Ślub od pierwszego wejrzenia: Która z par najszybciej się rozwiedzie?

Jak obstawiacie?
Ślub od pierwszego wejrzenia: Która z par najszybciej się rozwiedzie?
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN/)
17.10.2017

Drugi sezon kontrowersyjnego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” prawdopodobnie odbije się w mediach tak samo szerokim echem, jak pierwszy. Choć pozornie tym razem pary są lepiej dobrane, u każdej z nich powoli zaczynają pojawiać się zgrzyty. Czy można się temu dziwić? Nie. Małżonkowie dopiero się poznają, a każda kolejna wspólnie spędzona godzina obnaża słabości zarówno jednej, jak i drugiej strony.

W typowych związkach jest tak, że zakochani najpierw testują się w różnych sytuacjach, przechodzą konflikty, rozstania i powroty, by w końcu zrozumieć, że spotkali na drodze swoją drugą połówkę. Ale w „Ślubie od pierwszego wejrzenia” nie ma przecież typowych związków. Sakramentalne „tak” powiedzieli zupełnie obcy sobie ludzie. Nawet jeśli partner wybrany przez ekspertów okazał się wyborem rozczarowującym, w małżeństwie będą musieli ze sobą wytrwać przez okrągły miesiąc.

Która z par najszybciej się rozstanie, kiedy eksperyment dobiegnie końca? Spróbujmy zgadnąć.

Polecamy także: Wszyscy dziś mówią o sukni panny młodej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Podoba się Wam?

ślub od pierwszego wejrzenia uczestnicy

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN/)

Ania i Grzegorz

Początkowo wszystko układało się jak w romantycznej bajce. Spojrzeli na siebie pierwszy raz i Grzegorz przed ołtarzem oświadczył się Ani, którą lada moment miał poślubić. Jego gest bardzo spodobał się rodzicom i przyjaciołom panny młodej, którzy uznali to za dobrą wróżbę. Oczarowana była także przyszła żona, a uśmiech nie znikał z jej ust. Ślub i wesele także przebiegły w radosnej atmosferze. Małżonkowie co chwilę się całowali i niemal przez cały czas trzymali za ręce.

Czyżby eksperci dobrali ich w punkt? Niekoniecznie. Podczas podróży poślubnej zaczęły się pojawiać pierwsze zgrzyty. Choć para nadal ciągle się przytulała i całowała, Grzegorz przed kamerami opowiadał o swoich wątpliwościach. Przyznał, że nie jest zakochany w Ani i nie wie, czy kiedykolwiek się w niej zakocha. Dodał, że brakuje mu „efektu wow” i „tej iskry”, gdy z nią przebywa.

Ania również jest tego świadoma. Dziewczyna obawia się, że Grzegorz może nie zaangażować się uczuciowo na tyle, by ich małżeństwo przetrwało.

Czy po powrocie z podróży poślubnej, gdy będą musieli zamieszkać pod jednym dachem, sielankowy nastrój zniknie? Możliwe. W zapowiedzi kolejnego odcinka widać, że Ania płacze po wymianie zdań z Grzegorzem.

ślub od pierwszego wejrzenia uczestnicy

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN/)

Agnieszka i Marcin

Wydaje się, że ta para również została bardzo dobrze dobrana przez ekspertów. Oboje poważni, oboje rozsądni, oboje eleganccy. Na ile jednak ich reakcje na drugą osobę są prawdziwe, a na ile wyreżyserowane? Ta para lubi przecież mieć wszystko pod kontrolą – co nieustannie podkreślają nawet specjaliści.

Zarówno Agnieszka, jak i Marcin mocno przejmują się tym, w jaki sposób wypadną przed kamerami. Po cichu umawiają się, co mają mówić i w jakich sytuacjach zostać uchwyceni przez obiektyw. Gdzie jest tutaj miejsce na prawdziwe emocje i na uczucie? Póki co trudno to stwierdzić.

Ta para równie dobrze może się za chwilę rozejść, jak i do siebie zbliżyć. Co jest waszym zdaniem bardziej prawdopodobne?

ślub od pierwszego wejrzenia uczestnicy

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN/)

Paulina i Krzysztof

Kiedy obserwuje się tę parę, ma się wrażenie, że eksperci połączyli ich dla żartu. Paulina na widok Krzysztofa miała ochotę uciekać sprzed ołtarza, a jego dowcipkowanie wcale nie sprawiało, że atmosfera między nimi była mniej napięta. O ile mężczyzna początkowo wypowiadał się na temat żony bardzo pochlebnie, chwaląc przede wszystkim jej smukłą figurę i rude włosy, to z czasem był coraz bardziej zgaszony. Mimo to mówił dużo (podobno głównie o sobie – jak stwierdziła Paulina) i mówił o wszystkim, co również doprowadzało jego żonę do szału. Apogeum ich konfliktu nastąpiło w czasie podróży poślubnej, kiedy kobieta opuściła apartament w środku nocy. Przed kamerami płakała i nie chciała powiedzieć, o co pokłóciła się z mężem.

Czy w związku z tym to małżeństwo jest skazane na porażkę? Niekoniecznie. Eksperci stwierdzili bowiem, że dobrali tych dwoje na zasadzie różnic, a podobieństwa są dopiero do odkrycia. Być może dzięki Paulinie Krzysztof stanie się bardziej poważny, a ona dzięki niemu bardziej rozrywkowa? Czas pokaże.

Której parze dajecie najmniejsze szanse na przetrwanie?

Zobacz także: Wszyscy mówią o tym zdjęciu z sesji ślubnej. Pan młody opuścił spodnie, a żona robi mu...

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 4) 21.11.2017 00:17
Jestem pewna, że wszystkie pary się rozwiodą. Paulina i Krzysztof to całkowita porażka ekspertów. Zostali bardzo źle dobrani nie tylko jeśli chodzi o charakter, miejsce zamieszkania , ale nawet pod względem wzrostu. Marcin i Agnieszka też nie mają szans, bo dla obu liczy się kariera. Ania to fajna dziewczyna, ale poślubiła dzieciaka, który nie dorósł do roli męża. To typ wiecznego chłopca, który lubi się bawić. Szkoda Anki dla tego typka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.11.2017 23:32
Najbardziej podoba mi się Ania,jest taka radosna,pelna optymizmu i usmiechnieta.Ale nie mogę zrozumieć Grzegoza,chcial zone a teraz sam nie wie co chce.Chlopie nie znajdziesz lepszej partnerki.Ania trzymaj się.Jestes wspaniala.Chcialabym się z Toba spotkać.Pozdrawiam Was serdecznie.
odpowiedz
Tvwidz (Ocena: 5) 18.10.2017 09:57
Oczywiście że wszyscy się rozwioda. Ten program to jaja. Szkoda mi patrzeć na takie posrane laski jak Paulina. Jej chyba nikt nie przypasuje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2017 07:47
Na 1 rzut oka 2 pary do siebie pasuja ale moim zdaniem najpredzej z Paulina cos wyjdzie. Sa totalnym przeciwienstwem a jednak tu moze byc pozytywny zwrot akcji. Para wazniakow fajnie dobrana ale nie wiem czy to przetrwa. Natomiast najskodsza para ..szkoda mi dziewczyny . Koles wyglada mi na pedzia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.10.2017 20:00
Marcin jest gejem. Dziwię się, że nikt w programie tego nie widzi
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie