Wszyscy mówią o tym zdjęciu z sesji ślubnej. Pan młody opuścił spodnie, a żona robi mu...

Pikantny kadr raczej nie przypadł do gustu internautom. Głupi żart?
Wszyscy mówią o tym zdjęciu z sesji ślubnej. Pan młody opuścił spodnie, a żona robi mu...
źródło: Facebook (facebook.com/pg/fotostudiomvdklooster)
07.10.2017

To nie pierwsza taka historia. Na podobny pomysł wpadło już wielu fotografów i zazwyczaj kończyło się to równie źle. Jak widać, nie wszyscy wyciągają z tego wnioski. I tym razem kontrowersyjna fotografia trafiła do Sieci i stała się obiektem drwin milionów internautów. Chyba nie tego oczekujemy po sesji ślubnej…

Szokujący kadr robi w ostatnich dniach prawdziwą furorę. Chociaż zdobył już kilkadziesiąt tysięcy polubień na Facebooku, raczej nie dlatego, że jest aż tak dobry. Raczej żenujący. Widzimy na nim świeżo upieczonych małżonków. Pan młody jest odwrócony plecami, a jego spodnie zostały opuszczone aż do kolan. Przed nim jest oczywiście panna młoda, która zadowala swojego męża oralnie.

Świetny dowcip? Chyba nie, bo dziś fotograf musi się z tego tłumaczyć.

Zobacz również: Ledwo się pobrali, a już powinni się rozwieść. Wściekły pan młody UPOKORZYŁ żonę na weselu!

 

sesja ślubna

źródło: Facebook (facebook.com/pg/fotostudiomvdklooster)

Holenderski fotograf Michel Klooster nie widzi w zdjęciu niczego złego. W rozmowie z mediami tłumaczy: - Nie chciałem, żeby intymne części ciała były widoczne, ale cały kadr stwarza wrażenie, że dzieje się tam coś interesującego. To była bardzo radosna para, a wesele bez zadęcia. Sesja nie musiała być poważna i formalna - twierdzi.

Okazuje się, że nie był to jego pomysł. Nawet nie młodej pary. Nietypowe rozwiązanie zasugerowała mama. Nie wiadomo jednak, czy pana, a może panny młodej.

Jeśli ktoś twierdzi, że to obrazoburcze zdjęcie, wciąż chyba żyje w 1996 roku. Ze wszystkich zdjęć trafiło się jedno nietypowe. Myślę, że za 10 lat wciąż fajnie będzie je pokazać - przekonuje artysta.

Zobacz również: Sesja ślubna jesienią może być piękna. Mamy dowody!

sesja ślubna

źródło: Facebook (facebook.com/pg/fotostudiomvdklooster)

To nie pierwsze kontrowersyjne dzieło tego fotografa…

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.10.2017 11:04
Obrzydliwe i nietaktowne. Musieli się chyba zgodzić, żeby fotograf to wrzucil w sieć, więc...kur.wiszony
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.10.2017 14:12
Obleśne są te zdjęcia. I niby są nieprzyzwoite i wulgarne, a jednocześnie takie dziecinne. To udawanie seksu w ubraniach jak dzieci z podstawówki bawiące się w mamę i tatę. Ogólnie nie są zabawne tylko żenujące i żałosne.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.10.2017 11:43
Nie jest to jedyne zdjęcie tego typu. Widziałam już kilka takich zdjęć. Osobiście mi się nie podobają i nigdy bym takiego nie zrobiła, jednak jeżeli ktoś podchodzi do życia z dystansem ? Czemu nie ! Ale tylko dla siebie a nie do wrzucania na fb i insta. ''Pokaż to dzieciom'' a co to za argument? Czy dzieci muszą widzieć wszystko i oglądać każde zdjęcia z sesji ślubnej?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 07.10.2017 01:10
Tak, pokażesz to kretynko swoim dzieciom, będą dumne.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie