Nie zgadniesz, co zrobiła na własnym weselu ta PIJANA PANNA MŁODA (Ale wstyd!)

Zestresowana 26-latka zaczęła pić na długo przed ceremonią...
Nie zgadniesz, co zrobiła na własnym weselu ta PIJANA PANNA MŁODA (Ale wstyd!)
źródło: Facebook (facebook.com/pg/RichardPaicePhotography)
22.07.2017

Na polskich weselach różnie bywa. Czasami nawet najbardziej eleganckie przyjęcie przemienia się w niekontrolowaną libację, bo niektórzy goście zwyczajnie nie znają umiaru. Dochodzi do awantur, skandalicznych scen, a nawet rękoczynów. To na szczęście nie jest norma, ale nadmiar alkoholu naprawdę potrafi wszystko zepsuć. Czasami jednak to nie biesiadnicy przekraczają granicę dobrego smaku. Tym razem zachować nie potrafiła się panna młoda.

Chociaż historia ta wydarzyła się w Wielkiej Brytanii, powinna być dla nas wszystkich przestrogą. Poznajcie świeżo upieczoną mężatkę, której wesele za niemal 100 tysięcy złotych można uznać za jedno z najgorszych w historii. Na nic elegancka lokalizacja, dobre jedzenie i wielomiesięczne przygotowania. Wystarczyło, że wypiła kilka drinków za dużo i sytuacja zupełnie wymknęła się spod kontroli.

Hollie Syme nie chowa głowy w piasek. Otwarcie opowiada o tym, co zrobiła i jak bardzo jest jej wstyd za samą siebie.

Zobacz również: „To był ostry wieczór panieński. Dziewczyny robiły zdjęcia swoim waginom, a potem…” (18+)

 

pijana panna młoda

źródło: Facebook (facebook.com/pg/RichardPaicePhotography)

26-letnia dzień po swoim ślubie obudziła się z kacem, bez męża u boku i wymiocinami na ubraniu - relacjonuje portal „The Sun”. Wszystko z powodu nadmiaru alkoholu, który lał się strumieniami na długo przed ceremonią. Młoda mężatka wyznaje, że tylko do południa wypiła ze swoimi druhnami 7 butelek wina. Efektów tego braku umiaru można było się spodziewać.

Panna młoda przyznaje, że idąc do ołtarza była już niedysponowana. Wybuchała śmiechem, robiła dziwne miny i nie potrafiła zachować równowagi. Chociaż udało jej się złożyć przysięgę, później było jeszcze gorzej. Kiedy para i jej goście dotarli do sali weselnej, kobieta stwierdziła, że zamiast zjeść ciepły posiłek - woli wypić kolejną butelkę alkoholu.

Wtedy już zupełnie straciła nad sobą kontrolę. Jak wspomina, wygłosiła nieplanowane przemówienie skierowane do 110 gości. Bełkotała przez 10 minut.

Zobacz również: ROZPŁAKAŁA SIĘ, kiedy przydzielono jej miejsce przy weselnym stole. Zobacz, gdzie musiała usiąść!

pijana panna młoda

źródło: Facebook (facebook.com/pg/RichardPaicePhotography)

Kiedy przyszła pora na krojenie tortu weselnego, Hollie nie była w stanie trafić ciastem do ust poślubionego przed chwilą męża. Rozsmarowała słodki przysmak na jego twarzy, a resztki zsunęły się po jego garniturze i wylądowały na podłodze. To jej jednak nie zraziło. Zamówiła podwójną wódkę z colą. Pierwszy taniec też okazał się katastrofą. Obcas zaczepił się w suknię ślubną i Brytyjka runęła w kierunku zgromadzonych wokół gości. Potem piła dalej. Aż do godziny 1:30 w nocy, kiedy została siłą wciągnięta do samochodu i zawieziono ją do hotelu.

Kolejnego dnia obudziła się z gigantycznym kacem. Wiedziała, że jest już po weselu, ale niewiele z niego pamiętała. Miała na sobie suknię, która bardzo nieprzyjemnie pachniała. 26-latka musiała na nią wcześniej kilka razy zwymiotować. Leżała sama w łóżku. Świeżo upieczony mąż spał na kanapie w innym pokoju.

Okazało się także, że zgubiła obrączkę. Tę wreszcie udało się odnaleźć pod łóżkiem, ale poczucie wstydu pozostanie z nią na zawsze. - Miałam być piękną i elegancką panną młodą. Zamiast tego zrobiłam z siebie idiotkę - wyznała.

Zobacz również: 10 znaków, po których fotografowie weselni poznają, że małżeństwo się rozpadnie

pijana panna młoda

źródło: Facebook (facebook.com/pg/RichardPaicePhotography)

Hollie i Dan

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 23.07.2017 01:39
Masakra, współczuje jej mężowi że wybrał taką id.iotkę za żonę i że nie miał już wyjścia i musiał tolerować ją podczas swojego ślubu. No chyba że jemu jej zachowanie odpowiadało to wtedy inna bajka...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.07.2017 11:37
Nikt jej nie powstrzymał? Druchny? Z którymi piła przed weselem. Jej mąż? Rodzice? Jacyś przyjaciele? Gdybym zobaczyła że moja już porządnie wstawiona koleżanka zamawia na swoim weselu kolejne drinki to postarałabym się przemówić jej do rozsądku.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 22.07.2017 09:42
Naukowcy odkryli potrawę, która zmniejsza popęd seksualny kobiet o 90. Nazywa się "tort weselny".
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.07.2017 01:51
Żenada. Ja na własnym weselu zamierzam pic dopiero w trakcie wesela, z mniejszych kieliszków, po połówce. Jak można się tak upodlić?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo