Wasze wyznania: „Ten ślub mógł skończyć się tragedią!”

Najpiękniejszy dzień w życiu może zamienić się w najgorszy...
Wasze wyznania: „Ten ślub mógł skończyć się tragedią!”
źródło: Scott Webb / Unsplash
26.08.2017

Dzień ślubu powinien być jednym z najpiękniejszych dni w życiu, ale często zamienia się w koszmar. Czasami winni są znajomi, a czasami najbliższa rodzina. Nie ma reguły. Gościom brakuje wyczucia lub dopuszczają się okropnych incydentów. To sprawia, że temat wesela jeszcze długo nie schodzi z ust pozostałych uczestników, a państwo młodzi wstydzą się za ludzi, których zaprosili. Nic dziwnego, że wesele w Polsce kojarzy się przeważnie z obciachem. Jak się jednak okazało, Amerykanie wcale nie są od nas lepsi pod tym względem.

Użytkownicy portalu buzzfeed.com opowiedzieli o najbardziej żenujących wpadkach, których byli świadkami na weselu. Przytaczamy je wraz z wyznaniami naszych znajomych. Które z nich Waszym zdaniem stanowią największy powód do wstydu?

Jedwabne majtki

„Najgorsza mowa, jaką kiedykolwiek usłyszałem, została wygłoszona przez ojca panny młodej. Wyjaśnił on, że gdy córka była mała, uwielbiała przytulać się do jedwabnych majtek swojej mamy. Następnie wskazał na pana młodego stojącego z nową parą jedwabnych majtek dla panny młodej. Wszyscy goście wiercili się. To było takie żenujące”.

Zobacz także: Wszyscy jej radzą, aby w dniu ślubu zamieniła okulary na soczewki. Dlaczego tego nie zrobi?

wpadka na weselu

Fot. unsplash.com

Przysięga

„Jestem fotografem weselnym i jestem pewien, że możecie sobie wyobrazić mnóstwo dziwnych i zwariowanych rzeczy. Ale najgorsza ze wszystkich była chyba przysięga małżeńska pana młodego, który parodiował ją z Internetu... Jestem wielkim fanem Grey's Anatomy, zatem kiedy młody wystartował ze słowami przysięgi, natychmiast opadła mi szczęka. Nie żartuję, pan młody parodiował monolog z tego serialu. Chodzi o epizod, w którym dr Burke zamierza poślubić Christinę. Panna młoda płakała, wszyscy w kościele płakali, tylko ja stałem i robiłem wszystko, co w mojej mocy, aby nie wybuchnąć śmiechem”.

Incydent pływacki

„Byłem na weselu mojego przyjaciela, które odbywało się na dużym balkonie z basenem. Panna młoda miała zamiar popływać, ale wtedy rozbiło się szkło, a ona spadła z dwóch kondygnacji. Koniec tej opowieści miał miejsce w szpitalu”.

Lubieżny taniec

„Widziałem jak matka panny młodej wskakuje na ojca pana młodego, a następnie tańczy na jego kolanach. To było tak żałosne, zwłaszcza, że ich małżonkowie tam byli”.

wpadka na weselu

Fot. unsplash.com

Śmiertelne zagrożenie

„Panna młoda nie była w dobrych stosunkach ze swoją teściową, co zostało zobrazowane na przyjęciu weselnym. Wszyscy wiedzieli, że panna młoda jest śmiertelnie uczulona na truskawki. Zgadnijcie, z czego został zrobiony tort? To było truskawkowe ciasto z lukrem, truskawkową polewą i świeżymi truskawkami!”

Cukierkowa broń

Bratanek panny młodej wraz z innymi dziećmi obecnymi na weselu mieli za zadanie rzucać w nich cukierkami po wyjściu z kościoła. Chłopczyk był czymś wyraźnie rozzłoszczony, wcześniej widziałam scenę pomiędzy nim a jego matką. Gdy młodzi wyszli, zaczął rzucać w nich cukierkami w taki sposób, jakby chciał im coś zrobić. Matka za chwilę podbiegła, ale widziałam jak pan młody został trafiony w oko. Okropna wtopa.

Niesmaczny żart

Niedawno byłam na weselu, na którym doszło do nieprzyjemnego incydentu. Bawiło się na nim kilkoro nastolatków. Rodzice najwyraźniej nie zauważyli albo nie interesowali się tym, że ich dzieci się upiły. Niedługo potem na salę wparowała policja. Nikt nie wiedział, o co chodzi, powstała nawet lekka panika. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że był to fałszywy alarm. Dzieciaki uznały, że to świetny żart wezwać policję. Powiedzieli funkcjonariuszom przez telefon, że doszło do bójki. Mam wrażenie, że to jakiś zły omen.

wpadka na weselu

Fot. unsplash.com

Bójka kobiet

 „Okazało się, że na wesele mojego kuzyna przyszła jego była dziewczyna. Zarówno pan młody, jak i jego żona wiedzieli, że się pojawi. Młody był z nią w poprawnych stosunkach, a młoda nie miała nic przeciwko jej obecności. Co się okazało? Ta dziewczyna zaplanowała, że zniszczy im ślub. Chciała to zrobić z zazdrości. Upiła się i poszła za młodą do łazienki. Tam rzuciła się na nią. Podarła jej welon i podrapała twarz. Na szczęście ktoś zaraz wszedł do środka i młoda uszła cało, ale ten incydent mógł się źle skończyć. Szkoda, że dziewczyna miała zmarnowane wesele”.

Erotyczny popis

„Wesele, na którym byłam, zakończyło się rozwodem przez wpadkę panny młodej.  Dziewczyna mocno przeholowała. Upiła się, potem zaczęła tańczyć na środku sali coś, co bardziej przypominało taniec erotyczny, a zwieńczeniem jej popisu były umizgi do stojących wokół niej facetów. Większość gości była zniesmaczona. Gdy pan młody to zobaczył, próbował ją ściągnąć z parkietu, ale nie chciała. Wiem, że następnego dnia bardzo się pokłócili i wkrótce podjęli decyzję o rozwodzie”.

 Zobacz także: Wyznanie Radka: „Kupiłem dziewczynie bardzo tani pierścionek zaręczynowy. Czy ona go przyjmie?”

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 27.08.2017 10:09
Z tym tortem.to przesada
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.08.2017 19:10
Co to ma być? Pominę już to, że reklamy włączają się automatycznie, ale dlaczego nie można ich zatrzymać?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo