Jak bardzo chcesz wyjść za mąż? 10 sygnałów zakrawających o DESPERACJĘ

Sprawdź, czy nie ukrywasz sama przed sobą swoich pragnień.
Jak bardzo chcesz wyjść za mąż? 10 sygnałów zakrawających o DESPERACJĘ
Fot. Unsplash
25.09.2017

Jak bardzo chcesz wyjść za mąż? Niektóre kobiety mają luźne podejście do legalizacji związku, a inne czują pod tym względem presję. Nerwowo spoglądają na pierścionki zaręczynowe innych kobiet i odliczają lata, które dzielą ich od staropanieństwa. Chęć do wyjścia za mąż może być także ukryta w podświadomości. Są kobiety, które pragną zmiany w życiu miłosnym, ale same przed sobą się do tego nie przyznają. Czasami za podobnym zachowaniem kryje sie lęk, ale równie dobrze powodem mogą być wygórowane ambicje i presja rodziny, aby coś w życiu osiągnąć.

Po czym poznać, że w głębi duszy bardzo pragniesz stać się mężatką? Oto 10 sygnałów. Skalę pragnienia mierz zdobywanymi punktami. Np. jeżeli zauważyłaś u siebie 7 na 10 znaków, to w takim stopniu chcesz wyjść za mąż.

Czujesz, że nie musisz się już za nikim rozglądać

Dawniej często zdarzało Ci się zawieszać oko na przystojniakach. Obecnie zauważyłaś, że już ich nie dostrzegasz, a jeśli nawet – nie interesują Cię. Facet, z którym jesteś, zaspokaja wszystkie twoje pragnienia. Nie zastanawiasz się, jakby było z innym.

Zobacz także: W jakim wieku POWINNAŚ wyjść za mąż?

czy chcesz wyjść za mąż

Fot. Allef Vinicius unsplash.com

Masz poczucie, że już definitywnie nie należysz do grona osób, które pragną randkowania

Nudzą Cię opowieści znajomych o kolejnych podbojach i randkach. Czujesz, że przeszłaś do innego etapu. Nad ekscytację związaną z poznawaniem innych mężczyzn przedkładasz stabilizację ze swoim facetem. On zupełenie ci wystarcza. A co najbardziej istotne – nie tęsknisz za większą wolnością.

Czujesz się bezpiecznie

Wreszcie masz poczucie, że trafiłaś do bezpiecznej przystani. Twoje plany oraz marzenia pokrywają się z planami oraz marzeniami twojego faceta. Wiesz, że nikt nie rozumie cię tak jak on. Masz poczucie, że możesz na niego liczyć w każdej sytuacji. Kiedy dzieje się coś złego, o nim myślisz najpierw i to z nim chcesz podzielić się swoim problemem.

Jesteś dojrzała

Potrafisz stwierdzić, co jest dla ciebie w życiu najważniejsze. Wiesz, że nie wszystko da się osiągnąć i nie zawsze można od razu zaradzić wszystkim problemom. Potrafisz rozeznać, kiedy powiedzieć stop i trochę odpuścić. Po prostu wiesz, jakie są Twoje priorytety i ustaliłaś je świadomie. Wiesz również, że książęta istnieją tylko w bajkach, a udany związek wiąże się z pracą nad sobą, nad relacją i z obopólnym wspieraniem się.

czy chcesz wyjść za mąż

Fot. Dennis Ottink unsplash.com

Wiesz, że definitywnie skończyłaś z wszystkimi eks

Nie porównujesz z nimi obecnego faceta. Od kiedy się z nim związałaś, nie istnieją dla Ciebie. Nie podglądasz ich na Facebooku, nie interesuje cię, czy kogoś mają, czy się zaręczyli, czy ożenili się... Masz swoje życie osobiste i jesteś z niego usatysfakcjonowana. Życzysz im szczęścia i czujesz względem nich co najwyżej obojętność.

Czujesz, że bardziej niż samej ceremonii pragniesz spędzenia wieczności z ukochanym

Niektóre kobiety mylą pragnienie zamążpójścia z pragnieniem bycia gwiazdą wieczoru. Biała sukienka, welon, kwiaty, życzenia innych osób – ta wizja prześladuje wiele dziewczyn. Są takie, dla których jest ważniejsza niż sam facet. On jest tylko dodatkiem idealnej wizji. Te kobiety nie zastanawiają się, co będzie potem. Żyją dniem ślubu, a myśli o dalekiej przyszłości, odsuwają od siebie jak najdalej. Ty bardziej cieszysz się na myśl o spędzeniu całego życia z ukochanym facetem, a dodatkiem jest ceremonia.

Jesteś otwarta

W tym przypadku chodzi o otwartość na nowe doświadczenia. Przede wszystkim staniesz się członkiem nowej rodziny i będziesz musiała nauczyć się w niej funkcjonować. Poza tym zamieszkasz z ukochanym. Nawet jeżeli teraz dzielisz z nim mieszkanie, nadal masz możliwość ucieczki. Po ślubie zostanie ona ograniczona. Dlatego zadaj sobie pytanie, czy jesteś otwarta na życie do grobowej deski pod jednym dachem z tym właśnie mężczyzną? Kolejna rzecz to cele i plany na przyszłość. Z niektórych być może będziesz musiała zrezygnować. Jest też kwestia dzieci. Czy jesteś otwarta na ich posiadanie? Twoja otwartość na wszystkie wymienione rzeczy oznacza chęć wstapienia w związek małżeński.

czy chcesz wyjść za mąż

Fot. Ben Rosett unsplash.com

Czujesz, że jesteś kimś niepowtarzalnym, wyjątkowym

Dojrzały związek o solidnych podstawach stworzy tylko kobieta pewna siebie i znająca swoją wartość. Czy porównujesz się do innych kobiet? Nieważne pod jakim względem. Jeśli tak, w danej chwili jesteś bardziej skupiona na sobie, na własnym wizerunku. Związek schodzi na drugi plan, chociaż może ci się wydawać, że jest inaczej. Najpierw dokarm swoje ego. Gdy będziesz częściej myśleć w kategoriach my a nie ja, to będzie sygnał, że naprawdę chcesz i jesteś gotowa na ślub. Pamiętaj też, że im lepiej o sobie myślisz (nie chodzi o samouwielbienie, ale zdrowy stosunek do samej siebie!), tym stabilniejszy i lepszy będzie twój związek.

Cały czas go kochasz

Nigdy nie nawiedzają cię wątpliwości co do prawdziwości uczuć względem faceta. Jesteś ich pewna na sto procent. Po prostu wiesz, że to ten jedyny i tylko jego chcesz. Poza tym w wyobraźni często widzisz go w roli męża. Np. jak pomaga ci zmywać naczynia, jak spożywacie z jego rodziną wspólny obiad lub jak on bawi się z waszym dzieckiem.

Z imprezowiczki zamieniłaś się w domatorkę

Kiedyś szalałaś na parkiecie, a każda impreza należała do ciebie. Obecnie wyciszyłaś się, a wieczór chętniej spędzasz w domu. Wystarcza ci kolacja z ukochanym i wspólne oglądanie filmów. Mogłabyś spędzać w ten sposób prawie każdy wieczór i nie miałabyś dość.

Zobacz także: Wyznanie Radka: „Kupiłem dziewczynie bardzo tani pierścionek zaręczynowy. Czy ona go przyjmie?”

Źródło: www.elitedaily.com

 

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.09.2017 00:07
Hahahahhaha i to mają być akty desperacji?! Czy wy jesteście normalne w tej redakcji?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.09.2017 23:24
Spełniam wszystkie te punkty, a mam 18 lat... Nie ukrywam, że chciałabym wyjść za mąż, ale dopiero za kilka lat, teraz jestem jeszcze na to trochę za młoda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.09.2017 01:11
Pasuje do mnie chyba każdy punkt - mam świetnego partnera, ale w ogóle nie chcę wychodzić za mąż.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo