6 typów kobiet, które mają największe szanse na małżeństwo

Jesteś wśród nich?
6 typów kobiet, które mają największe szanse na małżeństwo
Fot. iStock
16.11.2017

Obecnie jedno na trzy małżeństwa kończy się rozwodem. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele kobiet wciąż marzy o ślubie i weselu do białego rana. I choć wiek zamążpójścia znacznie poszybował w górę (kiedyś kobiety wychodziły za mąż średnio w wieku 20 lat, dzisiaj – 30), to pragnienia o tym, by przy ołtarzu czekał na nas ukochany mężczyzna, nie zmieniły się.

Ty również chciałabyś zostać kiedyś żoną? Sprawdź, jakie masz na to szanse. Oto typy kobiet, które mężczyźni najczęściej proszą o rękę!

Anty-karierowiczka

Robienie kariery i bycie kobietą sukcesu jest obecnie bardzo modne. Mężczyźni nadal dążą jednak do tradycyjnego modelu rodziny, w którym to facet jest odpowiedzialny za utrzymanie żony i dzieci, a jego kobieta zajmuje się podtrzymywaniem ogniska domowego. Jeśli więc twój ukochany wyczuje, że bardziej zależy ci na awansie niż na rodzeniu dzieci, nie będzie chciał się z tobą ożenić.

TEST: Pomyśl o chłopaku, w którym się kochasz, a my powiemy Ci, czy z nim będziesz

Dziewica

Pogłoski o tym, że faceci uwielbiają dziewice, wcale nie są przekłamane. Mężczyźni mają ogromny szacunek do kobiet, które potrafią zachować czystość dla tego jedynego. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy bycie „otwartą” na nowe doświadczenia i związki, jest tak bardzo popularne.

- Kiedy zacząłem spotykać się z Martą, miała 22 lata. Byłem w ogromnym szoku, że w tym wieku nadal jest dziewicą. Bardzo mi tym zaimponowała. Spotykaliśmy się półtora roku, zanim poszliśmy pierwszy raz do łóżka. To było fantastyczne, magiczne, niezapomniane przeżycie. Od tamtego czasu minęło 6 miesięcy, a w jej urodziny planuję poprosić ją o rękę. Nie wyobrażam sobie lepszej żony! – zdradza nam Kacper.

szanse na małżeństwo

Fot. iStock

Pasjonatka gotowania

Jak rozkochać w sobie mężczyznę? Najprościej dotrzeć do jego serca… przez żołądek oczywiście. Im bardziej lubisz gotować i im lepiej ci to wychodzi, tym masz większe szanse na to, że twój chłopak będzie chciał się z tobą ożenić. Niesprawiedliwe? Interesowne? Oburzające? Niestety tak. Ale prawdziwe.

Najlepsza przyjaciółka

Jeżeli twój ukochany uwielbia z tobą rozmawiać, dzwoni do ciebie, żeby opowiedzieć ci o błahostkach, śmiejecie się razem do rozpuku, a kiedy trzeba – jesteście poważni i doradzacie sobie nawzajem, możesz być spokojna. Mężczyźni marzą o tym, by ich żona była równocześnie ich najlepszą przyjaciółką. Nie ma nic przyjemniejszego niż starzeć się u boku osoby, która doskonale cię rozumie.

szanse na małżeństwo

Fot. iStock

Wierna Penelopa

Żaden facet nie będzie chciał ożenić się z flirciarą, która uwodzi nie tylko obcych mężczyzn, ale również jego najlepszych kumpli. Wierność to najważniejsza cecha przyszłej żony. Jeżeli ukochany uzna, że nie może ci ufać, nie poprosi cię o rękę.

Zobacz również: Czarna lista: 20 cech wyglądu i charakteru, których faceci w nas NIE ZNOSZĄ

Inteligentna ślicznotka

Mężczyźni najpierw zwracają uwagę na wygląd kobiety. Oceniają jej twarz, figurę, włosy, piersi. Żaden z nich nie ożeni się jednak z dziewczyną tylko dlatego, że jest piękna. Wygląd przecież przemija. Dlatego równie istotna jak aparycja, jest dla nich inteligencja przyszłej żony. Nikt nie chce stać przy ołtarzu ze słodką idiotką.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
brednie (Ocena: 5) 17.11.2017 19:34
Co za głupoty .... artykuł dla słodkich idiotek :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.11.2017 00:21
Najpierw w pewnym artykule (nie tak dawno) pisaliście że faceci nie lubią kobiet - przyjaciółek które zachowują się jak ich kumple, a teraz piszecie że takie kobiety mają szanse na małżeństwo. Kurvva zdecydujcie się w końcu, jakie kobiety lubią faceci. Poza tym jak na podstawie tego co opisuje jeden facet, twierdzicie że wszyscy faceci mają taki gust i takie kobiety lubią ?! Na świecie są miliony facetów i każdy z nich ma swój własny gust. Totalną głupotą jest wrzucać wszystkich do jednego wora.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.11.2017 07:58
Mieć szanse na małżeństwo, a mieć szanse na szczęśliwe małżeństwo, to ogromna różnica!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.11.2017 02:49
Ja tam zostanę starą panną ;) Mi los dalwspaniałego chłopaka, madrego, niesamowicie oddanego, ale miał trudne dziecinstwo, wpadł w nałogi, to odbiło sie na jego wygladzie. A i nie ze wszystkim sobie poradził, nadal lubił popijać, nie dbał o siebie, ani o swoje zdrowie. Nikt mnie tak dobrze nie rozumiał, nikt mnie tak nie kochał. Ale on nie chciał sie zmienic... ułozył sobie zycie, pracował itp, ale te demony z przeszłośći... źle wyglądał jak na młodego chłopaka. Po jakims czasie seks u nas nie istniał. Nie wyobrazałam sobie z nim zycia. Jego zaniedbanie i nałogi doprowadzały mnie do szału. Choć nigdy mnie nie zranił, zawsze byłam dla niego najwazniejsza. WIem, że juz takiego nie spotkam... zapomnieć o nim nie mogę i żaden mu nie dorównuje. Czasami żałuję zerwania, ale jednak mimo wszystko za duzo mnie to kosztowało. Czeka mnie wiec staropanienstwo.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo