PSYCHOZABAWA: Którą z tych sukienek założyłabyś na własny ślub?

Przeczytaj, co oznacza Twój wybór.
PSYCHOZABAWA: Którą z tych sukienek założyłabyś na własny ślub?
Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/330451691394671276/)
15.07.2017

Kilka dni temu zaproponowałyśmy Wam wakacyjną psychozabawę. Przypomnijmy: Wybierz z listy JEDNEGO faceta i sprawdź, jak to o Tobie świadczy! (PSYCHOZABAWA)

Artykuł bardzo przypadł Wam do gustu, więc dzisiaj proponujemy podobny test. Poniżej znajdziecie 7 zjawiskowych sukienek ślubnych. Każda w innym stylu.

Wskaż tę, w której najchętniej wyszłabyś za mąż, a potem przejdź na podstronę, do której dana kreacja jest przypisana i zobacz, co Twój wybór mówi o Tobie!

Czas, start!

#2 – Odsłonięte ramiona i głębokie rozcięcie na spódnicy


#3 – Dopasowana na cienkich ramiączkach


#4 – Z falbanami i gorsetem


#5 – Z długim rękawem


#6 – O kroju syreny


#7 – Z zabudowanym dekoltem


#8 – Kolorowa

Sprawdź wyniki!

#2 - Odsłonięte ramiona i głębokie rozcięcie na spódnicy


Jesteś romantyczką. Wierzysz w miłość do grobowej deski. Kiedy kogoś kochasz to na 100%. Uwielbiasz spędzać czas ze swoim partnerem, z dala od całej reszty. Do szczęścia jest ci potrzebny tylko on i wygodna kanapa, na której możecie się przytulać i gadać do białego rana. Uwielbiasz, gdy mężczyzna cię adoruje i obsypuje kwiatami. W męskich ramionach czujesz się bezpieczna i spełniona.

#3 - Dopasowana na cienkich ramiączkach


Niezła z ciebie kokietka! Jesteś świadoma swojej urody i uwielbiasz ją eksponować. Zdarza ci się flirtować z facetem, a potem zupełnie go ignorować, przez co jeszcze bardziej za tobą szaleje. Nie znosisz konkurencji – wyznajesz zasadę, że ukochany musi stawiać cię na pierwszym miejscu. Potrafisz mówić wprost o swoich oczekiwaniach i potrzebach. Nie boisz się walczyć o własne szczęście.

#4 - Z falbanami i gorsetem


Jesteś tradycjonalistką, dla której priorytetem jest rodzina. Dla swoich bliskich byłabyś w stanie skoczyć w ogień. Ludzie do ciebie lgną, bo jesteś bardzo ciepłą, przyjazną osobą. Każdemu pomożesz w potrzebie. Twój facet ma do ciebie pełne zaufanie, bo kiedy kogoś kochasz, nie widzisz poza nim świata. Brzydzisz się zdradą. Wierzysz, że każdemu jest pisana jego druga połówka.


#5 - Z długim rękawem


Kochasz modę, a moda kocha ciebie. Lubisz wyglądać pięknie, ale nie ostentacyjnie. Jesteś bardzo pewna siebie, przez co mężczyźni odbierają cię jako wyjątkowo seksowną kobietę. Unikasz sytuacji, które mogą być dla ciebie mało komfortowe. Nigdy nie robisz nic wbrew sobie – zawsze słuchasz się swojej intuicji, która przeważnie jest niezawodna. Uważasz, że każdy ma prawo żyć tak, jak mu się podoba. Nie wchodzisz innym w życie z butami i tego samego oczekujesz od otoczenia.

#6 - O kroju syreny


Kochasz każdy centymetr swojego ciała, nawet jeśli nie jest perfekcyjne. Uwielbiasz być w centrum zainteresowania, a męska adoracja potrafi ci poprawić humor na cały dzień. Zdarza się, że mężczyźni zaczepiają cię na ulicy i mówią komplementy. Facetowi, który chce z tobą być, dajesz do zrozumienia, że jesteś wyjątkowa i ma się o ciebie starać – inaczej cię straci. Rozkochujesz w sobie płeć przeciwną dzięki swojej nieuchwytności i stanowczości.

#7 - Z zabudowanym dekoltem


Jesteś bardzo wrażliwa i łatwo cię skrzywdzić. Twoje zaufanie trzeba zdobywać stopniowo. Kiedy raz się na kimś zawiedziesz, rzadko dajesz mu drugą szansę. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym jesteś bardzo oddana. Ze swoich zadań zawsze wywiązujesz się perfekcyjnie. Twój mężczyzna ceni w tobie spokój i uczciwość. Jesteś lojalna i tego samego oczekujesz od swojej drugiej połówki.

#8 – Kolorowa


Jesteś najbardziej odważną i spontaniczną dziewczyną w twojej paczce. Przy tobie po prostu nie da się nudzić. Czasami wystarczy rzucić w twojej obecności hasło o wspólnym wyjeździe, czy imprezie, a ty już zajmiesz się organizacją. Jesteś przy tym bardzo kreatywna. Wpadasz na genialne pomysły, które docenia twoje otoczenie. Kochasz być zauważana i doceniana. Wtedy jesteś w swoim żywiole.

Polecamy także: 6 najładniejszych fryzur dla panny młodej

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
ja (Ocena: 5) 20.07.2017 18:31
moja to 7 opis pasuje co do kropki :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2017 18:34
Chciałabym wystąpić na moim ślubie w czarnej albo czerwonej sukni. Nie wiem czy jestem taka odważna i spontaniczna, po prostu nie podobają mi się białe suknie ślubne. Sama tradycja białej sukni ślubnej jest z resztą dość krótka. I głupia. Białe sukienki szybko się brudziły więc tylko zamożni mogli sobie pozwolić na taką właściwie jednorazową kreację. A teraz każdy zakłada białą i myśli że to symbol czystości. Symbolem czystości był welon czy wianek. Biała suknia to dość nowy wymysł, wcześniej były kolorowe, u bogatszych czerwone bo czerwony materiał był droższy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2017 07:47
3 najpiękniejsza i opis sie zgadza idealnie
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie