Bezstresowe przygotowania do ślubu

Czy to możliwe?
Bezstresowe przygotowania do ślubu
29.12.2017

Część z nas już ma to z głowy, część z nas ten „najpiękniejszy dzień w życiu” ma dopiero przed sobą. Na pewno też wiele z nas ma przyszłą pannę młodą wśród bliskich. Wiesz, że ślub jest klasyfikowany jako siódme najbardziej stresujące wydarzenie w życiu człowieka? Nie mówiąc już o wielu tygodniach i miesiącach, które poprzedzają ten dzień… Znalazłyśmy coś, co doskonale zorganizuje, a nawet uprzyjemni czas przygotowań do ślubu każdej kobiecie!

 

 

Pretty Little Planner to doskonale zaprojektowany i pięknie wykonany notes przeznaczony specjalnie do zaplanowania ślubu i wesela. To taki mały prywatny konsultant ślubny – poprowadzi przyszłą pannę młodą przez cały proces planowania ślubu. W odpowiednim miejscu przypomni, zainspiruje i doradzi.

 

 

Notes ma 196 stron i ma poręczny format B5. Oprawiony jest w grubą szytą obwolutę z okuciami w modnym kolorze rose gold. Luksusowy papier o gramaturze 120g pozwala na swobodne pisanie zarówno długopisem, jak i piórem, dzięki czemu nie ma obaw, że będzie przebijać. W środku znajdują się też tasiemki do zaznaczania stron i koperta na wizytówki i dokumenty. Komplet złotych naklejek to doskonały sposób na personalizację plannera – dzięki nim panna młoda decyduje, w jakim miesiącu zacznie przygotowania wybierając nazwę miesiąca i odpowiadający mu układ dni tygodnia i przyklejając naklejki w wyznaczonym miejscu w arkuszu miesięcznym. Piękny design i planowanie przy pomocy naklejek sprawia, że organizacja ślubu i wesela stanie się czystą przyjemnością!

 

 

Planner posiada 12 arkuszy miesięcznych i odpowiednią ilość arkuszy tygodniowych. Podział na panele takie jak "priorytety", "pamiętaj", czy "do załatwienia" ułatwia przejrzyste robienie notatek i planowanie kolejnych zadań. W notesie ślubnym jest miejsce nie tylko na wszystkie potrzebne kontakty i adresy, ale też na rozpisanie budżetu, listy gości, odpowiedniego fotografa, czy doskonale skonstruowanego scenariusza. W plannerze znalazło się miejsce na wynotowanie wszystkich spraw związanych z przygotowaniami do ślubu. Dzięki temu przyszła panna młoda może być pewna, że w przez cały czas wszystko będzie miała pod kontrolą!

Pretty Little Planner możesz kupić już teraz w przedsprzedaży na: www.prettylittleweddings.pl/sklep

 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie