawiajcie na oryginalność, ale w dodatkach - nie będzie kiczowato i krzykliwie... ja np. przyszłemu zamówiłam już drewniane spinki do mankietów (z imperiumgadzetow.pl) na ślub w wiejskim klimacie ;)
odpowiedz
JoannaKile (Ocena: 5) 05.02.2018 13:19
Coś okropnego:( Rozumiem, że to taki żart. Nie wyobrażam sobie iść do ślubu w takim kombinezonie. Temat dla mnie na czasie, bo jestem na etapie poszukiwania wymarzonej kreacji. Bardzo spodobały mi się suknie z salonu Nabli w Krakowie.
odpowiedz
Bla bla (Ocena: 1) 08.01.2018 21:58
Ludzie chyba jestescie chorzy! Ta a kobieta to prezenterka hiszpańskich campanadas co tu są tradyciom na nowy rok. Co roku pokazuje inną suknię żeby wykazać feminizm. Proszę zanim piszecie o czym to pierwsze informujcieśię na ten temat Żałosne
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.01.2018 21:46
Obleśny, ble!
odpowiedz
Anapolis (Ocena: 5) 06.01.2018 16:04
heh, u nas na kościelnym by to nie przeszło. Ksiądz by dostał zawału.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo